Sól do kąpieli sosnowa

Sól do kąpieli sosnowa

Aromatyczna sól do kąpieli z naturalnym olejkiem eterycznym z igliwia sosny i cennymi mikroelementami. Dzięki świeżemu zapachowi leśnego igliwia przypomina chwile beztroskiego wypoczynku, dodaje energii i wigoru oraz nastraja optymistycznie. Stymuluje, pobudza do wzmożonej aktywności oraz wyraźnie poprawia nastrój. Sól do kąpieli pielęgnuje i myje, pozostawiając skórę aksamitnie miękką i przyjemną w dotyku.

Bardzo lubię

plusy:
+ wspaniały zapach
+ nadaje wodzie kolor

minusy:
- słabo się rozpuszcza

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
+ nietypowe opakowanie
- brak dozownika
- niewydajna

Używam tego produktu od: 1 rok

Nie dla mnie

Nie przepadam za leśnymi zapachami więc z góry byłam sceptycznie nastawiona do tej soli i muszę przyznać że mnie do siebie nie przekonała.
- bardzo słabo się rozpuszcza
- sól w soli jest zanieczyszczona (takie ciemne nierozpuszczalne drobinki)
- nie zauważyłam żeby jakoś pozytywnie wpływała na moją skórę po kąpieli

Ilość zużytych opakowań: 1 wymęczone

dobry pomysł na prezent

Sól tę dostałam od teściowej (sic!). Zazwyczaj prezenty od niej wędrują do najciemniejszej szuflady jednak tym razem, chyba po raz pierwszy, "mamusia" trafiła całkiem dobrze.
Podstawowym atutem tego produktu jest oszałamiający, naturalny zapach który wypełnia łazienkę jeszcze długo po kąpieli.
Sól barwi wodę na lekko zielony kolor. Rozpuszczalność rzeczywiście pozostwia dużo do życzenia jednak nie będę się tego czepiać gdyż zazwyczaj puszczam wodę i robię jeszcze mnóstwo rzeczy zanim pójdę się myć więc kryształki mają trochę czasu by zniknąć.
Żadnego spektakularnego działania na kondycję skóry nie zauważyłam ale przecież to tylko gadżet który uprzyjemnia kąpiel.

Używam tego produktu od: miesiąca (nieregularnie)
Ilość zużytych opakowań: jedno (całe)

Manicure - pastelowe paski

Prawie jak w lesie ;)

Intensywny zapach, potrafi zrelaksować. Wrażenia z kąpieli - jakby moja wanna znajdowała się w sercu sosnowego lasu ;) Kąpiel nie wysusza skóry, a woda lekko się pieni. Jedyną wadą jest to, że trudno się rozpuszcza.

poniżej średniej

Po kąpieli z tą solą dostałam uczulenia. Na rękach, nogach miałam wysypkę. Po rozpuszczeniu soli zostają jakieś śmieci i piasek. Zapach bardzo przyjemny jednak tego nie rekompensuje i kąpiel nie jest już tak przyjemna.

Używam tego produktu od:1 dnia
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Potrafi zrelaksować!

Dostałam tą sól w prezencie. Ogólnie pierwsze wrażenie jak najbardziej pozytywne- ciekawe szklane opakowanie i te szyszki przyczepione do korka. Podejście drugie- rozpakowanie, wyciągnięcie korka, powąchanie i... zapach rodem z lasu. Czyli można uznać, że cudo. Ale teraz najważniejsze- wydajność: nasypałam sobie do wanny tych "kamieni" i... woda zrobiła się przyjemnie zielona, zapach dalej leśny.
Odpręża i uspokaja. Ogólnie jestem zadowolona.
POLECAM!

Używam tego produktu od: zimy
Ilość zużytych opakowań: 1 już się kończy, ale nie używam tej soli regularnie!

Przyjemna sosenka :)

Całkiem udany produkt. Zapach soli faktycznie orzeźwia, relaksuje, kojarzy się z lasem i odpoczynkiem. Olejki eteryczne dość długo utrzymują się w powietrzu i nie tracą na intensywności w czasie kąpieli. Sól dobrze działa na skórę i przy okazji inhaluje.
Kryształki są dość duże i kanciaste. Barwią wodę na delikatny zielony kolorek, bez piany. Niestety długo się rozpuszczają i zostawiają po sobie osad, który wyczuwam w czasie kąpieli na dnie wanny - za to ujmuję gwiazdkę. Wydajności nie oceniam, gdyż używam tej soli na przemian z wieloma innymi specyfikami kąpielowymi.
Atutem produktu jest również efektowna szklana karafka przyozdobiona szyszeczką ;)

Ilość zużytych opakowań: drugie w trakcie

przyjemny zapach

hmm zgodzę się z poprzedniczą, iż zapach baardzo przyjemny i po kąpieli zostaje i na skórze delikatna woń jak również w łazience - natomiast co do wydajnosći rzeczywiście mam ALE - olejki z tej firmy wydajniejsze, a co do zadkowych dyskomfortuch - to ja już opatentowałam swój sposób :P myślę że godny spróbowania. JA nie mam czasu na codzienne leżenie w wannie z solami lub olejkami - stanowi to formę relaksu w razie potrzeby :)

Używam tego produktu od:klku kąpieli
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Zapach tak, wydajność nie.

Dość ciekawa sól, ma fajny zapach, ładnie wygląda, opakowanie też miłe dla oka.
Gorzej z wydajnością i rozpuszczaniem.
Jedno opakowanie stosowane wg. zaleceń wystarcza na 10 kąpieli. Gdybyśmy chcieli kąpać się w niej codziennie, musielibyśmy mieć 3 opakowania na miesiąc.
Dla porównania powiem, że olejek wystarcza na 25 razy. :)
Po 20 minutach zalecanej kąpieli większe kryształki ciągle nie są rozpuszczone i kłują w zadek. :)

Najprzyjemniejszy jest zapach, który jeszcze długo po kąpieli, unosi się w łazience. :)

Używam tego produktu od: tygodnia