Cream Oil Bar (Kostka myjąca)

Cream Oil Bar (Kostka myjąca)

Poza 1/4 kremu nawilżającego kostka ta zawiera naturalny olejek pielęgnacyjny, bogaty w nienasycone kwasy tłuszczowe oraz witaminę E, który chroni skórę przed negatywnym działaniem czynników zewnętrznych, zapewnia dodatkową ochronę przed przesuszeniem.

nawilżające
100 – 250ml, 50 - 100ml
Skóra
normalna

na plus

W zasadzie sięgnęłam po to mydełko tylko ze względu na świetne opinie na wizazu.
Nie zawiodłam się, mydełko jest super, pięknie pachnie, ładnie wygląda, nie wysusza skóry i jest bardzo wydajne, za tą wydajność spory plus w stosunku do ceny.
Bardzo fajnie się pieni i ładnie wygląda. Nie zostawia zacieków. Dobry produkt.

Znalazłam jednak minusa: cena
Chodzi o to, że to mydło jest 2 lub 3 krotnie droższe od np Palmolive. Nie wydaje się to dużo, bo cena jest 3,50, ale mimo wszystko jest 200% drożej.

Myślę, że na stałe zagości u mnie w łazience, ogólnie duży pozytyw :)

bardzo fajne

Najbardziej podoba mi się w nim to, że przy częstym myciu rąk, nie wysusza ich. Bo właśnie do tego celu go używam - leży sobie w mydelniczce i ładnie wygląda. Kształt jest rzeczywiście bardzo ładny. Dobrze się pieni. Ładnie pachnie - kremowo i olejkowo.
Kilka razy zdarzyło mi się umyć nim ciało, ale strasznie szybko znikało. Poza tym wszystkie zalety jak najbardziej były.

Pierwsze mydło nawilżające

Bardzo często kupuje mydła Dove, gdyż uważam je za najlepsze ze wszystkich. Plusy:
+ faktycznie nawilża skórę (to pewnie dzięki tym olejkom),
+ nie wysusza,
+ ładny, delikatny zapach który długo czuć po kąpieli,
+ duża kostka.

depilacja czego nie wolno

Fajne

Mydło fajnie pachnie, tak delikatnie i kremowo. Jest tanie, zapach jest delikatny i samo mydełko też. Troszke słabo się pieni, przez co nie jest wydajne, ale nie wysusza skóry co jest ogromną zaletą. Do tego nie uczula i szybko się zmywa.

Zrobiło się ekskluzywnie.

Chyba moja ulubiona wersja. Lekko orientalna. Miodowo- perłowa.
Mydło jest bardzo kremowe. Idealnie pielęgnuje ciało. Nie wysusza skóry, a wręcz przeciwnie- nawilża. Nie jest szczególnie wydajne, a to dlatego, że zawiera w swym składzie sporą dawkę kremu nawilżającego.
Polecam.

Zamiast żelu idealna.

Postanowiłam coś zmienić w pielęgnacji skóry podczas prysznicu.Miałam już dość wysuszonej skóry po każdym myciu kiedy używałam żeli pod prysznic.Moja skóra była w opłakanym stanie.Miałam białą wysuszoną skórę jak używałam żeli lub płynów.Zakupiłam sobie mydełko od Dove,ponieważ chciałam przetestować jej działanie.Piękny zapach sprawia ze każdy prysznic jest bardzo wyjątkowy.To jedyne mydło które nie pozostawia brzydkiego osadu na skórze ani w wodzie jak to potrafią mydla.Bardzo dobrze się pieni,nawet lepiej niż żel czy płyn.Ale najważniejszy plus to to,że nie mam takiej wysuszonej skóry po użyciu mydełka.Z dnia na dzień jest coraz lepiej.Nie widzę juz suchej skóry (na nogach miałam najgorzej).Produkt dzięki swoim właściwościom pomaga mojej skórze.Tego szukałam i tego dostałam.Nie przerzucę się juz chyba na zwykły żel.

Extra!

nie wysusza skóry
nie podrażnia
nie ma czucia ściągnięcia skóry
ładny zapach
na długo starcza
nie zostawia osadu

Mały minus to jest chyba najdroższe mydło w kostce jakie widziałam,ale i tak się opłaca

Używam tego produktu od: ok.2miesięcy

zawsze go mam

Mydła w kostce używamy w naszym domu od zawsze. Od kilku lat jest to jedyne, które trafia do koszyka z zakupami. Nie zmianiam, nie próbuję, nie testuję innych. To jest sprawdzone i już. W mojej łazience jest i mydło w kostce i w płynie. Dla każdego coś dobrego. Ja chyba z przyzwyczajenia stostuję raczej to w kostce. I jestem bardzo zadowolna, mydło idealnie myje, jest delikatne, nie wysusza skóry dłoni. Dobrze się pieni i ładnie pachnie. Po użyciu nie mam uczucia ściągniętej skóry. Do tego wszystkiego jest dostępny w zasadzie w każdym sklepie w bardzo przystępnej cenie.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: duża ilość

zapach i łagodność

uwielbiam tak jak tradycyjna kostke dove, chociaz wole zapach tej, to jednak częściej uzywam klasyka bo kupuje w 4-paku i wychodzi znacznie taniej

szkoda ze tej wersji też nie można kupic w ekonomicznej paczce :( tak na stałe bym sie przeżuciła na tę wersję

delikatna, dobrze sie pieni, wygładza skórę, daje uczucie świeżości i czystości, wkładam też do szafy by ładnie pachniało :)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Jedyne mydło w kostce, jakiego używam

Nie kupuję żadnego innego mydła w kostce poza Dove. Według mnie nie ma żadnych minusów. A oto plusy:
+ nawilża skórę
+ nie pozostawia mydlanego osadu
+ ślicznie pachnie
+ bardzo dobrze się pieni
+ jest delikatne i jedwabiste
+ wszędzie dostępne
+ nadaje się zarówno do mycia rąk, całego ciała jak i demakijażu
+ nie ściąga skóry

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: dużo

Taki sobie...

Kupiłam to mydełko ponieważ, bardzo lubię mydła z Dove. Jestem ich fanką i rzadko używam czegoś innego. Według mnie to mydło jakoś wyjątkowo słabo się pieni, dosyć fajnie nawilża ale pozostawia też dziwny film na skórze. Zapach na początku całkiem mi się podobał, ale po kilku użyciach zaczął mnie drażnić.

Używam tego produktu od: kilka tygodni.
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie.

fajne mydelko

kolejne fajne mydelko ktore nie wysusza
pieni sie slabo mleczno tlusta pianka
po namysdleniu odpowiednio duzej ilosci mydelka dobrze czysci
natluszcza i odswieza

bardziej niz w innych czuc dziwny zapach takiej jak by bazy
jest to dziwny zapach nieperfumeryjny jak by czego naturalnego
mnie on drazni dlatego nie wiem czy wruce do tego mydelka

ogolnie bardzo dobre mydlo