Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Golden Rose, Longstay Brow Styling Gel (Długotrwały żel do stylizacji brwi)

Golden Rose, Longstay Brow Styling Gel (Długotrwały żel do stylizacji brwi)

Nowy, delikatnie przyciemniający żel do stylizacji brwi. Zapewnia ich odpowiedni kształt i wygląd, nie skleja i nadaje im perfekcyjny wygląd przez cały dzień. Odpowiedni dla wszystkich kolorów brwi i bezpieczny dla osób noszących szkła kontaktowe.

Najlepszy!

Żel do brwi od Golden Rose jest świetny. Bardzo dobrze ujarzmia moje niesforne brwi i trzyma je na miejscu przez cały dzień. Kolor jest półtransparentny i dodaje brwią niesamowity wygląd tak jakby 3D. Mały minus za dużą szczoteczkę.

Niezawodny

Najlepszy żel do brwi, jakiego do tej pory używałam. Jest bardzo mocny, utrzymuje w ryzach nawet te najbardziej niesforne włoski, żyjące własnym życiem.
Kolor palonej kawy - mi nie przeszkadza, bo swoje mam prawie czarne, ale może przeszkadzać innym.

Dobry, nieidealny

Opakowanie jest małe, nie zajmuje dużo miejsca, widać, ile jest produktu. Faktycznie utrwala brwi, ale moim zdaniem jest trochę za ciemny i potrafi za mocno sklejać i być widoczny, gdy nakładamy taką ilość, która dobrze nam te brwi utrwala, może to kwestia szczoteczki. Napisy łatwo się ścierają z opakowania. Całkiem wydajny i do tego tani. W tej cenie chyba lepszego mimo wszystko nie ma.

Mój numer 1 do stylizacji brwi

Zacznę od zobrazowania wam jakim dramatem są moje brwi.
Są rzadkie, w kolorze blond, krótkie i "sterczące". To znaczy, że niektóre włoski rosną na wprost. W dodatku włoski nie są bardzo cienkie, więc to nie takie proste je "uklepać" :)
Żel z GR to JEDYNY żel, ktory je układa i trzyma caly dzień. Co prawda niektore wloski dalej sterczą, ale na nie, nie ma mocnych :)
Fajnie wyglądają brwi pomalowane cieniem i podkreslone żelem, bo same włoski są wtedy grubsze i ciemniejsze, więc wybijają się na tle cienia, co moim zdaniem, wyglada super.
Żel jest w kolorze ciemnego brązu (nie jest ani trochę rudy), więc może być zbyt ciemny dla blondynek.
Szczoteczka jest dośc twarda dzięki czemu idealnie rozczesze i pomoże ułożyć brwi, które są długie i gęste.
Żel jest rzadki, więc nie oblepia włosków przy pierwszej warstwie i pozwala ze sobą popracować :)

Lip Marker - Golden Rose

Idealny!

Żel kupiłam jakoś z przypadku i okazał się strzałem w 10! Utrzymuje włoski na swoim miejscu przez cały dzień, nie skleja, nadaje ładny, dość ciepły kolor.

Idealny do swojej roli

Myślę, że nie ma co się tutaj rozpisywać o jego roli - mała buteleczka, ale podejrzewam, że i tak jej szybko nie dokończę. Trzyma brwi w ryzach, podnoszę nim często włoski na początku brwi. Często wieczorem po całym dniu noszenia go mam problem z demakijażem, więc jak widać - trwały to on jest niemiłosiernie :)

Bardzo dobry

Genialnie przytrzymuje włoski w miejscu. Trzeba uważać, żeby nie nałożyć go za dużo, bo ma bardzo wodnistą konsystencję. Nie zauważyłam, żeby włoski się przesuwały w ciągu dnia. Mój faworyt.

Cement na brwi

Słyszałam dużo pozytywnych opinii o tym produkcie więc postanowiłam wypróbować.
Z tego co widzę recenzje nie były zawyżone :)
Do tej pory nie mogłam znaleźć nic lepszego od żelu z Loreala ale mam zamiennika.
Tamten daje widoczny kolor i potrzebowałam coś równie trwałego tylko bez tak intensywnego koloru i tu się pojawia Longstay z GR.
Supertrwały żel który faktycznie trzyma się na brwiach przez cały dzień.
Muszę się przyzwyczaić jeszcze do tej dużej szczoteczki bo przyznam że mniejsza, taka typowa do brwii mi bardziej pasuje niż ta.
Cena niewygórowana więc na pewno kupię ponownie.

Taki sobie.

To mój pierwszy żel do stylizacji brwi. O ile z samego żelu jestem dość zadowolona, to aplikacja jest sporym problemem. Żel jest całkiem trwały. Moim brwiom nadaje całkiem niezły kolor, choć wyobrażam sobie, że dla wielu osób może być za ciemny. Dla mnie mógłby mieć chłodniejszy odcień. Ten zbyt wpada w brąz. Szczoteczka jest zbyt duża, nabiera zbyt wiele produktu, nierównomiernie - przez to nieraz zdarzało mi się ubrudzić tym żelem, albo zamiast podkreślić tylko włoski, zrobić plamkę między nimi.

Dobry żel utrwalajacy

Spełnia swoją funkcje, utrwala na godziny, jest we w miarę przystępnej cenie.
Używam go na kredkę i żel koloryzujący, dobrze trzyma to razem a mam niesforne brwi.

dobry!

po latach uzywania korektora z Eveline skusilam sie na to cudeńko i jestem bardzo zadowolona! świetnie ujarzmia brwi, mozna ładnie zakryć "łyse placki", utrzymuje sie caaly dzien, nie sciera,szczoteczka bardzo fajna same plusy poza jedna wada, kolor. dla mnie - ciemnej brunetki - za jasny, robi lekko rudawą poswiate na brwiach ( mam mega jasne brwi). wiec musze najpierw uzyc ciemnej kredki/cienia i wtedy na koniec ten zel i jest cacy :) na pewno nie skoncze na jednym opakowaniu!

Dobry

Złożyłam prawie całe opakowanie i go lubię ale nie jestem przekonana czy kupię ponownie ponieważ pod koniec opakowania bardzo trudno wydobyć go z opakowania i traci swoje właściwości. Na początku naprawdę dobrze trzymał włoski na miejscu i nadawał kształt. Problemem jest również kolor który u mnie wychodzi na bardzo ciemny. Żel ma również troszkę za dużą szczoteczkę i przez to jest mniej precyzyjny w nakładaniu.

Świetny

Moje brwi są w miarę pełne. Mniej zagęszczone są okolice ich wewnętrznej strony. Wystarczy lekko przeczesać tym żelem i efekt jest super. Lekko barwi, kolor ciemnobrązowy, nienachalny. Opakowanie i szczoteczka jakby mini tusz do rzęs, bardzo wygodne. Żel świetnie radzi sobie z ułożeniem i ujarzmieniem brwi. Cena też w porządku, produkt wydajny. Naprawdę polecam.