Shimmer Powder by H&M (Puder sypki rozświetlający)

Shimmer Powder by H&M (Puder sypki rozświetlający)

Silnie rozświetlający puder do twarzy i ciała w poręcznym pudełeczku. Dostępny w wybranych sklepach sieci H&M.

za bardzo, za duzo

aplikacja jest trudna bo za duze dziurki w pojemniku powoduja ze sie za duzo go nabiera na pedzel
a nawet jesli nagimanstykowac sie i nabrac tylko ociupinke i tak sie swieci okrutnie

szukalam rozswietlajacego produktu, a dostalam swiecacy sie bubel

Używam tego produktu od:pol roku

Przesada

Nie rozumiem zachwytów poniżej. Efekt jest bazarowy, drobinki miki zbyt grube, połysk stanowczo przesadzony. A opakowanie zdecydowanie utrudnia stosowanie tego błyszczydła z umiarem.
Można sobie zafundować smugę na kościach policzkowych, czy na ciele. Do całej twarzy bym nie ryzykowała, bo można błyszczeć jak wypolerowany rondel i to nakrapiany złotem ;)
Co do tych "smug" gdzieniegdzie, to trzeba mieć dobry pędzej, z którego trzeba usunąć nadmiar i ledwie drobiną tego specyfiku się maźnąć. A i tak się pewnie przedobrzy.
Pamiętam, jak raz poszłam na imprezie z takimi - jak mi się wydawało - dyskretnymi połyskami na bokach kości policzkowych, nawet nie na policzkach. Koleżanka do mnie, że chyba mi się osypało jakieś świecidło przesadnie, bo faktycznie - miałam drobinki wszędzie, wyglądałam śmiesznie, wysoki połysk jak klasyczny glam lat 70 ;)
Ten świecidlec jest jakby "tłusty", a nie sypki, diabelnie ciężko go aplikować. Teraz czasem go stosuję jako rozświetlajaca baza pod cień na oczy i nie stosuję żadnych apliaktorów czy pędzli, tylko palca. Który się zanurza, a potem i tak wyciera w coś, żeby usunąć nadmiar.
Nie wiem dla kogo jest ten kosmetyk, ale fakt - połysk to on MA! ;) Szkoda że efekt taki groteskowy i w swej przesadzie wręcz sceniczny.

księżycowe wykończenie

Uważam ten zakup za bardzo trafiony.
Cudem ocalało w h&m ostatnie pudełeczko z odcieniem nie golden bronze ale tym srebrzystym. Jest efektowny ale stosowany w homeopatycznych dawkach sprawdza się w dzień. Modeluję nim lekko policzki i okolice oczu na dzień a dekolt na wieczór. Drobinki są bardzo miałkie,całość dobrze koresponduje z brązującym pudrem i efekt jest idealny: zdrowa opalona lekko cera ze srebrnym pyłkiem. Cool :cool:
Nowe opakowanie jest śliczne ale nie nadaje się do noszenia w torebce. Zresztą nie wymaga poprawek w ciągu dnia, nie ściera się. Za taką cenę to naprawde strzał w 10.
Używam tego produktu od: niespełna 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:

Studio fryzur kucyk Beyonce

Moze byc

Fajny, ale tylko na lato i na imprezy. Zbyt mocny jak do twarzy, polecam uzywac tylko do ciala. Uzywalam na dekolt, ramiona i nogi.

Duzy plus za wydajnosc, uzywalam cale lato a nadal wyglada jakby nietkniety.

Trzeba zaopatrzyc sie w pedzel, gdyz brakuje aplikatora.

Minus, za opakowanie, ktore choc ladne to bardzo niepraktyczne, puder latwo sie rozsypuje..

Generalnie ja od pudrow rozswietlajacych oczekuje czegos innego, ten zostawia zlota poswiate, ktora mi nie odopowiada. Mialam kolor: Golden Bronze.

Używam tego produktu od:3 mscy

super!!

Jak dla mnei rewelacja, doskonale rozswietla, mnostwo polyskujacych drobinek i do tego mega wydajny. Pudeleczko malutkie a mam juz je ponad 2 lata. Stosuje go czasem jako sam cien do powiek. Po prostu rewelacja!!

Używam tego produktu od:2 lat

super

Dla mnie bomba! Kupiłam go w Londynie.Puder raczej do nakładania miejscowo, bo silnie rozświetla.Używam go zamiast różu i świetnie spełnia swoje zadanie.Mimo malutkiego opakowania puder ten mam juz 1,5roku mimo iż stosuję go prawie codziennie.Mam zamiar kupić go ponownie, bo kosmetyk ten jest naprawde wydajny.Mam nadzieje,ze dostane go w H&M bez problemu.

Używam tego produktu od:1,5 roku

przeciętniak

Jak dla mnie to zwykly sypki puder z drobnym brokatem. z daleka moze i daje efekt delikatnej poswiaty, ale za to tandetnie skrzy sie w sloncu "drobinkami. w zwiazku z tym nie uzywam go na twarz a jedynie do "podbrokatowania" dekoltu.
sliczne opakowanie.

Używam tego produktu od:niedawna
Ilość zużytych opakowań:.

świetny

Świetny puder nabłyszczający za niewielką cenę. Kupiłam z ciekawości - H&M wreszcie wprowadził kosmetyki do sklepów, więc chciałam spróbować. Mam odcień jasnego złota. Puder jest niezwykle wydajny, nie wiem czy uda mi się go skończyć. Stosuję go na dekolt, ramiona, kości policzkowe, łuk brwiowy i powieki - oczywiście nie naraz;) wygląda ślicznie na powiekach - jest przejrzysty, a drobinki przepięknie iskrzą. Ma odpowiednią wielkość drobinek - nie są za duże i nie wyglądają tandetnie.

Używam tego produktu od: dawna

Mój ukochany.

Kolejny przebój H&M'u.
Idealny puder rozświetlający, doskonały na wieczór i nietylko. Wygląda naprawdę zabójczo pięknie, ma cudowne opakowanie, łatwy w użyciu.
Ciekawe czym jeszcze H&M nas zaskoczy?

Ilość zużytych opakowań: pół

Przydatna błyskotka ;)

Producent pisze : puder połyskliwy. I tak jest też w rzeczywistości. Spełnia swoje zadanie. Jednak należy pamiętać, że jest do użytku miejscowego. W innym wypadku można zrobić ze swojej twarzy połyskliwy księżyc w pełni ;) Puder jest idealny do rozświetlenia kości policzkowych - osobiście stosuję go w ten spsób. Nadaje się na codzień w minimalnych ilościach.

Posiadam kolor "shimmer gold" - sądzę, że jest ok. Nie bardzo ciemny, ale też nie jasny. Jest bardzo trwały i wydajny. Na pewno posłuży mi na parę dobrych lat.

Minusem jesto to, że puder w nadmiarze wysypuje się na siteczko.

Moim zdaniem ten puder powinien grać ostatnie skrzypce w wykonaniu makijażu.

błyskotka

buzia jest po nim perlowo gladka,swietna blyskotka,mam tez w ciemniejszym odcieniu-jak dla mnie jest on jasny.lubie go bardzo,ladne opakowanie-taka zakrecana kosteczka

Bardzo fajny

Jestem szczesliwa posiadaczka tego cuda. Zastanawialm sie ktory odcien wybrac i zdecydowalam sie na jasniejszy na lato chyba kupie sobie rowniez ten ciemniejszy.
Swietnie rozswietla, stosuje go na kosci policzkowe, dekold i deliktanie na skronie.