Aretina Q (Krem odżywczy do rąk i paznokci)

Aretina Q (Krem odżywczy do rąk i paznokci)

Delikatny krem o lekkiej konsystencji do codziennej pielęgnacji rąk i paznokci. Zawiera bogaty w fitohormony selektywny wyciąg z kwiatów koniczyny oraz retinol, koenzym Q10, witamina E, prowitamina B5 (D-Panthenol). Intensywnie nawilża spierzchnięte, wysuszone dłonie. Skutecznie łagodzi podrażnienia. Spłyca i redukuje zmarszczki oraz rozjaśnia przebarwienia. Odżywia i wzmacnia paznokcie zmniejszając ich skłonność do rozdwajania się i łamania. Szybko się wchłania nie pozostawiając uczucia lepkości.

no cóż...

Kiedy kupiłam ten krem byłam nim zachwycona jednak w miarę upływu czasu rozczarowanie rosło. Krem ma lekką konsystencję i nie pozostawia tłustej warstwy. Bardzo szybko się wchłania. Zapach jest bardzo przyjemny. Opakowanie ładne ale niepraktyczne gdyż nie da się wycisnąć kosmetyku do końca. Niestety krem nie nawilża. Nie sprawdza się wcale a wcale. Szkoda wydawać pieniądze na coś co nie działa. W tej cenie można kupić coś lepszego chociażby Garniera czy nawet Lirene. Nie polecam dziewczynom z suchą skórą dłoni - nie sprawdzi się.

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu

KWC

Krem jest rewelacyjny!!! Zapach ma przepiękny taki - ekskluzywny :D szybko się wchłania nie pozostawiajac tłustej warstwy, jest tani, wydajny

Jedyne co mi sie w nim nie podoba to to, że pod koniec opakowania cieżko go juz wycisnac:( no ale wybaczam mu to :)

Używam tego produktu od: kilku tyg
Ilość zużytych opakowań: 1 op

Rewelacja

Kiedyś natknęłam się na próbkę tego kremu w gazecie. Od tamtej pory zakochałam się w tym kremie.

Zalety:
- cudowny zapach
- szybko się wchłania
-pięknie wygładza dłonie
-przystępna cena

Wady:
-ciut niewygodne opakowanie

Ilość zużytych opakowań: około 10 opakowań

Jak zrobić makijaż Modern Marilyn

najlepszy jaki kiedykolwiek używałam

Spośród kremów (m.in. Avon,Oriflame, Yves Rocher, Eris i inne których nazw nie pamiętam) ten jest najlepszy. Szybko się wchłania, dłonie się nie kleją, są gładkie i miękkie w dotyku. Nie zamienię go na nic innego, rewelacja.

Ilość zużytych opakowań: 7 opakowań

Moje KWC

kocham ten krem !!!! jest idealnz juy tyle testowalam ale ten zdecydowanie wygrywa jego sklad jest idealny mam takie mieciutkie raczki nawilza wygladza nie pozostawia uczucia klejenia

Używam tego produktu od: okolo rok
Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

dobry

Jest ok ale dla mnie za słabo nawilża, robie więc bardziej skomplikowaną operacje i najpierw używam aretine Q a potem innego nawilżającego kremu do rąk ;) ten kremik ziaji ma fajny skład, witamina młodości, retinol, koenzym Q10. Widocznie poprawia wygładzenie dłoni. Skóra jest lekko napięta. Ogólne wrażenie dobre a produkt za małe pieniądze :) POLECAM

Używam tego produktu od:sierpnia
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

mój KWC

Uwielbiam ten krem.uwielbiam go za to,że bardzo szybko się wchłania, nawilża moje dłonie, nie czuje jego na dłoniach a jednak widzę,że działa.Lubię ten jego trochę pudrowy zapach.Na plus cena, na minus nieporęczne opakowanie.

Używam tego produktu od:2 lata

Nie robi nic

Nie nawilża, wygładza tylko na chwilę, nie odżywia - ogólnie nie robi nic. Może ewentualnie sprawdzić się na bezproblemowych dobrze nawilżonych dłoniach - w takim przypadku wygładzi może na dłużej i zapewni jakąś ochronę. Do dłoni suchych i dojrzałych, do jakich jest przeznaczony, nie nadaje się w ogóle. Bubel - jest pierwszym od bardzo dawna kosmetykiem, któremu nie rozcięłam tubki, żeby wydobyć resztki (w tym przypadku połowa opakowania), tylko bez żalu wyrzuciłam.

Używam tego produktu od: ok. 5 tygodni

bardzo dobry

Jest to mój ulubiony krem, ze względu na super wchłanianie.Nie lubię klejenia się, rolowania ani filmów na rękach.Radzi sobie z moimi rękami doskonale(wiek i rodzaj pracy), nawilża głęboko i zmiękcza naskórek.Minusem dla mnie jest zapach, mi się akurat nie podoba, dobrze,że wietrzeje po jakimś czasie.

Używam tego produktu od:5 miesięcy

nie bardzo, a szkoda

Myślałam, że znalazłam swój krem, a tu klops. Zapach świetny, długo zostaje na rękach, bardzo lubię się nim smarować, ale krem jedyne co robi to zostawia ładnie pachnące ręce. Używałam go na zmianę z Kozim Mlekiem Ziai i nie wiem, który tu bardziej nawalił, ale wiem, że nie pomagał żaden z nich. Podobnie jak w przypadku tamtego kremu, efekt "nawilżenia" pozostaje kilka minut, potem ręce są jeszcze bardziej suche. Dodam, że nigdy nie miałam bardzo wymagających rąk i każdy krem "dawał radę", te niestety nie dały.
Aha, ta nowa tuba jest całkiem ładna, ale niezbyt praktyczna, potem trudno się z niej wyciska krem.

Używam tego produktu od:m-ca

świetny krem!!

Super! Jeden z najlepszych kremów do rąk, jakie używałam. Skóra po tym kremie była idealnie gładka i miękka. Krem świetnie wygładza i odżywia. Ładnie pachnie. Bardzo przystępna cena!
Minus - twardawe opakowanie, jest problem z wydobyciem reszty kremu, gdy jest go już mało. Średnio wydajny.

Używam tego produktu od: używałam w zeszłym roku

świetny

krem jest genialny, szybko się wchłania, dłonie są po nim gładkie, wręcz jedwabiste, nawilżone, krem nie zostawia na nich żadnego filmu, ale skóra staje się napięta i elastyczna.
na plus również przystępna cena i przyjemny zapach.

Używam tego produktu od: 4 lata
Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo :)