Warzywny Ogród, Maseczka z ekstraktem z pomidora

Warzywny Ogród, Maseczka z ekstraktem z pomidora

Wygładzająco - odżywcza maseczka do pielęgnacji twarzy i szyi, przeznaczona do skóry wrażliwej oraz przesuszonej m. in. słońcem, złą pielęgnacją przebywaniem w nienawilżonych pomieszczeniach. Zawiera kompleks witamin A, E, F, H oraz wyciąg z owoców pomidora. Likopen, dwa razy skuteczniejszy niż beta-karoten w ochronie skóry przed szkodliwym działaniem zanieczyszczenia środowiska, chroni ją również przed promieniami UV. Wyłapuje wolne rodniki i zapobiega starzeniu się skóry. Maseczka Pomidorowa wygładza skórę, podnosi poziom jej nawilżenia, poprawia elastyczność, jędrność i napięcie. Działa przeciwstresowo. Polecana w naturalnej kuracji odmładzającej.

klasyczne
w saszetce
krem
<50ml

świetna

Na szczęście produkt nie pachnie pomidorem ale zapach jest dość dziwny, nie podoba mi się. Na opakowaniu nic nie ma wspomniane o czasie trzymania maseczki na twarzy, jest tylko informacja, że pozostawić do wchłonięcia. Rzeczywiście kosmetyk po jakiś 15 minutach jest praktycznie wchłonięty przez skórę, nadmiar wklepałam jak krem do twarzy.Skóra była bardzo gładka i napięta, produkt ma właściwości przeciwdziałające starzeniu się skóry więc zamierzam ją regularnie stosować.

przeciętna ale lubię ją

Maseczke stosuję na szyję, dekolt i biust.
Lubię raz na jakiś czas zastąpić mój zwykły krem do pielęgnacji szyi, dekoltu i biustu maseczką. Często sięgam właśnie po te maskę z pomidorem. Maska nie nawilża lepiej od kremu nawilzajacego ale jakoś ją polubiłam.
Kosmetyk:
nawilża,
szybko się wchłania (co jest ważne przy dekolcie - nie kleją sie do niego włosy)
odżywia skórę
ogolnie pielęgnuje skórę i utrzymuje jej ladny, zadbany wygląd.
Zapach kosmetyku jest dziwny ale nie wyczuwam go w ciągu dnia.

Maseczke kupuję w saszetkach, często zabieram ją na wyjazdy. Saszetka starcza mi dwa użycia.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście saszetek

poprawna

Oceniam maseczke w wersji saszetkowej. Po zastosowaniu skora jest miekka, nawilzona i rozswietlona, a koloryt jest jednolity. Zapach jest bardzo chemiczny i slodki, na pewno nie jest to zapach pomidora. Zostawia tlusta warstewke na twarzy, dla mnie to akurat plus. Cena w porzadku jak za jednorazowa saszetke. Dalam tylko 3 gwiazdki, bo Tołpa chyba lepiej nawilzyla mi skore (na promocji mozna ja kupic w podobnej cenie) i komfort stosowania byl wiekszy (mam na mysli zwlaszcza zapach).

Używam tego produktu od: 1 tydzien

Anna Małecka masaż szyi i dekoltu

Ze względu na niską cenę, można spróbować

Zakupiłam tę maseczkę w ramach nawilżającego eksperymentu, po mikrodermabrazji potrzebowałam codziennego nawilżania skóry maseczkami. Z tego tytułu postanowiłam wypróbować kilka rodzajów maseczek, aby odnaleźć moj hit nawilżający ;)

-Ja również spodziewałam się czerwonej papki :P Maseczka jest kremowa i biała, dobrze się rozprowadza na twarzy.
-Ma dość intensywny zapach przypominający mi trochę niektóre balsamy do opalania, troche też przywodzi na myśl dezodoranty, które pamiętam z dzieciństwa o intensywnie lekko waniliowym zapachu, choć wanilii jako takiej nie wyczuwam. Trudno powiedzieć co to jest, jednak nie trąca to drażniącą chemią i nie jest męczące. Jak dla mnie zapach na plus.
-uczucie po jej wchłonięciu jest trochę dziwne. Z jednej strony odczuwam nawilżenie skóry, jest miękka i gładka, ale z drugiej strony jej ściągnięcie. Trochę jakby glębsze warstwy skóry się ściągały a naskórek był nawilżony. Dziwne i niepokojące.
-nie zapycha mojej skóry, ale mam skórę suchą.
-jedna saszetka starcza mi na jedno użycie, nakładam na twarz i szyję.
-niska cena
-dostępne na pewno w Naturze

Ilość zużytych opakowań: 2 saszetki

podratowała mnie

Miewam niekiedy momenty, gdy moja tłusta cera się po prostu przesuszała. Ta maseczka już po dwóch użyciach (po jednej saszetce) pomogła mojej skórze, a po trzecim użyciu dokładnie ją zregenerowała. Moja skóra się nawilżyła i była mięciutka w dotyku. Jestem z tej maseczki bardzo zadowolona i mam ją cały czas w kosmetyczce w razie jakiegoś przesuszenia mojej skóry. Jednak przypuszczalnie nie kupię jej już, gdyż może ona niestety z leksza zapychać, bo już nie raz po niej wyskoczył mi jakiś wstrętny pryszcz. Na dodatek ona troche wzmaga wydzielanie sebum. Dlatego dokończę opakowanie zakupione wcześniej, bo nie lubie marnować kosmetyków i już do niej chyba nie wrócę.

Używam tego produktu od: pewnego czasu
Ilość zużytych opakowań: 3 saszetki

dramat!!

Dramat!!

minusy:
- chemiczny zapach
- klei się
- pozostawia tłustą wartwę
- zapycha
- po użyciu powstało mi pełno pryszczy na całej twarzy, które nie chcą zniknąć!!

plusy:
-cena ( w obecnej sytuacji to nawet nie jest plus, wydanie na to kilku złotych to zwyczajnie kilka złotych za dużo!)

Używam tego produktu od: jeden raz
Ilość zużytych opakowań: 1 saszetka

Bardzo mi się podoba:)

Swego czasu używałam z powodzeniem grapefruitowej maseczki Ava, byłam zachwycona i pomału przekonałam się do produktów tej firmy. Po maseczkę pomidorową sięgnęłam po trosze zachęcona pozytywnymi recenzjami na wizazu, a po trosze powodowana czystą ciekawością. Maseczka ma bardzo przyjemną, kremową ( ale nie za gęstą) konsystencję, biały kolor i ładny, delikatny zapach. Rozprowadza się bez problemu, nic nie podrażnia, wręcz przeciwnie ( pomimo, że producent tego nie zapewnia) koi i łagodzi. Wchłania się bardzo dobrze, niewchłonięte resztki usunęłam bezproblemowo tonikiem. Przede wszystkim świetnie nawilża, po zmyciu resztek buzia jest dobrze nawilżona, jakby nasycona wodą. Drugi plus- to bardzo ładne wygładzenie twarzy- drobne zmarszczki są &quot; rozprasowane&quot; , trzeciego daję- za miękkosc cery po użyciu- buzia jest mięciutka jak u niemowlaka:) Do tego zachęcający skład. Mnie saszetka starczyła na jeden raz ( bardzo gruba warstwa). Polecam:)

Ilość zużytych opakowań: kilka saszetek

Ja ją lubię...

Moim zdaniem to całkiem fajna maseczka. Mi osobiście zapach baaardzo się podoba. Maseczka dobrze nawilża i ujędrnia. Czy się roluje? Szczerze mówiąc nie wiem, ponieważ używam jej na noc. To, że nie pachnie pomidorem ani nie jest czerwona nie jest dla mnie zaskoczeniem...to chyba normalne? Przynajmniej wiadomo, że nie nawalono do niej sztucznych barwników i aromatów- jak ktoś bardzo pragnie zapachu pomidora to niech kupi go w warzywniaku wyciśnie i się nim wysmaruje ;)

Osobiście preferuję wersję w saszetkach.

Używam tego produktu od: ok roku
Ilość zużytych opakowań: ok 15 saszetek

Śmierdziuszek

Nie polubiłam tej maseczki od pierwszego użycia. Jak dla mnie nie ma nic wspólnego z pomidorem- zaczynając od koloru a kończąc na zapachu.
Ale do rzeczy:
Jedyne co robi to maseczka to daje jako-takie uczucie nawilżenia no i nie ma problemu z rozprowadzeniem jej na buzi.
Po za tym: brzydko pachnie (mnie bardzo to męczyło), jest dość droga w stosunku do ilości i wydajności (normalnie saszetka maseczki starcza mi na około 3 użycia- tutaj starczyło ledwo na dwa), nie zauważyłam też jakiegoś działanie &quot;przeciw stresowego&quot;.
Przykro mi, jestem na nie.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 saszetka

Mieszane uczucia

Kurcze tak naprawde to do konca nie wiem jak ocenic te maseczke... Na poczatku bylam zachwycona, potem sie troche zmiarkowalam.

Niewatpliwie posiada pewne zalety:
- rzeczywiscie nawilza i wygladza skore, a to duzo,
- ma bardzo dobra cene.

Niestety efekt jaki daje wydaje mi sie raczej krotkotrwaly. Dodatkowo jak dla mnie jest dosc tlusta i sie lepi, denerwuje mnie film jaki zostawia na twarzy, ciezko sie wchlania. Z pewnoscia, majac ja na twarzy, nie mozna sie polozyc bokiem na poduszce ;) Mimo ze uzylam kilku opakowan nie zauwazylam efektu poprawienia elastycznosci i ujedrnienia- nawet chwilowego.

Mam jeszcze jedno opakowanie- jak je zuzyje, to rozwaze czy dokonac ponownego zakupu.

Używam tego produktu od: Kilku tygodni, na pewno ponad 6
Ilość zużytych opakowań: Kilka

uwielbiam tę maseczkę!

Zimą, kiedy nie mogłam poradzić sobie z moją przesuszoną skórą, wpadłam na tę maseczkę, a że cena była śmiesznie niska, to nawet się nie zastanawiałam i wzięłam. Szczerze powiedziawszy niczego się po niej nie spodziewałam, bo byłam po traumatycznych przejściach z maseczkami AA i Lirene. A tu się miło rozczarowałam. Maseczka super nawilża i odżywia. Roluje się, ale mi to nie przeszkadza, resztki maseczki albo zostawiam, albo zmywam tonikiem (zależy od kondycji mojej skóry). Polecam szczególnie na zimowe wieczory :) Minusem dla mnie jest to, że nigdzie nie mogę znaleźć tej maseczki w dużej tubce, tylko muszę się bawić w saszetki... Polecam dla wrażliwej i przesuszonej skóry :)

Ilość zużytych opakowań: 10 saszetek

świetna

dobrze odżywia i skutecznie nawilża. nadaje się dla osób z wrażliwą czy skłonną do alergii cerą. byłam mile zaskoczona- na początku podchodziłam dość sceptycznie sugerując się śmieszną ceną;) jedyne co mnie drażni to specyficzne uczucie jakby trochę tłustej skóry pod koniec, ale to tylko świadczy o skuteczności maseczki- regularnie stosowana dobrze nawilża i z czasem jest coraz mniej wchłaniana. nadmiar zawsze można zmyć. dzięki niej poznałam firmę ava:)

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: trochę tego było...;)