Wellness System, Żele pod prysznic

Wellness System, Żele pod prysznic

Żele pod prysznic Fa Wellness przemieniają rutynę dnia codziennego w przepełnione świeżością luksusowe samopoczucie. Doskonale odświeżają, nie wysuszają skóry, do tego szeroki wybór zapachów.

Jest to druga linia żeli pod prysznic Fa, wprowadzona na rynek w 2001 roku. Żele mają jednakowy skład, występuje kilka wersji zapachowych.

Cena: ok.7 zł

używam z przyzwyczajenia

Żeli Fa używam już chyba tylko z przyzwyczajenia. W moim domu kupowano często tą serie i tak mi już zostało. Wydaje mi się, że żele są raczej ok, chociaż mam ochotę spróbować innych, bo te po prostu wieją już nudą. Wypróbowałam chyba 4 lub 5 pozycji i myślę, że czas, aby spróbować czegoś bardziej urozmaiconego. Te są w porządku, dobrze oczyszczają, jednak mam wrażenie, żę skóra po nich jest napięta, więc zawsze stosowałam balsam. Zobaczymy jak zmienię żel ..;-)

Ilość zużytych opakowań: 4 lub 5

lubię

Lubię wersję Bambus (zielona po lewej). Raczej działanie aromaterapeutyczne, choć co do konsystencji, nawilżania, piany nie mam żadnych zastrzeżeń. Zapach świeżo skoszonej trawy, zimny i orzeźwiający, jedyny w swoim rodzaju. Dobry na pobudkę.

PS. Przepadam również za pomarańczowym Sunset Mambo/Orange, o ciekawym rozweselającym zapachu pomarańczy z miętą, ale chyba to nie z tej serii.
Ilość zużytych opakowań:

bardzo dobry

Fajne te żeliki, mają konsystencję taką w sam raz jak lubię, nie za rzadką i nie za gęstą, pięknie pachną, fajnie orzeźwiają, dobrze sie pienią i przede wszystkim nie wysuszają skory. Super :)

Cellulit składniki

zestresowany czy co? :-(

Ja miałam wersję antystresową z zieloną herbata, ale musze przyznac ze niepowinna byc ona antystresowa, ze względu na zapach. On jest obrzydliwy!!!!! Zamiast pachnąc zielona herbatą, to on pachnie paloną trawą (!!!!!!!) :-( Wcale nie nawilza, tylko dodatkowo wysusza skórę, wcale sie nie pieni, a do tego ciezko sie spłukuje. Razem z tym koszmarkiem dostałam jeszcze dezodorant w kulce, który rowniez ma taką samą jakosc jak ten zel :-(. Ogólnie wcale nie polecam kosmetyków z Fa, poniewaz są one niskiej jakości (wiem bo uzywałam nie tylko tego zelu i dezodorantu), ale daje im 2 gwiazdki poniewaz ceny kosmetyków z Fa nie są wysokie.

Taki zwykły

Kupione przypadkowo, zazwyczaj podczas większych 'niekontrolowanych' zakupów. (miałam 'green tea' i ten biały). Ładnie się pienia i dobrze myja. Ale za to wysuszajš skórę! Zapachy dosyć dosyć, ale wyczuwalne podczas samego mycia, potem znikaja w mig ze skóry. srednio wydajne. Taki zwykły żel pod prysznic.

Ten zapach!!! MNIAM!

Miałam pomarańczowy. Ach, jak cudownie orzeźwiał!! To było niesamowite. Ładnie się pienił, był wydajny, zapach naprawdę obłędny. Pięciu * nie daję, bo jeszcze nie znalazłam żelu pod prysznic, którzy ostatecznie rzuciłby mnie na kolana, ale ja wybredna bestia jestem i zmienna jak rasowa kobieta :)

Normalnie przeciętny

No co tu dużo pisać - żel taki "normalny". Zwyczajny. Niczym się nie wróżnił... Dobrze się pieni, ani nie nawilża, ani nie wysusza... Opakowanie wydaje mi sie strasznie "starożytne"...
Choć nie mogę mu tak naprawdę niczego zarzucić - taki, o średniaczek... Jednak ja mam do niego "szczęście" - albo sama kupię bo promocjaa albo od kogoś dostane... Teraz jednak już się nie dam namówić promocyjną ceną, chyba, że w portfelu będzie puściuteńko ;)
Ilość zużytych opakowań: jakieś 3-4, nie wiem ile dokładnie

taki sobie żelik ;)

Bardzo ładnie pachnie (miałam wersję zielonej cherbaty) Pieni się raczej srednio i tak samo srednio nawilża. Mało wydajny. Nie czułam się jakos szczególnie oszołomiona podczas używania. Taki sobie sredni żelik ;)Ilość zużytych opakowań: 1

bez sensacji ! ok.

Zel jest średniej jakości !Dobrze się pieni, nie jest drogi, ma przyjemny zapach /wersja zółta/ !Ani nie nawilża, ani nie wysusza !Ogólnie jest ok. w swojej kategorii !! :P

w porzadku

dobry zel pod prysznic ale zadna rewelacjanie wysusza i nie nawilzadobrze sie pieniprzyjemne zapachyprzystepna cena

przyjemniaczek :)

Z tej serii mam Oxygen Massage Spa, podoba mi się jego delikatna formuła, świetnie się pieni, dobrze rozprowadza, skóra po jego użyciu jest miękka i delikatna. Nie jest za gęsty ani za rzadki, ma przyjemne delikatne kuleczki w środku. Bardzo przyjemny w stosowaniu. Jedyne minusy jak dla mnie to zbyt delikatny zapach, tzn.zbyt mało intensywny, prawie w ogóle go nie czuć i to, że jest dosyć mało wydajny. Opakowanie jest ok.

Ach i och

Mam zapach Green Tea Spa - cudowny!!! Duże opakowanie za całkiem przystępną cenę. Troszeczkę słabo się pieni, ale i tak go bardzo lubię, bo zapach rekompensuje niedogodności.