Maska ochronna do włosów farbowanych `Blask koloru`

Maska ochronna do włosów farbowanych `Blask koloru`

Potrójny system ochrony koloru Blask Koloru, ekstrakt ze skrzypu polnego, proteiny jedwabiu, witaminy A, E, F, H.

Działanie: Nowa unikalna formuła Blask Koloru zawiera aktywne składniki odżywcze, które głęboko wnikając w strukturę włosa, odbudowują ją, naprawiają uszkodzenia oraz chronią kolor przed wypłukiwaniem. Maska regeneruje nawet bardzo zniszczone włosy, zapobiega rozdwajaniu i zwiększa wytrzymałość na uszkodzenia. Hamuje wypadanie, przedłuża intensywność i blask koloru. Włosy stają się jedwabiście miękkie i sprężyste. Maska nie obciąża włosów.

Skład: Aqua, Cetyl Alkohol, Cetostearyl Alcohol, PEG-20 Stearate, Steralconium Chloride, Dimethicone, Oryza Sativa Oil, Cetrimonium Chloride, Lanolin, Polysorbate-20, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Linoleic Acid, PABA, Equisetum Arvense Extract, Panthenol, Hydrolyzed Silk, Parfum, Disodium EDTA, BHA, Methyldibromo Glutaronitrile, Phenoxyethanol, Hexyl Cinnamal.

nie

Obkleja włosy, matowi, włosy są cięzkie, jednak nie odżywione, nie są miękkie tylko szorstkie, stanowczo nie do farbowanych pasm!! Producent się zapędził!
Zawiera alkohol w składzie = wysuszając włosy. Kiepsko spłukuje się z pasm, powoduje obciązenie i zmęczenie włosów.

Używam tego produktu od: jednorazowy zakup
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

POLECAM

Maseczka sprawiła, że moje włosy wyraźnie zyskały na blasku i kondycji. Przy regularnym stosowaniu przez ok 2-3 miesiące zauważyłam, że kolor się nie wypłukał a włosy zaczęły szybciej rosnąć. Z przesuszonych stały się bardziej wilgotne, ale nie zyskały specjalnie na blasku. Po prostu stały się zdrowsze i dużo mocniejsze. Przestały się kruszyć i wypadać

Ilość zużytych opakowań: z 10 na pewno

zdecydowanie nie polecam

po tej maseczce moje włosy wyglądały gorzej niż by wyglądały po samym szamponie. Włosy były suche, zero połysku. Trudno je rozczesać. Najgorsza jaką miałam.

Używam tego produktu od: miesiac

Salon fryzjerski

Fajna

Bardzo fajna hm... odżywka, bo raczej nie maska (dlatego 4 gwiazdki zamiast 5).
Ładnie odżywia i zmiękcza. Dobrze się rozprowadza. I naprawdę - a to najważniejsze - widać efekty zdrowotne na włoskach.
Niby powinnam się uczepić o elektryzowanie, ale nie zrobię tego, bo za efekty zdrowotne wybaczę jej wszystko.

Minusem jest to, że trudno ją dostać, ja najpierw kupowałam na stronie producenta, teraz odkryłam w drogerii Natura.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

jak zwykła odżywka

Trzymałam ją na włosach dłużej niż się zaleca na opakowaniu. Myślałam że może w ten sposób podziała skuteczniej a efekt utrzyma się na dłużej.
+ podoba mi się konsystencja, przyjemnie się ją nakłada
+ włosy po użyciu są miłe w dotyku,
+ po zastosowaniu maski nie elektryzują się podczas suszenia suszarką, ale...

- efekt utrzymuje się jedynie do następnego mycia
- włosy wydają się być tak samo suche jak wcześniej i elektryzują się.

Tak więc maska ta jest niestety zwykłą przeciętną odżywką.Szkoda.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

cudów nie czyni

Żadna rewelacja.
Kupiłam ją tylko dlatego że chciałam mieć choć jedna odzywkę do spłukiewania z serii ze skrzypem Faromony.Maską jest żadną.Nie regeneruje, nie odzywia ale też nie obciaża.Można jej przyznac że nawilża i zmiękcza ale w minimalnym stopniu.Pachnie ładnie ziołowo.Ma brzydkie jak nie wiem co opakowanie.Pod wływem wilgoci naklejka się marszczy i schodzi wiec pod koniec uzywania szpeciła ona mi łazienkę i juz chciałam się jej szybko pozbyć.Myślę że ta maseczka sprawdziłaby się lepiej jako odzywka do codziennego uzytku bo tytuł "maseczka" to za wysokie progi na jej nogi