Fan di Fendi EDP

Fan di Fendi EDP

Fendi Fan di Fendi to zapach kwiatów na skórzanym podkładzie . Jej czarujące i urzekające akordy otoczą twe ciało wzniosłą atmosferą, luksusem i namiętnością. Niezwykłe perfumy Fendi Fan di Fendi ukrywają swój zapach w oryginalnych flakonikach.
Nuta głowy perfum Fan di Fendi otwierają słodkie akordy gruszki, czarnej porzeczki oraz mandarynki.
Oszałamiający charakter nadają nuty serca: rzadka tuberoza, jedwabisty jaśmin i upojna róża.
Ciekawym wykończeniem to egzotyczna paczulka i zmysłowa esencja z prawdziwej skóry.
Te wyjątkowe i luksusowe perfumy marki Fendi można nosić na spotkania towarzyskie albo na przyjęcia.
Zostań czarującą gwiazdą wieczoru z seksownymi i eleganckimi zapachami Fendi Fan di Fendi!

Głowa: gruszka, czarna porzeczka, mandarynka
Serce: róża, tuberoza, jaśmin
Podstawa: paczuli, skóra

Dzień dobry Fendi

Pierwsze spotkanie z zapachem Fendi zapadnie mi w pamięć na długo. Flakon piękny, prosty, dobrze leży w dłoni.

Zapach mnie zaskoczył, kremowy(jak to ładnie dziewczyny określiły mleczny) kwiatowy, ale to nie płatki i nie listki a raczej łodyżki;
kwaskowaty, w tle wyczuwalna umiarkowana słodycz i wanilia.
Nie wyczuwam orientalnych nut.

Zaskoczyło mnie jak dobrze to wszystko można ze sobą połączyć, by wyszedł z tego taki gładki, ciepły, delikatny zapach, niepodobny do innego.

Koleżanka zauważyła "pachniesz rabarbarem!"
Faktycznie, trochę z tej posłodzonej wanilii wydobywa się świeży rabarbar i jest pięknie, i jest elegancko

Nie wiem czy do niego wrócę, ale dobrze go zapamiętam. Trwałość doskonała.

Używam tego produktu od: krótko
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszej 50 ml

Cudenko dla ludzi z odpowiednim stanem umyslu ;-)

Cudenko dla ludzi z odpowiednim stanem umyslu ;-) Ciekawy, mleczno-przyprawowo-kwiatowy pizmowiec. Niestety nie mam szczescia i na mojej skorze takie zapachy leza baaardzo srednio - wiec i z Fendi nie polubilismy sie ani troche.
Doceniam jednak oryginalnosc kompozycji, teraz sie takich cudeniek juz nie robi (i zeby nosic Fendi, trzeba miec odpowiedni stan umyslu, tak ;-)) ).

Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań: probki

cudowny ocieplacz

Zapach poznałam dopiero wczoraj-jakos wcześniej flakonik nie zwracał mojej uwagi.No i okazało się ,ze zapach jest cudny.Taki miekki i elegancki.Przy tym bardzo trwały.Unosi się nade mną jak pełna słodyczy ciepła aura.Niesamowicie przypadł mi do gustu

Używam tego produktu od:2 dni
Ilość zużytych opakowań:1 próbka

TOP 10 męskich perfum

DZIWNY DUSICIEL...

Byłam bardzo ciekawa jak pachną te perfumy i strasznie się rozczarowałam... :mad: Spodziewałam się zmysłowego i ciepłego zapachu a pojawił się nieznośnie kwiatowy, mdły z dziwną, nieprzyjemną nutą czegoś sztucznego ! :mad: Chociaż buteleczka jest przeciętna, nie chcę zawyżać oceny, bo zapach wzbudził zbyt wiele zastrzeżeń... Może jeszcze kiedyś (chociaż nie przypuszczam) odważę się ponownie powąchać (tylko dlatego, że po długim czasie, jak bardzo mocno wywietrzeje - robi się nawet niezły), ale na chwilę obecną serdecznie dziekuję - mam dosyć wrażeń ! Dawno nie miałam okazji spotkać tak dziwnego zapachu...skutecznie mnie odstraszył i to na długi czas!

Używam tego produktu od: Dzisiaj...
Ilość zużytych opakowań: Testy...

piękności!

Jestem pod wielkim wrażeniem!
To jest zdecyowanie mój faworyt na okres jesienno-zimowy. Cudownie ciepły, otulający, miękki, aksamitny, do tego mleczny.
Cudny:) jest bardzo intensywny jak na wodę toaletową i bardzo, bardzo trwały.
Opakowanie cóż...mogłoby być ładniejsze, ale przynajmniej nie jest przekombinowane.

Jednak lubię...

Właściwie mam mieszane uczucia co do tego zapachu- sa dni, kiedy go bardzo lubię, są takie, kiedy średnio mi się podoba. Podsumowując - moja ręka wyciąga się po niego dość często - więc jednak go lubię...