Eva Natura Len, Płyn do kąpieli nawilżająco-kojący z biokompleksem lnianym

Eva Natura Len, Płyn do kąpieli nawilżająco-kojący z biokompleksem lnianym

Pojemność 1 000 ml

Zawiera biokompleks lniany - źródło cennych dla skóry substancji nawilżających, odżywczych i łagodzących. Płyn przeznaczony jest do kąpieli pianowej, która uspokaja i koi. Pozostawia na skórze przyjemny delikatny zapach, dodając jej witalności i komfortu.

zapach wszech czasów

Mało pozycji w składzie, średnio znana firma, taniocha, naturalny biokompleks... no i zapach nieziemski.
Zdarza mi się mieć chętkę na kąpiele pełne słodyczy: mam na myśli jabłkowe, brzoskwioniowe, jagodowe...
Lecz generalnie od kąpieli oczekuję natychmiastowego relaksu, ukojenia dla skóry, wyciszenia umysłu.
Nie biorę długich kąpieli; raz - to niezdrowe dla całego ciała tyle czasu się taplac w gorącej wodzie, dwa - szkodzi to okolicom intymnym.
Zapach lnu odgrywa tutaj niezwykłą rolę, uwalnia się stopniowo, nienachalnie, trafiając wprost do mojego nosa, doprowadzając go do orgazmu.
Jedyną wadą, jaką zauważyłam, to to, że średnio się pieni, a po chwili zostaje sama woda. Ale kąpię się nie dłużej niż dziesięć minut, więc nie jest to coś, co by mnie powstrzymało przed dożywotnim używaniem tego płynu [ :))))]
Ma śliczny kolorek, średnio poręczne opakowanie, ale za to widać, ile płynu zostało do końca.
No i butla ogromna w porównaniu do ceny.
Z taką przyjemnością nie używam żadnego innego.
Moje pokłony, bo dopasować się do mojego gustu zapachowo to wyczyn.

Używam tego produktu od: 1.5 roku
Ilość zużytych opakowań: cztery

dobry

świetny kramowy zapach,
skóra po kąpieli jest delikatnie nawilżona,
bardzo dobra cena.

uwielbiam Pollene Ewę za ich ceny i naturalne ekstrakty .

Polecam także sól lawendową pięknie pachnie!!!

KWC!

Miałam go jakiś czas temu. Świetnie pachnie..i jest tani a własnie czegoś taniego potrzebowałam.Fajnie się pieni skóra po nim ładnie pachnie.Jest wydajny.wszystko super!!!polecam go.

Używam tego produktu od: miesiac

Manicure - odwrócony french

powala na kolana....

Zdecydowanie polecam! Bardzo przyjemnie pachnie, w dodatku naprawde nawilza i koi zmeczona po calym dniu skore! Bardzo dobrze sie pieni, co jest jego najwiekszym autem, w dodatku super wydajny. Duze opakowanie <1000ml> w przystepnej cenie! To jeden z najtanszych plynow do kapieli,ale najlepszy jak do tej pory w mojej lazience :) zawsze bede do niego powracac!

Używam tego produktu od:miesiac

bardzo przyjemny

bardzo dobry produkt za niewielką cene.kupiłam w auchan za około 5 zł.ładnie pachnie,dobrze sie pieni.dzieci mają suchą skórę i bardzo lubią kąpiele w piance,po płynie nie mają żadnych niemiłych niespodzianek skórnych.polecam wypróbować.

Używam tego produktu od:miesiąca

Jak najbardzie polecam!!!

Moim zdaniem płyn jest bardzo dobry. Co z tego ze jest tani, to chyba lepiej, przynajmniej wyjdziemy z paranoii kupowania najdrozszego bo niby jest najlpesze. W każdym razie płyn się bardzo dobrze pieni i skóra jest po nim przyjemnie mięciutka i nawilżona. No i bardzo ładnie pachnie i z tego co czytam na opakowaniu on nie jest o zapachu morskim, w ogóle nie jest to określone jest tylko napisane ze jest nawilżająco - kojący. Także już na zakończenie mogę tylko polecić ten płyn :)

po prostu dobry

Nie jest najgorszy ani rewelacyjny, ale nawet dobry, w każdym razie da się go zużyć bez uszczerbku na zdrowiu. Duża pojemność, tani, ładnie pachnie, choć jak dla mnie to nie jest morski zapach, choć kolor tak, w miarę dobrze się pieni, a po za tym nie podrażnia skóry i nie wysusza.Można spróbować za taką cenę.

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Miedzy ** a ***

Kupilam go ze wzgledu na dobra cene (zaplacilam 5.99 za 1000ml) i moje przywiazanie do serii Len pozostale po dawnych czasach, kiedy na rynku trudno bylo o cos innego (co prawda dawniej seria byla ubozsza, takze o ten plyn).
Plyn ladnie pachnie-swiezo, morsko, ale wlasciwie tylko w butelce, bo po wlaniu do wanny zapach niestety gdzies sie ulatnia... Piany malo- trzeba duuuzo lac, zeby uzyskac zadowalajaca jej ilosc. Po kapieli skora jest troche wysuszona (ale ja tak mam po wiekszosci plynow do kapieli). Opakowanie estetyczne, przyjemne dla oka, ale butla jest zbyt miekka jak na tak duza zawartosc plynu, wiec latwo przedawkowac.
Moze kiedys jeszcze kupie, kiedy z kaska bedzie krucho ;)

przyjemny

Bardzo fajny płyn do kąpieli za niewielką cenę :) Pieni się przyzwoicie, jest wydajny, nie podrażnia mojej atopowej skóry co uważam za jego największy plus(!) Nie zauważyłam by jakoś oszałamiająco nawilżał ;) ale też nie wysuszał, skóra po wyjściu z wanny nie była tak napięta jak zazwyczaj. Zapach bardzo ładny tylko szkoda że tak szybko się ulatnia...

ilość zużytych opakowań: 3

ok

Na kolana mnie nie powalił. Ale jest to poprawny żel za niską cenę. Ja kupiłam go za 5-6 zł. Plusem jest duża pojemność płynu. Jest wydajny - potrzeba niewiele, aby wytworzyć pianę. Zapach jest prawie niewyczuwalny (a szkoda, bo lubię zapachowe płyny :( ). Piana nie jest taka kremowa, ale może być. Płyn nie wysusza - ale też nie nawilża. Po prostu mogę go podsumować, że jest to poprawny płyn za niewielką cenę. :) :) Nie jest to Kosmetyk Wszech Czasów, ale też nie robi nic złego. Ogólnie polecam i sądzę, że może jeszcze się na niego skuszę :)