Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Golden Rose, Longstay Brow Styling Gel (Długotrwały żel do stylizacji brwi)

Golden Rose, Longstay Brow Styling Gel (Długotrwały żel do stylizacji brwi)

Nowy, delikatnie przyciemniający żel do stylizacji brwi. Zapewnia ich odpowiedni kształt i wygląd, nie skleja i nadaje im perfekcyjny wygląd przez cały dzień. Odpowiedni dla wszystkich kolorów brwi i bezpieczny dla osób noszących szkła kontaktowe.

Najlepszy!

Żel do brwi od Golden Rose jest świetny. Bardzo dobrze ujarzmia moje niesforne brwi i trzyma je na miejscu przez cały dzień. Kolor jest półtransparentny i dodaje brwią niesamowity wygląd tak jakby 3D. Mały minus za dużą szczoteczkę.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1535651].usefull || 0 }}% pomocna.

Zwyczajny

Żel jest po prostu ok, ani świetny ani fatalny. Utrzymuje brwi w zyzach, czyli spełnia swoje zadanie. Lekko przyciemnia włoski. Zastygnięty żel w ciągu dnia troche może się kruszyć i osypywać. Szczoteczka jest jakaś taka toporna.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1596071].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry

Żel utrzymuje włoski w jednym miejscu, ale tylko na tej lepszej brwi. Ta druga, bardziej wyleniała, potrzebuje lekkiego zaczesania ich od góry. Zaraz po nałożeniu produktu wszystko jest super. Ale już 15 minut później włoski wracają na swoje miejsce. Produkt utrzymuje się na brwiach cały dzień, ale co z tego, skoro sprawdza się tylko tam, gdzie nie jest tak do końca potrzebny? Do tego nabiera się zdecydowanie za dużo produktu i gdy żel jest nowy nie da się go 'upchać' z powrotem, bo wszystko wylewa się z opakowania.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1534446].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny_dorównuje żelowi z Maca

Na początku zraził mnie kolor żelu - kupiłam inny. Ale kusił (i w końcu skusił) i żałuję, że nie wzięłam od razu.
Żel jest świetny - moc ujarzmienia dorównuje bezbarwnemu z Maca (a cena zdecydowanie bardziej przystępna; dodatkowo dzięki zabarwieniu nie widać jak żel mętnieje w pojemniczku - nieuniknione bo szczoteczka zawsze zbierze puder czy kredkę z okolic brwi).
Rzadko zdarza mi się zużyć kosmetyk "do dna" ale tutaj widzę, że wykończę. I kupię ponownie - nie będę eksperymentować, bo żel spełnia moje oczekiwania. Może tylko szkoda, że nie ma wersji bezbarwnej, bo mimo zalet koloru (dość transparentnego, ale podkreślającego brwi w sposób naturalny), można czasem ubrudzić skórę.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1533406].usefull || 0 }}% pomocna.
Lip Marker - Golden Rose

Bardzo dobry

Żel jest półprzeźroczysty, brązowy. Szczoteczka nabiera za dużo produktu, trzeba ją wycierać.
Jest bardzo mocny, trzyma najbardziej niesforne włoski w ryzach :)
Mając gęste brwi, mogę zrezygnować z wypełniania ich kredką i użyć jedynie tego żelu, a będą wyglądały na pełniejsze.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1531321].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry

Produkt dobrze ujarzmia brwi, pomaga utrzymać je na miejscu przez cały dzień bez ich sklejenia. Nadaje niewiele koloru, ale dzięki temu może być używany przez wiele osób, niezależnie od koloru włosków. Dla osób, które posiadają ładne, ciemnie brwi, może być jednym produktem do ich stylizacji. Małym problemem jest ciut zbyt duża szczoteczka, mniejsza ułatwiłaby aplikację żelu.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1521716].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny

Jak dla mnie spełnia swoją rolę, utrzymuje brwi w ryzach przez cały dzień dzięki czemu wyglądają jak trzeba i nie ma potrzeby poprawek w ciągu dnia, aczkolwiek jest praktycznie bezbarwny więc osoby o jasnych brwiach będą potrzebować dodatkowego podkreślenia np. kredką

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1518021].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo Dobry

Bardzo Dobry produkt. Jak dla mnie jest idealny, ponieważ idealnie podkreśla moje brwi i nadaje im delikatny kolor-jednak nie za mocny, więc jest to dla mnie efekt idealny. Po za tym utrzymuje się przez cały dziń bez żadnych poprawek. Polecam!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1517646].usefull || 0 }}% pomocna.

Numer 1

Uwielbiam ten produkt. Mam gęste brwi, które gdzieniegdzie potrzebują trochę koloru, a przede wszystkim ujarzmienia. Spełnia w stu procentach moje oczekiwania i dodatkowo wygląda bardzo naturalnie, a nie karykaturalnie! Polecam :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1517516].usefull || 0 }}% pomocna.

Stylizacja tak, wypełnienie nie

Produkt ten ne do końca spełnił moje oczekiwania. Moim zdaniem nie wypełniał brwi oraz nie nadawał ich żadnego koloru. Znakomicie sprawdził jako kosmetyk wykańczający stylizacje brwi, ale nie jako produkt służący ku temu od podstaw. Świetnie sprawdzi się kiedy zależy nam nadaniu kształtu łuku brwiowego oraz ujarzmieniu włosów, natomiast nie zapewni ciemnego koloru oraz wypełnienia.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1514836].usefull || 0 }}% pomocna.

Strzał w dziesiątkę.

Bałam się, że wszystko będzie się rozmazywać i będę wyglądała komicznie. Jednak produkt okazał się trwały i spełnił wszystkie moje wymagania. Mogę śmiało polecić każdej dziewczynie, która oczekuję efektu ''WOW''. Niskim kosztem i oszczędnością czasu.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1512946].usefull || 0 }}% pomocna.