L'Oreal Paris, Color Riche, L'Huile (Lakier do paznokci)

L'Oreal Paris, Color Riche, L'Huile (Lakier do paznokci)

Lakier do paznokci z pielęgnującymi mikroolejkami i intensywnymi pigmentami. Zapewnia głęboki kolor i blask oraz perfekcyjne krycie już po pierwszej warstwie.

Moc koloru

Lakier ma bardzo mocną pigmentacje ładnie kryje już pierwszą warstwą, ładna elegancka buteleczka, trwały do kilku dni, jest bardzo wydajny, cena dość wysoka ale jakość za to bardzo dobra.

całkiem dobry

Lakier ma odpowiednią dla mnie gęstość - jest dosyć wodnisty, ale krycie jest świetne i łatwo się rozprowadza. Konsystencja nawet po dłuższym czasie (mam go kilka miesięcy) jest taka sama i tak samo dobrze się go używa. Ma w środku kuleczkę do wymieszania produktu przed użyciem. Wygodny, szeroki pędzelek ułatwia aplikację, ale mógłby być bardziej precyzyjny. Dosyć długo zastyga, ale nie jest to znacząca wada.
Lubię go za to, że nie śmierdzi, zapach jest delikatny i drażni.
Trwałość jest w normie. U mnie wszystkie klasyczne lakiery trzymają się słabo, najwyżej 3 dni, i tak jest też w przypadku tego z L'Oreal.

Mam kolor 116 Cafe De Nuit i niestety za bardzo wpada w pomarańcz, zawiodłam się na nim.

Opakowanie jest ładne i eleganckie, więc aż kusi żeby go kupić. Udało mi się znaleźć go na promocji za ok.10zł i powiem szczerze, że chyba więcej bym za niego nie dała.

Wygórowana cena

Lakier przeciętny. Nie najlepszy ale też nie jest zły kolor 552 jest obłędny. Nie zmienia to faktu że cena jest zbyt wysoka. Lakier pięknie kryje ( efekt widoczny na zdjęciu po jednej warstwie) przy drugiej warstwie kolor jest już naprawdę wyrazisty. Trwałość jest dobra. Utrzymuje się około 5 dni oczywiście z bazą i topem. Jednak uważam że przepłaciłam. Moja kolekcja jest spora i uważam że w tej cenie można znaleźć lakier idealny. Zasycha też dosyć długo. Na ten już się raczej nie skuszę chyba że oczaruje mnie jakiś kolorek.

i tak i nie

Lakier, z którym (nie) lubię się.
+ gama kolorów
+ piękny wygląd buteleczki
+ ładnie pachnie
+ banalnie łatwa aplikacja
- czerwpny bardzo się rozmazuje
- drogi
- szybko się ściera

Wow

Zakupiony w Rossmanie na akcji cena na do widzenia. Kupiłam 4 kolory i jestem bardzo zadowolona. Ładnie kryje, długo trzyma, za cenę 10 zł warto, w cenie normalnej niestety poza zasięgiem.

Całkiem w porządku

Mam lakier w kolorze 672 Gris Decadent. W opakowaniu wydaje się, że jest to ciemny popiel, natomiast na paznokciu ten kolor to ciemny grafit/kamień. Niestety w tym przypadku się zawiodłam i pewnie jest to spowodowane opakowaniem z grubego szkła. Chciałam jaśniejszy a mam ciemny.
Poza tym lakier posiada wyjątkowo gruby pędzelek. Chyba pierwszy raz spotkałam się z taką grubością. Należy uważać by nie najechać na skórki przy jednym pociągnięciu.
Krycie ma niesamowicie dobre. Jedna warstwa wystarczy by ładnie pokryć płytkę. Przy jednej warstwie kolor też wydaje się jaśniejszy. Poza tym nie pozostawia śladów na białych kartkach.
Na zakończenie trwałość. Z bazą i top coatem wytrzymał u mnie 3 dni przy intensywnej pracy i myciu naczyń 2-3 razy dziennie. Trzeciego dnia już były pojedyncze odpryski więc, jeśli chodzi o jakość to oceniam go bardzo wysoko.
Miłym zaskoczeniem jest też delikatny różany zapach.

Bardzo fajny

Lakier kupiłam z okazji "ceny na do wiedzenia" w Rossmannie, więc podejrzewam, że będzie wycofywany, a szkoda, bo naprawdę się z nim polubiłam.

+ Mam dwa kolory (672 i 330) i mają one naprawdę dobrą pigmentację. Pełne krycie po dwóch cieńszych warstwach.
+ Wygodny pędzelek, jak w lakierach Essie czy Sally Hansen.
+ Szybko schnie.
+ Dobra trwałość. Wytrzymał u mnie podobnie do Sally Hansen, ok. tydzień bez odprysków z topem Seche Vite.
+ Kupiłam go na promocji za niecałe 10 złotych.

+/- Zapach chyba miał być zaletą, ale jak dla mnie jest zbyt intensywny u utrzymuje się nawet kilka godzin po aplikacji, co trochę irytowało przy zasypianiu.

lakier kolor 220

kupiłam dziś kolor 220 zaskoczona pozytywnymi opiniami. ..niestety szybko się rozczarowałam lakier okropny po 3 warstwach dalej były prześwity wyglądało okropnie .nigdy więcej.

Super efekt ale szybko zgestnial

Bardzo trwaly lakier o pieknym intensywnym kolorze. Po roku niestety zgestnial tak ze nie da sie go juz uzywac. Ciagna sie glutowate nitki i szkoda mi, ze polowe musze wyrzucic. Jakby nie to bylby moim hitem.

Wart swojej ceny

Oceniam kolory Fushia Palace i Noir Noir.
Te lakiery uratowały moje paznokcie, gdy w ostatniej chwili malowalam jej przed weselem oraz przekonały mnie do znienawidzonego malowania paznokci. Dzieki nim nie mam już z tym problemu i o wiele chetniej to robię.
Po pierwsze bardzo szybko schnie nawet przy dwóch warstwach. Chociaż nie zawsze potrzeba dwóch, bo są wystarczająco napigmientowane. Mają fajny pędzelek, ktory ułatwia aplikację. Kolejnym bardzo ważnym atutem jest ich trwałość około tygodnia. Po tym czasie ścierają się delikatnie na końcówkach albo lekko odpryskują. Mam spokój na tydzień z paznokciami z minimum pracy, a paznokcie wyglądają schludnie i elegancko ;) bardzo mnie cieszy duża buteleczka, a dodatkowym atutem jest ich polysk i fajne kolory.

Za taką cenę oczekuję czegoś lepszego

Od razu zaznaczę - nie jest to zły lakier, ma dobrą trwałość. Jednak mam lakiery kilkakrotnie tańsze o podobnej trwałości, a mające dużo wyższą jakość w kwestii pozostałych parametrów, o czym bardziej szczegółowo poniżej.

Kolory - oceniam dwa: pastelowy Nude Demoiselle oraz cukierkowo różowy Jardin Des Roses. Jakość zależy od koloru - podczas gdy nude jest beznadziejny, różowy zasługuje na nieco wyższą notę (ale rewelacyjny na pewno nie jest).

Czas wysychania - tu przeciętnie, suszę paznokcie zwykle z użyciem Seche Vite, więc dla mnie nie ma to aż takiego znaczenia.
Konsystencja - mogłaby być w mojej opinii rzadsza. Jest dość gęsta, dlatego trzeba uważać, żeby jednorazowo nie nałożyć za dużo, bo mamy murowane długie wysychanie, odbijanie się i kiepski efekt końcowy.
Połysk - tutaj mam największe zastrzeżenia, oba kolory bardzo szybko matowieją, zresztą od początku połysk jest dość słaby. W ogóle ten lakier sprawia wrażenie jakby gumowatego wykończenia, jest mało optycznie lśniący, trochę jak zmatowiały plastik.
Trwałość - duży plus, lakiery są bardzo trwałe, w ogóle nie ścierają się krawędzie, a odpryski pojawiają się po kilku dniach tylko wtedy, jeśli mamy lekko zniszczone końce paznokci - na tych trzymają się słabiej, ale to zrozumiałe. Jednak jak pisałam, bardzo matowieją.
Zazwyczaj zmywałam kolor zanim zdążył zacząć odpryskiwać, bo lubię zmieniać kolory max po 2,3 dniach - ale normalnie koło pięciu powinien się utrzymać bez uszkodzeń, więc naprawdę dobrze.
Opakowanie - buteleczka jest przepiękna! Pędzelek szeroki i wygodny.

Teraz kilka słów o kolorze Nude Demoiselle: kolor jest piękny, pastelowy i elegancki... przez 1 dzień. Potem zmienia się w najgorszy lakier, jakiego miałam okazję używać. Podczas gdy róż na moich paznokciach poza matowieniem nie wykazuje żadnych złośliwych cech, odcień nude ma cały komplet możliwych wad lakieru do paznokci.Jest tragiczny!!!!!!!!!! Po jednym dniu staje się tak matowy i gumowaty, że sprawia wrażenie plasteliny: wszystko się do niego przykleja, brudząc płytkę. Tak jakby łapał wszystkie możliwe zabrudzenia, które są potem nie do zmycia. Po dwóch dniach wyglądałam jak totalny brudas z zaniedbanymi paznokciami, pozostawało wszytko zmyć i nałożyć od nowa. Naprawdę okropny, niechlujny efekt, zafarbowane na czarno paznokcie (a zaznaczam - nie wykonywałam żadnych czynności, które mogłyby go doprowadzić do takiego stanu. Ten lakier po prostu tak ma - farbuje od wszystkiego).
Dodatkowo, jest to jedyny lakier, w którym zrobiły mi się odciski... na drugi dzień od pomalowania. Jak żyję nie widziałam takiego curiosum.

Przestrzegam więc przed odcieniem Nude Demoiselle. Innych można próbować, myślę że ciemniejsze sprawdzą się lepiej. Ja jednak jestem rozczarowana jakością, poza trwałością te lakiery nie wyróżniają się niczym. Byłabym wściekła wydając na nie pełną cenę - na szczęście kupiłam na promocji -50%. Uśredniam ocenę do 3 gwiazdek, ale nie jestem przekonana, czy zasługują na tak wysoką notę.

świetny

jeden z najlepszych lakierów jakie miałam okazję używać, bardzo trwaly- wytrzymuje 5,6 dni z dobrym top coatem. Bardzo ładnie pachnie- pierwszy raz się z czymś takim spotkałam. Dobrze napigmentowane i baaaardzo ładnie błyszczą nawet bez top coatu.