Golden Rose, Longstay Brow Styling Gel (Długotrwały żel do stylizacji brwi)

Golden Rose, Longstay Brow Styling Gel (Długotrwały żel do stylizacji brwi)

Nowy, delikatnie przyciemniający żel do stylizacji brwi. Zapewnia ich odpowiedni kształt i wygląd, nie skleja i nadaje im perfekcyjny wygląd przez cały dzień. Odpowiedni dla wszystkich kolorów brwi i bezpieczny dla osób noszących szkła kontaktowe.

dobry!

po latach uzywania korektora z Eveline skusilam sie na to cudeńko i jestem bardzo zadowolona! świetnie ujarzmia brwi, mozna ładnie zakryć "łyse placki", utrzymuje sie caaly dzien, nie sciera,szczoteczka bardzo fajna same plusy poza jedna wada, kolor. dla mnie - ciemnej brunetki - za jasny, robi lekko rudawą poswiate na brwiach ( mam mega jasne brwi). wiec musze najpierw uzyc ciemnej kredki/cienia i wtedy na koniec ten zel i jest cacy :) na pewno nie skoncze na jednym opakowaniu!

Dobry

Złożyłam prawie całe opakowanie i go lubię ale nie jestem przekonana czy kupię ponownie ponieważ pod koniec opakowania bardzo trudno wydobyć go z opakowania i traci swoje właściwości. Na początku naprawdę dobrze trzymał włoski na miejscu i nadawał kształt. Problemem jest również kolor który u mnie wychodzi na bardzo ciemny. Żel ma również troszkę za dużą szczoteczkę i przez to jest mniej precyzyjny w nakładaniu.

Świetny

Moje brwi są w miarę pełne. Mniej zagęszczone są okolice ich wewnętrznej strony. Wystarczy lekko przeczesać tym żelem i efekt jest super. Lekko barwi, kolor ciemnobrązowy, nienachalny. Opakowanie i szczoteczka jakby mini tusz do rzęs, bardzo wygodne. Żel świetnie radzi sobie z ułożeniem i ujarzmieniem brwi. Cena też w porządku, produkt wydajny. Naprawdę polecam.

Lip Marker - Golden Rose

Cudowny !

Produkt idealny. Pięknie podkreśla poszczególne włoski i utrzymuje je w idealnym stanie cały dzień. Najlepszy jaki miałam. Wystarczy zagęścic brwi kredka a następnie użyć żelu i efekt jest bardzo ładny.

Jestem na tak

W kwestii brwi jestem totalnym laikiem. Jednak chciałam spróbować czegoś do ich stylizacji i padło na doskonale mi znaną i zaufaną markę Golden Rose. Zacznę od tego, że żel dobrze utrwala włoski. Nadaje im pół-transparentny kolor. Są one utrwalone i ujarzmione, ładnie ułożone, ale wciąż wyglądają naturalnie. Z racji tego, że moje brwi są ciemne nie muszę już ich niczym podkreślać. To co cenię sobie w kosmetykach to łatwość użycia i ten warunek również został spełniony. Nie mam problemów z nadaniem kształtu brwiom pomimo sporej szczoteczki. Mogłaby być trochę mniejsza. Myślę, że wtedy wszystko byłoby super. Kosmetyk wytrzymuje u mnie cały dzień. Nie skleja włosków. Ma dobrą cenę -19,90 zł. Nie zawiodłam się na nim. To mój ulubiony produkt w kwestii stylizacji brwi.

Zwyczajny

Żel jest po prostu ok, ani świetny ani fatalny. Utrzymuje brwi w zyzach, czyli spełnia swoje zadanie. Lekko przyciemnia włoski. Zastygnięty żel w ciągu dnia troche może się kruszyć i osypywać. Szczoteczka jest jakaś taka toporna.

Najlepszy!

Żel do brwi od Golden Rose jest świetny. Bardzo dobrze ujarzmia moje niesforne brwi i trzyma je na miejscu przez cały dzień. Kolor jest półtransparentny i dodaje brwią niesamowity wygląd tak jakby 3D. Mały minus za dużą szczoteczkę.

Dobry

Żel utrzymuje włoski w jednym miejscu, ale tylko na tej lepszej brwi. Ta druga, bardziej wyleniała, potrzebuje lekkiego zaczesania ich od góry. Zaraz po nałożeniu produktu wszystko jest super. Ale już 15 minut później włoski wracają na swoje miejsce. Produkt utrzymuje się na brwiach cały dzień, ale co z tego, skoro sprawdza się tylko tam, gdzie nie jest tak do końca potrzebny? Do tego nabiera się zdecydowanie za dużo produktu i gdy żel jest nowy nie da się go 'upchać' z powrotem, bo wszystko wylewa się z opakowania.

Świetny_dorównuje żelowi z Maca

Na początku zraził mnie kolor żelu - kupiłam inny. Ale kusił (i w końcu skusił) i żałuję, że nie wzięłam od razu.
Żel jest świetny - moc ujarzmienia dorównuje bezbarwnemu z Maca (a cena zdecydowanie bardziej przystępna; dodatkowo dzięki zabarwieniu nie widać jak żel mętnieje w pojemniczku - nieuniknione bo szczoteczka zawsze zbierze puder czy kredkę z okolic brwi).
Rzadko zdarza mi się zużyć kosmetyk "do dna" ale tutaj widzę, że wykończę. I kupię ponownie - nie będę eksperymentować, bo żel spełnia moje oczekiwania. Może tylko szkoda, że nie ma wersji bezbarwnej, bo mimo zalet koloru (dość transparentnego, ale podkreślającego brwi w sposób naturalny), można czasem ubrudzić skórę.

Bardzo dobry

Żel jest półprzeźroczysty, brązowy. Szczoteczka nabiera za dużo produktu, trzeba ją wycierać.
Jest bardzo mocny, trzyma najbardziej niesforne włoski w ryzach :)
Mając gęste brwi, mogę zrezygnować z wypełniania ich kredką i użyć jedynie tego żelu, a będą wyglądały na pełniejsze.

Dobry

Produkt dobrze ujarzmia brwi, pomaga utrzymać je na miejscu przez cały dzień bez ich sklejenia. Nadaje niewiele koloru, ale dzięki temu może być używany przez wiele osób, niezależnie od koloru włosków. Dla osób, które posiadają ładne, ciemnie brwi, może być jednym produktem do ich stylizacji. Małym problemem jest ciut zbyt duża szczoteczka, mniejsza ułatwiłaby aplikację żelu.

Świetny

Jak dla mnie spełnia swoją rolę, utrzymuje brwi w ryzach przez cały dzień dzięki czemu wyglądają jak trzeba i nie ma potrzeby poprawek w ciągu dnia, aczkolwiek jest praktycznie bezbarwny więc osoby o jasnych brwiach będą potrzebować dodatkowego podkreślenia np. kredką