Nivelazione, Żel do higieny intymnej `Kora dębu i krwawnik lekarski`

Nivelazione, Żel do higieny intymnej `Kora dębu i krwawnik lekarski`

Delikatny żel do higieny intymnej zawiera naturalne ekstrakty z kory dębu, krwawnika lekarskiego i d-panthenol. Kora dębu zapobiega infekcjom i wzmacnia naturalny system ochronny organizmu. Stosowana jest przy dolegliwościach grzybiczych skóry, stanach zapalnych i infekcjach bakteryjnych. Krwawnik lekarski przyspiesza gojenie się uszkodzonego naskórka, łagodzi podrażnienia i stany zapalne.

D-Panthenol regeneruje, działa kojąco i osłaniająco na nadmiernie wrażliwą skórę oraz błony śluzowe. Żel do higieny intymnej neutralizuje przykry zapach, zapewnia długotrwałe uczucie świeżości i czystości. Korzystnie wpływa na naturalna florę bakteryjną oraz wzmacnia naturalny system ochronny okolic intymnych.

Przebadany w Instytucie Położnictwa i Chorób Kobiecych AM.

Może być używany przez kobiety w ciąży.

Fajny, delikatny żel

Żel nabyłam przy okazji zakupów większej ilości kosmetyków z Farmony, które bardzo mi polecano i o ile z reszty jestem zadowolona raczej średnio, o tyle żel mi odpowiada. Opakowanie duże i wydajne. Zapach delikatny, choć bez szału. Łagodnie myje, pieni się, nie podrażnia. Nie mogę odnieść się do jego właściwości gojących czy też łagodzących podrażnienia, gdyż nie miałam takowych. Brakuje mi w nim tego uczucia odświeżenia.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca