Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Vianek, Seria Niebieska, Nawilżający tonik - mgiełka do twarzy

Vianek, Seria Niebieska, Nawilżający tonik - mgiełka do twarzy

Łagodny tonik-mgiełka o działaniu nawilżającym, przeznaczony do codziennejpielęgnacji cery suchej i wrażliwej, idealnie uzupełnia demakijaż. Dzięki zawartości kompleksu humektantów (mocznik + kwas hialuronowy), zapobiega utracie wody i chroni przed negatywnymi czynnikami. Panthenol,ekstrakt z ziela owsa zwyczajnego oraz olej z kiełków pszenicy łagodzą i przywracają skórze równowagę.

łagodzące, nawilżające
w sprayu
płyn
>100ml

Wspaniały

Używam go około 2 lat, sprawdza się świetnie
Mgiełka rozpyla się prawidłowo, cudowny zapach, poręczne opakowanie, fajne nawilżenie i odświeżenie. Nic dodać nic ująć :)

Nie mój typ.

Produkt kupiłam z dwóch powodów: lubię testować produkty Vianka i dlatego, że ktoś mi go polecił. Niestety jestem średnio z niego zadowolona. Po zastosowaniu produktu skóra strasznie się klei, błyszczy i lepi. Zostawia taką tłustą warstwę. Nie jest to związane z ilością nakładanego produktu, ponieważ próbowałam nakładać go zarówno mało jak i dużo. Zdarzało się, że po nałożeniu na niego kremu, krem się nie wchłaniał. Potrafi spowodować u mnie uczucie ściągniętej twarzy (pewnie jest to związane z substancjami powierzchniowo czynnymi, za którymi moja skóra nie przepada). Pokładałam duże nadzieje w tym produkcie, jednakże trochę się zawiodłam. Troszkę nawilżał i przynosił skórze ulgę, jednakże nie tego oczekiwałam od niego. Niestety jest bardzo wydajny, przez co buteleczkę męczyłam dość długo. Użyłam całe opakowanie i drugiego już nie kupię.

Jestem uzależniona ...

Całe życie używałam toników, które nanosiłam na skórę za pomocą płatka kosmetycznego. Rzadko byłam zadowolona , nie mówiąc o naciąganiu skóry i zaśmiecaniu środowiska. Przez przypadek wzięłam z półki ten tonik i zakochałam się. Rano zwilżam nim twarz po umyciu. Pozostawiam na twarzy do wchłonięcia. Po tym zabiegu moja skóra jest lekko nawilżona i naprawdę stonizowana .

Anna Małecka masaż twarzy

Bardzo miłe zaskoczenie!

Od jakiegoś czasu planowałam sobie kupić jakąś odświeżającą mgiełkę do twarzy. Zdecydowałam się kupić produkt firmy, której nie znam. Już wczesniej widzialam kosmetyki tej firmy w sklepach, a dodatkowo przyciągał mnie napis "nawilżająca" jako że zmagam się z suchą cerą. Mgielka jest naprawdę odświeżająca, lekka, pomaga przy porannym wstawaniu. Ostatnio nawet zaczęlam ją nakładać na całe ciało w celu orzeźwienia. W tym celu sprawdza się znakomicie. Nie powiedziałabym, że super nawilża, ale na pewno nie wysusza skory. Zapach jest dość intrygujący - nie umiem go do niczego porównać, ale jest bardzo przyjemny - moj narzeczony stwierdzil, ze chyba pachnę malinami, ale nie, tam nie ma żadnych malin :) zapach jest fajny, ale nie da się go niczym opisać. Fajne, nieduze opakowanie - chętnie bede zabierac na wakacje.

Bardzo lubię, będę wracać :)

Tonik od pierwszego użycia przypadł mi do gustu. Bardzo lubię też taką formę aplikacji w przypadku toniku - jako że tonikiem nie czyścimy cery, ale ją tonizujemy, dodajemy nawilżenia etc, taka właśnie forma jest wskazana, zamiast tarcia nasączonym wacikiem skóry.

Tonik pięknie pachnie - ma jakiś zaskakujący, jakby cukierkowy aromat, kojarzący się słodko.
Atomizer - pryska dość mocno i konkretnie, co w przypadku toniku nie jest jakąś wielką przeszkodą, ale niestety uniemożliwia już zastosowanie go w ciągu dnia na wcześniej wykonany makijaż.
Samo opakowanie wygląda całkiem ok, nie jestem co prawda fanką tej estetyki, ale wiem że wielu osobom trafia do gustu jako 'urocze' ;)

Tonik jest bardzo łagodny. Świetnie nawilża twarz (koi cerę, w szczególności suchą, po zmyciu makijażu). Nigdy mnie nie podrażnił, nawet gdy przypadkiem dostał się do oczu.
Świetny (i naturalny) skład, bardzo korzystny dla cery. Mamy i kwas hialuronowy, mocznik i panthenol. Efekty działania czuć zresztą na skórze, która lepiej poddaje się dalszej pielęgnacji, jest nawilżona, mniej ulega wysuszeniu przed nałożeniem kremu. Myślę, że może sprawdzić się też przy wrażliwej cerze.
Oczywiście pamiętać należy, że to jedynie tonik, i nie zastąpi nam kremu. Samodzielnie nie utrzyma nawilżenia w skórze. Ale świetnie wspomaga nawilżenie wraz z pozostałą pielęgnacją.
Nie testowany na zwierzętach.

Cena - może dość spora jak na tylko tonik, ale uważam, że jest jej wart. Jest zresztą bardzo wydajny (można mieć kłopot ze skończeniem go w ciągu zalecanych 3 miesięcy od otwarcia opakowania).'
Minus - krótka data przydatności od otwarcia właśnie (choć trzeba pamiętać, że to kosmetyk naturalny - coś za coś).

Na pewno będę do niego z chęcią wracać, tymczasem pewnie sięgnę po jakiś inny z serii, bo widziałam że Vianek ma różne warianty toników. Polecam, w szczególności fankom naturalnych kosmetyków - ale nie tylko!

(moja cera: normalna w kierunku suchej)

Ot, woda

Opakowanie ma urocze, atomizer też działa w porządku, może to nie jest idealna mgiełka, ale strumień płynu też na nas nie trafia

Bardzo fajna

Wydajna, przyjemna w zapachu, neutralizuje zmywanie twarzy i o ile się jej nie przesuszy - ładnie nawilża i koi skórę. Bardzo fajny kosmetyk w towarzystwie innych z serii, więc ciężko powiedzieć, dzięki któremu z nich nabawiłam się krostek.

Solidny tonik

Tonik ma bardzo ładne i poręczne opakowanie z atomizerem. Nie próbowałam go nanosić na wacik (teoretycznie producent pisze również o takim sposobie użycia, ale wtedy sporo produktu może się marnować), zamiast tego bezpośrednio spryskiwałam twarz. Tonik delikatnie nawilża i odświeża (to tylko tonik, nie wymagałabym od tego typu produktu kosmicznego nawilżenia). Ma lekki zapach, trochę przypominający cukierki pudrowe. Produkt jest bardzo, bardzo wydajny.

Niby spełnia swoje funkcje, ale czegoś mi w nim brakuje - tylko nie jestem w stanie określić co to jest.

Dobry, ale bez szału

Naturalny z cudownym zapachem. Przyjemnie się go używa dzięki rozpylaczowi. Ale czy nawilża? Nie do końca, często czułam uczucie ściągnięcia. Na okres wiosna/lato jako odświeżająca mgiełka znacznie bardziej się sprawdza, niż na nawilżenie po umyciu twarzy, przed kremem. Cena moim zdaniem za wysoka. Wydajny, wystarczył mi na dwa miesiące.

Naturalny tomik

Zachęcona pozytywnymi opiniami na temat tego toniku, postanowiłam go wypróbować. Bardzo podoba mi się szata graficzna i opakowanie - można psikac twarz bezpośrednio (super zwłaszcza w upały!) lub na wacik i wówczas oczyścić twarz. Po zastosowaniu skóra jest odświeżona i promienna. Z racji tego, że mam suchą skórę to koniecznie muszę użyć po jego zastosowaniu krem, pomimo tego, że tonik z nazwy jest nawilżający. Bardzo fajny produkt do codziennej pięlęgnacji.

2/5

Tonik ma naturalny skład. Byłby dobry gdyby nie gliceryna na pierwszym miejscu w składzie, która często mnie zapycha.
Dość ciężko jest mi napisać recenzje, ponieważ jest to bardzo przeciętny tonik. Nie robi nic szczególnego. Zdecydowanie nie nawilża. Mógł mnie delikatnie zapychać.
Nie polecam.

Ciekawy produkt

Bardzo przyjemny tonik. Dobrze nawilża twarz, a wystarczy kilka psiknięć, żeby pokrył całą buzię.
Aktualnie używam go z emulsją do mycia twarzy z tej samej serii i o ile emulsja średnio mi pasuje, tak tonik jest naprawdę dobry.