Maybelline, The Falsies, Push Up Drama Mascara (Tusz do rzęs pogrubiająco - podkręcający)

Sprawdź ceny produktu

Maskara Push Up Drama zapewnia efekt push-up - ekstremalne uniesienie rzęs oraz podkręcenie i pogrubienie porównywalne z efektem sztucznych rzęs. Unikalna silikonowa szczoteczka z wypustkami w kształcie kielichów zapewnia spektakularny efekt.

Zaskakująco dobra

Ja przyłącze się do dobrych opinii. Jeden z lepszych tuszy jakie miałam i choć początkowo rzeczywiście trudno nim malować rzęsy żeby nie zrobić sobie krzywdy - to już po miesiącu konsystencja zupełnie zadowalająca. Używam go do mocnego makijażu bo rzeczywiście potrafi pogrubić i wydłużyć rzęsy eksponując je na tle mocno zarysowanego oka. Bardzo ładne przyciągające oko opakowanie. Jeden z produktów Maybelline na prawdy godny polecenia.

Tusz push Up DRAMAT!

Tusz idealnie skleja rzęsy. Szczoteczka nadaje sie do niczego. Nabiera za dużą ilość tuszu przez to ze włoski są tak krótkie. Najgorsza silikonowa szczoteczka ever. Moje rzęsy skleiły się maksymalnie. musiałam ratować innym tuszem. Dopiero jak poleżał w szafce 2 miesiące i trochę zastygł można było nim pomalować rzęsy i jakoś wyglądały.
Skusiła mnie cena promocyjna 50% taniej i bardzo fajne opakowanie

Nie...

Lubię tusze Maybelline, jednak ten to jakaś pomyłka. Producent obiecuje podkręcenie i pogrubienie rzęs. Szczoteczka duża, raczej skleja rzęsy a nie pogrubia. Nie podkręca. Mam długie rzęsy ale dosyć rzadkie. Ten tusz oblepia rzęsy w brzydki sposób. Może jak podeschnie będzie lepszy.

Koszmar

Najgorszy tusz jaki miałam! Zaczynając od szczoteczki która jest mega niepraktyczna kończąc na tym że nie robi nic poza jednym wielkim bałaganem na rzęsach i wielką posklejaną papką. Jedyny tusz który wyrzuciłam do śmieci nie skończywszy go. Nie polecam

ujdzie

Tusz do rzęs kupiłam z ciekawości, ale zachwycona nim nie jestem. Przy nakładaniu tuszu strasznie dużo do wychodzi i zlepia rzęsy. Nie używam ich do rzęs na dole, bo bym była cała umazana. Faktem jest że tusz jest ładnie napigmentowany i już po nałożeniu pierwszej warstwy (drugiej oczywiście nie nakładam) widać go na rzęsach w odróżnieniu do innych tuszy tej samej firmy (np. tego w żółtym opakowaniu). Nadmiar trzeba odciągnąć patyczkiem kosmetycznym. Szczoteczka jest w miarę, choć, abo ja nie umiem albo po prostu tak ma, za każdym razem przy nakładaniu tuszu wybrudzi mi się wewnętrzna linia nad rzęsami. Tusz ładnie podkreśla rzęsy i sprawia że są dłuższe i bardziej podkręcone. Niestety trzeba się trochę natrudzić aby oko wyglądało ładnie.
Może jak tuszu już będzie w opakowaniu mniej to wtedy skończą się problemy z nabieraniem za dużej ilości na szczoteczkę.
Ogólna ocena jest średnia. A tusz nie jest wart regularnej ceny.

Bez rewelacji

Posiadałam lepsze tusze do rzęs. Nie jest zły ale są lepsze za taką cenę. Opakowanie ładne szczoteczka też fajna . Dość wydajny ale ciężko jest nim nadać rzęsą ładnego wyglądu trzeba kilkakrotnie go nakładać a przy złym nakładaniu można niechcący skleić rzęsy a to nie wygląda za dobrze. Fajny jeśli ktoś chce delikatnie podkręcić i pogrubić rzęsy.

Najgorsza mascara jaką miałam okazję używać

Kupiłam trochę przypadkowo tą "nowość" jakieś 3-4 miesiące temu. Był to jeden z największych błędów w moim życiu. Na początku była koszmarnie mokra KOSZ-MAR-NIE! po nałożeniu do wyschnięcia do całkowitej suchości potrzebowała chyba 3 minuty - w tym okresie kichnięcie kończyło się kompletna katastrofą i mascarą wszędzie tylko nie na rzęsach. Po jakimś miesiącu - półtorej trochę przeschła i nawet dało się nią uzyskać w miarę przyzwoity look, nadal jednak pogrubienie było poniżej moich oczekiwań. Niestety ten szczęśliwy czas trwał mooooże kolejny miesiąc - następnie tusz wysechł prawie na wiór, a przypuszczam że nie zużyłam nawet połowy produktu która była w środku (zwykle mascary wystarczają mi na 6-9 miesięcy).
Także podsumowując - nie marnujcie pieniędzy na to coś ;)

kiepski

zaraz po zakupie był ok. Myślałam, że trafiłam na fajny tusz ale nie po paru tygodniach zaczął zasuszać się na szczoteczce, tworzył grudki, kiepsko rozczesuje rzęsy, skleja, osypuje. masakra nie maskara. Nie polecam. jest dużo wiele lepszych tuszy do rzęs w podobnej cenie

Słaby tusz

Uwielbiam tusze tej marki i zawsze po nie sięgam, gdyż świetnie się u mnie spisują. Niestety w przypadku tego było inaczej. Szczoteczka nabiera zdecydowanie za dużo produktu, przez co skleja rzęsy i tworzy nieestetyczne grudki. Do tego osypuje się pod koniec dnia. Dla mnie efekt jest nienaturalny i jak za taką cenę nie warto go kupować.

Posiadałam lepsze

Tusz należy do produktów z kategorii "może być". Uważam, że cena jest za wysoka, jak na taki produkt. Bardzo ładny desing opakowania, dobra szczoteczka, sam tusz wydajny. Nie kruszy się, nie rozmazuje, nawet po całym dniu. Jednak podczas nakładania jest nieznośny. Trzeba uważać żeby nie nałożyć go za dużo, szczególnie przy kącikach oka. Środkowe rzęsy również potrafi skleić. Nie polecam go osobom o słabych i krótkich rzęsach - tusz na pewno nie sprawi, że będą one porównywalne do sztucznych rzęs. Sama mam długie i grube rzęsy, a tusz tylko je podkreśla, i tyle. Osobiście posiadałam dużo lepsze tusze za mniejsze pieniądze.

Nie wymagam wiele, więc...

Według wielu moje rzęsy są idealne, jak o nich oczywiście opowiadam. Długie, gęste, czarne, ale mają jedną zasadniczą wadę, są proste jak druty. Od razu wkręciłam się w wir poszukiwań odpowiedniego tuszu. Tusz nie osypuje się pomimo długich godzin noszenia (bez poprawiania), ładnie podkręca rzęsy jak i również nadaje im ładny kolor. Jedyny minus który zauważyłam już przy pierwszej aplikacji to, to że skleja rzęsy i trzeba mocno uważać by nie nałożyć go za dużo, a może to wydać się strasznie pracochłonne kiedy się gdzieś spieszymy.