Krem z wyciągiem z pomidora (stara wersja)

Krem z wyciągiem z pomidora (stara wersja)

Lekki krem z ekstraktem z owoców pomidora o dużej ilości likopenu, witamin A, C, B oraz innych składników mineralnych. Zawarty w ekstrakcie likopen bardzo skutecznie wyłapuje wolne rodniki, przeciwdziała procesom starzenia się skóry, chroni ją przed zanieczyszczeniem środowiska i szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Krem z wyciągiem z pomidora wygładza i odżywia skórę twarzy, szyi i dekoltu, zdecydowanie podnosi poziom jej nawilżenia, ujednolica koloryt. Poprawia jej jędrność. Sprawia, że skóra staje się jędrna i elastyczna. Krem przeznaczony jest dla każdej cery, szczególnie zaś wrażliwej. Polecany w naturalnej kuracji odmładzającej.

eeee

Krem kupiłam w Bomi, mimo że na forum dziewczyny odradzały. Zapychanie to na szczęście indywidualna kwestia i ten akurat nie zrobił mi krzywdy. Kosmetyk ma formę ni to kremu, ni to żelu, w zachęcającym pomarańczowawym kolorze. Świetnie nawilża, jakoś tak koi, dobrze się wchłania, nie uczula (stosuję m. in. pod oczy na noc i nic złego nie wyczynia, nie migruje, nie szczypie). Pachnie... ładnie ale mocno. To nic, ponieważ całość moje duże, duże wzbudza zaufanie. Pewnie to ta moja młodzieńcza wiara w likopen... ;)

używam od 4 tygodni, wciąż siedzę w pierwszym opakowaniu

!!! !odejmuję gwiazdkę, bo zapach z czasem stał się nie do zniesienia i jakiś taki drażniący na twarzy. Krem nadaje się pod oczy i na szyję i na suche partie buzi, ale na brodę ze skłonnościami do paskudztw już go nie nakładam.

super

Bardzo fajny krem: nawilża, ale nie zapycha porów. To najważniejsze dla mnie jako osoby z cerą mieszaną. Ma leciutką konsystencje. Dla niektórych pań zapach może być drażniący, ale mnie odpowiada.

Używam tego produktu od:roku

pomidor ;)

Krem ma paskudne opakowanie, a oto zalety:
+ koralowy kolor
+ delikatny, przyjemny pomidorowy zapach
+ bardzo lekka, żelowa i puszysta konsystencja
+ szybko i idealnie się wchłania
+ orzeźwia
+ wygładza i pojędrnia, ujednolica koloryt

Ale nawilża tak sobie, posiadaczki cery suchej nie będą zadowolone.

Wydajność kiepska, ale nic to, bo cena jest jaka jest.

Starzenie się skóry - dieta

W porzadku, za mlodu

Likopen jest bardzo dobrym i bardzo niepopularnym w naszym pięknym kraju składnikiem pielęgnującym, wszak wywodzi się z pospolitego pomidora: ale właśnie z tego powodu ja go kupiłam.
Jakiś czas temu czytałam w prasie francuskiej - w latach to liczyć już trzeba - peany zachwytu kremem pomidorowym marki Ella Bache. Zachęcona taką niewykorzystywaną w Polsce nowością w kosmetyce kupiłam z oszczędności poniekąd. Jestem ok.Ma znikającą ze skóry żelowa konsystencję, pomidorowy, koralowo/pomarańczowy kolor i przez częstotliwość używania małą wydajność ;).
Dobrze (!) nawilża, bardzo szybko sie wchłania i uwaga - orzeźwia!!! Nie wiem jak, ale bardzo wyraźnie to czuję. Wyłapuje wolne rodniki i działa ochronnie na skórę, jeśli używany na dzień.
Nie ma filtrow, jest w niehigienicznym opakowaniu - za to minus.

ilość zużytych opakowań: 1