Sól do kąpieli lawendowa

Sól do kąpieli lawendowa

Aromatyczna sól do kąpieli z naturalnym olejkiem eterycznym z lawendy i cennymi mikroelementami. Przytulny zapach lawendy Mont Blanc pozwala przenieść się w czasy beztroskiego dzieciństwa, odzyskać spokój i wewnętrzną równowagę. Niweluje napięcie, wycisza i usuwa zmęczenie po całym dniu. Aromatyczna sól do kąpieli pielęgnuje i myje, pozostawiając skórę aksamitnie miękką i przyjemną w dotyku.

super ;)

Kupiłam ten produkt na prezent dla mojej mamy, ale zdarzyło mi się wziąć trochę dla siebie aby zobaczyć działanie ;)
Sól w opakowaniu bardzo ładnie pachnie, na mój "nos" nieco zbyt intensywnie i trochę obawiałam się tego podczas kąpieli. Okazało się że zapach jest o wiele łagodniejszy niż w opakowaniu i nie przeszkadza to w relaksie. Zapach jest wręcz usypiający (tak działa na mnie lawenda), sól nie wysusza skóry i rozpuszcza się dość powoli ze względu na swoją gruboziarnistość.
Sama sól jest dość wydajna.

Opakowanie jest dość eleganckie, bardzo ładne jak dajemy je komuś jako prezent. I ładnie ozdabia łazienkę :)

Cena jak na ten produkt jest bardzo adekwatna. Nic dodać nic ująć :)

Ilość zużytych opakowań: 1 całe w trakcie

Przyjemna

Sól kupiłam zachęcona ceną promocyjną.

Pierwsze coś się rzuca w ślepia to ładna, stylowa, butelka, która pozwala nacieszyć oko. Być może trochę nie poręczna bo szklana, ale to sprawa drugorzędna.

Sól ma przepiękny naturalny zapach lawendy mocniejszy w opakowaniu niż w wannie, ale i tak z pewnością ukoi stargane nerwy.

Kryształki soli są duże dlatego sól dość powoli rozpuszcza się w wodzie, a to z kolei jest przyczyną że trochę drapie w pupę :D.

Przy użyciu woda ma zabarwienie delikatnie wrzosowe nie brudząc przy tym wanny.

Producent zaleca wsypanie 50g soli, nie mam w oczach wagi:), dlatego mnie starczyła tylko na 4 razy. Używam jej sporadycznie dlatego nie jest to dla mnie jakimś wielkim problemem.

W niektórych sklepach widziałam ją w cenie około 17zł, tyle bym za nią nie dała bo są tańsze i równie dobre, a być może nawet lepsze. Jednak gdy trafie na cenę promocyjną może się jeszcze skusze.

Reasumując warta wypróbowania.

Używam tego produktu od: trzy miesiące

Średni produkt

Kupiłam tę sól zachęcona ładnym opakowaniem.
Sól w kąpieli sprawdziła się średnio.
W wodzie zapach nie był już tak intensywny jak w butelce.
Rozpuszczała się naprawdę długo.
Szkoda, że zapach nie pozostawał na skórze po kąpieli.
Ponownie już nie kupię.
Na plus jedynie to, że ładnie prezentuje się na półce w łazience.

Manicure - pastelowe paski

Ok, choć znam lepsze

Lubię lawendę w wydaniu Farmony. Sól, podobnie jak olejek tej firmy, pachnie dość autentycznie - w karafce intensywnie, w kąpieli znacznie łagodniej. Nie jest to wytrawny, ziołowy zapach, bo obok lawendy czuć również mydełko.
Delikatnie barwi wodę. Nie wysusza. Jest gruboziarnista, więc rozpuszcza się dość długo.
Przeszkadzają dwie rzeczy. Po pierwsze butelkę ciężko odkorkować, po drugie sól nie jest zbyt czysta, zostawia osad na dnie wanny.
Obecnie kosztuje ok. 15 zł, karafka wygląda nieco inaczej, nie ma już suszków przy korku, ale skład ten sam.
Dla osób lubiących lawendę, ale w delikatniejszej, mniej esencjonalnej wersji.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: końcówka 1

Może być

Prześliczna butelka skusiła mnie do kupna, niestety sól ma pewne wady - ciężko się rozpuszcza (czasem nawet do końca kąpieli zostają grudki), jest mało wydajna i dosyć droga. Dobry pomysł na prezent.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

przyjemna i aromatyczna

Na plusy:
- ładne opakowanie,
- śliczny odprężający zapach w kąpieli,
- wydajność
- podoba mi się, że delikatnie barwi wodę.

Minusy:
- długo się rozpuszcza, a czasami do końca kąpieli pozostają nierozpuszczone grudki,
- za wysoka cena, mam wrażenie, że płacę za opakowanie.
Neutralne:
- zapach nie utrzymuje się na skórze po kąpieli.

Może jeszcze kupię, gdy znajdę w dużej promocji.

Używam tego produktu od:1,5 miesiąca

Taki sobie

Sól dostałam w prezencie. Opakowanie bardzo efektowne, a buteleczka może się przydać np. na nalewkę babuni ;) Ale to nie powód by kupować ten kosmetyk.

Sól sama w sobie dość dziwna. Gróboziarnista, długo się rozpuszcza i niestety drapie po pośladkach :D Na opakowaniu napisane jest by wsypywać 50 gram soli na kąpiel, co oznacza, że opakowanie wystarczy na 10 kąpieli (500gram). Sól ładnie pachnie, delikatnie barwi wodę i nie powoduje pienienia.

Moim zdaniem nic specjalnego. Daję trzy gwiazdki w tym jedna za ładne opakowanie ;)

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

całkiem dobra

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie - podbieram mamie

Sól jak sól, gruboziarnista, raczej dobrze się rozpuszcza i pachnie po rozpuszczeniu w wodzie. Pachnie ładnie, jak ktoś lubi lawendę (ale trochę inaczej niż np. naturalny olejek lawendowy - drobinkę tak mydlanie).
Pewno skuszę się na jeszcze jedną butlę (bardzo ładna i praktyczna). Poza tym świetny pomysł na prezent.