Żel pod prysznic aloesowy

Żel pod prysznic aloesowy

Delikatny żel pod prysznic z sokiem z liści aloesu o właściwościach wybitnie nawilżających, regenerujących i kojących. Ma doskonałe właściwosci myjące. Działa odświeżająco i chroni skórę przed wysuszeniem, nadaje jej elastyczność i miękkość. Nie wywołuje podrażnień.

Cena ok. 6 zł

lepszy

Dostałam go jako gratis do zakupów Ziaji, ale sama pewnie też bym kupiła, choć bardzo trudno go dostać. Dość ładnie pachnie, choć zwykle nie lubię aloesu, ten mi się podoba, nie jest to typowy aloes, jest świeży ale łagodny. No i zdecydowanie lepszy od brzoskwiniowego, który jest strasznie chemiczny, a ten nie. Wygodne opakowanie z dobrym dozownikiem, nie wylewa się za dużo, a łatwo wydobyć odpowiednią ilość. Ładny, zielony kolorek, dobra konsystencja, trochę rzadka, ale tylko trochę. Dość dobrze sie pieni, dobrze się spłukuje, dobrze oczyszcza i odświeża. Nie podrażnia, nie wysusza. Dość przeciętny, choć jest bardzo tani i dobry za tę cenę, niczym mnie nie zachwycił.

bardzo dobry

Na uwage zasluguje przyjemny zapach, a takze "apetyczny" kolor i proste, ale ladne i wygodne opakowanie. Dosc dobrze sie pieni, nie wysusza. Kolejny bardzo dobry produkt Ziaji - polecam.

Oceniam na 4.00

Buteleczka mogłabybyć poręczniejsza, ale tak poza tym jest ok. Dobrze się pieni, nie wysusza skóry, a przede wszystkim bardzo przyjemnie pachnie.

wrastające włoski

Oceniam na 4.00

Niedrogi i przyjemny w użyciu. Nieco nieporęczne opakowanie, ale ogólnie wspaniale odśweirza trochę nawilża i pojędrnia skórę. Dość wydajny, całkiem fajny kosmetyk.