Szampon `Żeń- Szeń`

Szampon `Żeń- Szeń`

Szampon Żeń- Szeń doskonale pielęgnuje włosy normalne i ze skłonnością do przetłuszczania. Zapobiega łojotokowi i pomaga utrzymać równowagę biochemiczną skóry głowy. Po myciu szamponem Żeń- Szeń włosy są puszyste, lśniące i przyjemne w dotyku.

naprawdę dobry :)

Jestem bardzo zadowolona z działania tego szamponu.
Nie podrażnił skóry głowy.
Szampon jest ziołowy, naturalny i ma dobry skład ,nie obciąża włosów.
Ma ziołowy zapach, pieni się średnio, ale nie jest tak źle.
Dobrze myje i oczyszcza włosy.
Po umyciu włosy łatwo się rozczesują a po wysuszeniu ładnie układają i błyszczą.

Nie przyspiesza przetłuszczania włosów, nadaje włosom lekkość i puszystość :)
Wydajność całkiem niezła.

Bardzo dobry

Szampon dostałam od mamy, jako lekarstwo dla moich wypadających włosów, niestety jakoś nie zauważyłam poprawy,
szampon bardzo dobrze myje włosy,
trochę je plątał u mnie i konieczna była odżywka,
lekko wysuszał włosy,
ładny ziołowy zapach,
opakowanie nie przypadło mi do gustu, nie raz wylało mi się produktu za dużo.
Na lato fajny produkt.

Świetny, chyba najlepszy szampon z tej serii!

Mam cienkie, gęste włosy podatne na obciążenia. Suche na końcach, przetłuszczający się skalp. Myję włosy codziennie. Jak zwykle nie zawiodlam się na kosmetykach Farmony ;-)
Plusy:
świetny skład
niska cena, bo szampon jest wydajny
bardzo dobrze oczyszcza włosy
po umyciu są lekkie i sypkie
pięknie pachnie
dobrze się pieni
dość gęsty jak na szampon ziołowy

Minusy:
jeśli chodzi o przetłuszczanie to nie zauważyłam poprawy

Cellulit adipocyty

dobrze oczyszcza i ładnie pachnie

Jak w tytule. Szampon ma przede wszystkim oczyszczać, i ten to robi znakomicie: włosy są lekkie, puszyste, czyste, pozostają świeże cały dzień (mówimy tu o tłustych). Ma wygodną, gęsta konsystencję, dobrze się pieni, pięknie pachnie (to coś pomiędzy wytrawnym zapachem żywicznym a słodkim miodem). Jest wydajny i w miarę tani.
Pół gwiazdki odjęłam za estetyczną, aczkolwiek niewygodną - bo zakręcaną - butelkę.

Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

Obłędny zapach!

Uwielbiam szampony ziołowe Farmony i testuję je po kolei, jednak do tego i brzozowego na pewno będę wracać. Oba są genialne.
Przepięknie pachnie (chętnie kupiłabym takie perfumy), ma lejącą się konsystencję, dobrze się pieni. Świetnie oczyszcza włosy, po umyciu są delikatniejsze w dotyku, mają większą objętość i są bardziej puszyste niż po innych szamponach ziołowych, choć użycie odżywki jest oczywiście niezbędne.
Pokochałam go od pierwszego mycia i z pewnością będę do niego wracać :)

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Bardzo lubię ten szampon

Szampon ma więcej zalet niż wad dlatego uważam, że jest wart polecenia.
Zalety:
+ tani
+ wydajny
+ ma śliczny zapach, który utrzymuje się na włosach cały dzień (nie wiem jak jest drugiego dnia, bo myję włosy codziennie)
+ włosy łatwo się rozczesują nawet bez odżywki
+ włosy są mięciutkie i przyjemne w dotyku

Wad nie dostrzegam, może tylko, że efekt jest świetny, ale krótkotrwały i dlatego to nie jest mój KWC.

Używam tego produktu od: 2 miesięcy z przerwami

NIe wydajny

- bardzo przeciętny szampon: włosy wcale nie są po nim "zdrowsze"
- zupełnie niewydajny: trzeba nalac naprawdę sporo na dłoń, żeby umyc włosy do połowy ramion

Używam tego produktu od:ok. miesiąca

polecam

Przede wszystkim muszę go pochwalić za to, że nie podrażnia skóry głowy (moja ostatnio zrobiła się kapryśna). Poza tym radzi sobie ze skłonnościami do łupieżu lepiej, niż niejeden szampon przeciwłupieżowy. Podoba mi się też to, że zawiera dużą ilość wyciągów roślinnych.
Jak chyba wszystkie szampony Farmony, jest rzadki. Trzeba go sporo, żeby umyć długie włosy. Mimo tego, jest dość wydajny.
Opakowanie nie jest szczytem smaku estetycznego, zwłaszcza z tą odłażącą etykietką. Ale cóż, zawartość jest naprawdę godna polecenia.

Rewelacja!

Świetny, niedrogi szamponik, rewelacyjnie działa na przetłuszczające się włosy z łupieżem, odświeża skórę głowy i wzmacnia włosy. Ma niewielką ilość chemii i cenię go bardzo, bo wogóle nie uczula. Jestem zachwycona!

Zupełnie zwyczajny...

<B>W poszukiwaniu szamponu idealnego odcinek 38865...</B>
Uparłam się na szampon ziołowy, z apteki...
Był tylko ten i jeszcze jakiś jeden. Na drodze losowanie wybrany został ten ;)
Co do mniej ważnej sprawy jaką jest zapach i opakowanie - buteleczka niewygodna, ma za duży otwór, więc płyn jest niewydajny (bardzo dużo się wylewa). Zapach w opakowaniu ciekawy ale nie zachwycający, na włosach bardzo sympatyczny.
Nieźle się pieni, nalepka na opakowaniu rozmaka i zostawia papierowe "farfocle", co mnie doprowadza do szału...
Jeśli chodzi o rzecz zasadniczą, czyli oczyszczanie włosów, to nie jest źle, ale nie jest też za dobrze...
Mam bardzo przetłuszczające się włosy, więc jeszcze nie znalazłam niczego naprawdę dobrego...
Ten szamponik powoduje, że po umyciu wieczorem fryzura jest świeża gdzieś tak do 10 (przed południem, oczywiście). Jak na możliwości moich włosów to i tak nieźle!
Nie używam odżywek do włosów, po tym kosmetyku też nie musiałam, bo nie plątał włosów jakoś szczególnie.
Odcinek nie zakończył się happy endem, nie była to też tragedia, ale akcja zostanie przeniesiona na inny szampon ;)

Używałam tego kosmetyku przez miesiąc/ ilość zużytych opakowań: 1 w tym czasie
____________________________________________
producent nie podaje składu na opakowaniu!