Krem z wyciągiem bursztynu i Hygrodermem aktywnie nawilżający

Krem z wyciągiem bursztynu i Hygrodermem aktywnie nawilżający

Zawiera cenne dla skóry składniki: aktywny wyciąg z bursztynu, witaminę E, NNKT, faktor nawilżający Hygroderm.
Zawarty w nim bursztyn wygładza, odżywia, chroni przed słoncem i uelastycznia skórę. Łagodzi podrażnienia i zmiany skórne. Witamina E chroni komórki przed szkodliwym działaniem wolnych rodników, poprawia gospodarkę wodną naskórka i skóry właściwej, intensywnie regeneruje i wygładza zmarszczki. Witamina F (NNKT) zawarta w oleju z winogronowym wyrównuje niedobór lipidów. Systematycznie stosowany spłyca zmarszczki, wygładza i uelastycznia skórę. Odżywia
i wyraźnie nawilża. Dobrze się wchłania.

Bursztynowa pielęgnacja

Znowu do niego wracam. Poeksperymentuje z innymi kremami ale nie ma jak polskie kremy. Jantar ma opakowanie 35 ml co mi bardzo odpowiada bo nie jełczeje szybko zanim zuzuje sie całe opakowanie. Konsystencję ma lekką, zapach rzeczywiście ani piękny ani odrzucajacy, taki maściowy (cięzko określić), nawilża bardzo dobrze i nie zostawia tłustego filmu. Ja mam mieszaną cere z problemami i ten krem choć nie jest jakiś leczniczy przeciwtrądzikowy to musze przyznać ze łagodzi zmiany skórne i jakos tak "uspokaja" skórę i czyni ją mięciutką i jedwabną w dotyku. Opakowanie może nie powala na kolana ale czymże jest estetyka jak krem nic ciekawego nie ma w środku. Stosuje go na dzień i na noc. Juz kupiłam kolejne, piąte pudełeczko, które czeka na swoją kolej.

bardzo dobry

Jestem mile zaskoczona tym kremem. Ms lekką konsystencję, ładnie sie wchłania, skóra jest po nim bardzo gładka i delikatna. Zauważyłam również że krem wyrównuje koloryt skóry, znikają zaczerwnienia i łagodzi podrażnienia. Co najważniejsze nie zatyka porów, pierwszy raz w życiu mam naprawde czystą cere i nie mam co wyciskac :) (skóre mam mieszaną, raczej bez pryszczy ale często od kremów zatykają mi sie pory skóry). Krem ma delikatny zapach, ani ładny ani brzydki. Opakowanie nie za piękne, ale mnie to nie przeszkadza, zwłaszcza że naprawde bardzo mi ten krem odpowiada. Polecam do skóry normalnej i mieszanej z rozszerzonymi porami, czyli do takiej jaką mam ja :)