Constance Carroll, Beach Ball

Constance Carroll, Beach Ball

Dwa kremowe cienie do powiek i dwa błyszczyki do ust zamknięte w przezroczystej kulce. Dostępne w 6 kompozycjach. Super gadżet.

Cena: 12,99 zł

Letni gadżecik:)

Co na pewno to to ze kosmetyk wyróżnia się spośród innych - jest zamknięty w efektowną, bardzo wesołą kulkę (doskonale pasuje do niego nazwa "Beach Ball" - pilka plażowa;) ). Plusem jest też funkcjonalność - w jednym miejscu są dwa pasujące do siebie cienie i dwa błyszczyki (u mnie bezbarwne z zatopionym brokatem).
Błyszczyki na ustach nie są zbyt widoczne, nie dają efektu mokrych ust tylko delikatny połysk, może jednakt brokat jest trochę ciut przyduży. Nie wysuszają ust, długo się ich trzymają. Drobinki nie opadają na brodę i błyszczyki same w sobie są wydajne. Minusem jest fakt że brokat nie jest rónomiernie rozprowadzony w całym błyszczyku, koncentruje się na dole, samo przy opakowaniu, być może pod wpływem siły ciążenia;).
Cienie do oczu nie są trwałe, zresztą nie spotkałam jeszcze żadnego cienia w kremie trwałego, więc nie poczytuję tego za duży minus. Za minus jednakże nie mogę nie uznać twardości cienia - bardzo trudno go nabrać i rozsmarować po powiece. Do opakowania nie jest też dołączony żaden aplikator, a nakładanie palcami, szczególnie jeśli ktoś ma długie paznokcie, jest średnio przyjemne.
Zamknięcie między dwoma półkulami szybko się starło, teraz kulka otwiera się nawet od drobniejszego dotyku, nie nadaje się więc do noszenia w torebce lub plecaku.
Kosmetyk *** dostaje głównie dzięki błyszczykom do ust - jestem z nich bardzo zadowolona.
Acha, co do opakowania i kiczu - zależy jakie kto ma poczucie humoru, mi się bardzo podoba:D
(b.t.w. kosmetyk znalazłam w drogerii na półce z produktami "dla małej miss":D)

Używam tego kosmetyku: sporadycznie od około 3-4 miesięcy

do malowania lalek :)

MIałyście kiedyś na ustach masło? Jeżeli nie to kupcie sobie ten kosmetyk :D
Poważnie, wieje tandetą, jest nie trwały, nieprzyjemny, błyszczyki za miękkie, cienie za twarde...
Oddałam piłeczkę siostrzyczce mojej kumpeli. Ta używa ich do malowania swoich lal :D

Dobre w połowie

Jak to gadzet-dostalam w prezencie. I jestem zadowolona.2 blyszczyki-delikatne (w sam raz na zajecia na uczelni),ladny delikatny roz i bezbarwny z brokatem.
Ale te cienie...No trudno powiedziec,ze da sie z nimi cos zrobic...Zaraz po nalozeniu na powieke znika,zostawiajac tylko cienka kreske koloru.Koszmarek czyli "-"
No chyba,ze pomylilam polówke blyszczykowa z polówka cieniowa-a to nietrudne,bo nie sa opisane :|