Bambi, Szampon dla dzieci i niemowląt

Bambi, Szampon dla dzieci i niemowląt

Bambi szampon dla dzieci od 1 roku życia. Łagodny szampon do mycia włosów dla dzieci. Łatwo rozprowadza się na włosach i dobrze spłukuje. Dobrze oczyszcza włosy i skórę głowy. Szampon nie podrażnia spojówek, skóry i błon śluzowych. Włosy dobrze się rozczesują, nie elektryzują się, po umyciu są puszyste, miękkie i błyszczące. Szampon zmniejsza przetłuszczanie włosów.
Zawiera d - Pantenol czyli prowitaminę B5.

Jestem na TAK.

Prawdziwe cudo za 2,50. Bardzo dobrze się pieni, oczyszcza skórę głowy i włosy.
Nie wypłukuje koloru. Może zapach jest ciut za mocny, ale przy jego zaletach jestem w stanie mu to wybaczyć.
Łatwo dostępny.
Polecam!

Bardzo dobry.

Pamiętam ten szampon jeszcze z dzieciństwa. Długo go później nie kupowałam, ale ostatnio postanowiłam to zmienić. Szampon nadaje się dla dzieci, nie szczypie w oczy, ma przyjemny zapach, dobrze się pieni. Może delikatnie wysuszać, ale włosy po nim nie są matowe czy widocznie wysuszone. Opakowanie szamponu jest ładne, chociaż trochę szkoda, że nie ma już starej wersji z kaczuszką. Cena szamponu jest niska co także jest plusem. Wydajność szamponu jest raczej średnia, ale można mu to wybaczyć.

NIE DLA NAS

ZAKUPIŁAM TEN SZAMPON ZE WZGLĘDU NA DOBRĄ CENĘ, NIESTETY NIE SPRAWDZIŁSIĘ U NAS.
sZAMPON JEST MAŁO WYDAJNY, WŁOSY MOICH CÓREK PO NIM WYDAWAŁY SIĘ TAKIE SUCHE I MIAŁY EFEKT "SZOPY"
DODATKOWO ZAPACH NIE PRZYPADŁ MI DO GUSTU
PO TYM SZAMPONIE WŁOSY NIE ROZCZESYWAŁY SIĘ ZA DOBRZE.
W SUMIE WOLĘ DOŁOZYĆ TE 3 ZŁ I KUPIĆ COŚ LEPSZEGO.
MY JESTEŚMY NA NIE

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Niestety najgorszy szampon jaki używałam. :(

ŻADEN szampon jeszcze tak mi nie zrypał skóry głowy włączając te z największą ilością chemikaliów a używałam ich sporo.
Miałam problemy z wypadaniem włosów, skóra była często zaczerwieniona i czasami swędziała. Miałam też łojotok. Dlatego zdecydowałam się na Bambi jako że używała go moja przyjaciółka która ma łuszczycę.
Pierwsze wrażenia były OK ale im dłużej go używałam tym było coraz gorzej. Niezwykle przesuszył mi skórę głowy do tego stopnia że miałam pełno suchych płatków skóry, skóra była nieustannie zaczerwieniona i swędziała. Mimo tego wcale nie czułam żeby skóra głowy była oczyszczona.
Moje włosy nigdy nie były w gorszym stanie. Nie wiem czy to było spowodowane SLS ale wątpię jako że teraz używam szamponu z tą samą substancją i moja skóra głowy dopiero po nim wróciła do normy.
Nie powiem czy ten szampon dobrze oczyszcza czy po prostu zdziera skórę bo ja czułam to drugie. ;/
Myślę że niektórym mógłby pomóc ale niestety ja najwyżej poleciłabym go jako szampon do samochodu.

Kultowa kaczuszka chyba nie na te czasy.

Możliwe, że kiedyś ten szampon to był szał. Sama doskonale go pamiętam z dzieciństwa. Co można o nim powiedzieć teraz?
Niestety, nie jest jakoś szczególnie dobry. Mocno wysusza, co na delikatnej skórze maluszka nie jest plusem. Włoski się po nim plączą i nie mają połysku, są matowe. Zapach- cóż, ten sam od lat. Ciężko oceniać, ponieważ w grę wchodzą wspomnienia, ocena nie byłaby miarodajna.
Pieni się raczej słabo, przez co spada jego wydajność.
Zdecydowanym plusem jest jego niska cena. Opakowanie jest takie samo od lat, dziecio-odporne i trwałe, to na plus.

dobry dla dzieci

Pamiętam go jeszcze z dzieciństwa. Fajnie się pieni, ma delikatny, rumiankowy zapach. Dobrze myje włosy na głowie malucha. Ma właściwości wysuszające, włosy troszeczkę są po nim suche, matowe. Szampon bardzo wydajny, niska cena i ładne opakowanie z kaczuszką, które zainteresuje niejedno dziecko. :)

Przyzwoity

Pamiętam go jeszcze z dzieciństwa,
bardzo fajnie się pieni,
pozostawia uczucie czystości,
ma specyficzny, ale przyjemny zapach,
wysusza włosy, więc idealny gdy ktoś ma problem z przetłuszczaniem,
koniecznie jest używanie odżywki- może plątać włosy

Całkiem przyzwoity

W porównaniu z lawendowym szamponem J&J, Bambi wypada całkiem znośnie, choć jego skład pozostawia wiele do życzenia. Najważniejszą zaletą jest dla mnie brak podrażnienia - nie wywołuje swędzenia skóry głowy i nie wysusza jej, choć nie jestem przekonana, by używać go do codziennego mycia (na szczęście wystarczy co drugi, trzeci dzień). Dobrze oczyszcza, lubię go użyć szczególnie przed henną. Zapach mocno kosmetyczny, faktycznie kojarzy się z mydłem. Butelka miękka, urocza, jedynie nakrętka jest lekko niewygodna. Wydajność też nie najgorsza, choć lubi się wylać w dużej ilości. Za takie pieniądze spokojnie można przetestować - widziałam też wersję z rumiankiem i właśnie po nią sięgnę następnym razem :)

Uroczy wysuszacz do włosów

+/- pieni się słabiej niż typowy szampon ''drogeryjny''
- chyba również bardziej wysusza i plącze niż typowy szampon, za krótko używałam by mieć pewność
+/- piękny żółty kolor, nikt się nie zdziwi jak napiszę, że go kojarzę z dzieciństwa :), ale szampon lepszy by był bez niego( może ewentualnie dzieci się ze mną nie zgodzą)
+/- wygodna, mała buteleczka, jej rozmiar może być i wadą i zaletą, szampon mało wydajny
- przez to że się mało pieni myłam nim po dwa razy włosy( jeśli były bardziej nieświeże)
+/- zapach, osobiście nie czuje to rumianku dla mnie to zapach żółtej oranżady popularnej marki na H z jakąś znaną mi nutą, ale trudną dla mnie do określenia(jakby jakieś mydełko albo kwiaty)
- zawiera parabeny
- co prawda nie mam stuprocentowej pewności, ale ostatnio moje włosy nabrały żółtawego odcienia( naturalnie mają chłodny), jestem niemal pewna, że to zasługa tego szamponu, ale jeszcze się upewnię

+ produkuje go polska firma
+ atrakcyjny dla dzieci
Posiadam nowe opakowanie z kaczuszką uprawiającą surfowanie po morzu. Bardziej lubiłam stare z samą kaczuszką.

Przydatny

Szampon śmiesznie tani - buteleczka kosztuje ok 3 zł. Nie jest do codziennego stosowania, gdyż może za mocno wysuszyć włosy, a także jest mało wydajny. Ale mimo tego lubię go użyć raz na tydzień w celu dokładnego oczyszczenia włosów. Dość dobrze się pieni, chociaż trzeba go użyć skoro, stąd słaba wydajność. Poza tym uwielbiam jego zapach, przypomina mi czasy dzieciństwa. Dobrze oczyszcza, trzeba użyć po nim koniecznie odżywki, gdyż nieco plącze włosy.

Wspomnień czar

Ten zapach kojarzy mi się z dzieciństwem i szamponem w szklanych butelkach. Mam wrażenie, że on myje bardzoo dokładnie. Po nim, skóra głowy jest taka czysta, że aż skrzypi. Na moje bardzo przetłuszczające się włosy działa tak, że mogę nie myć włosów ponad 24h, co normalnie nie jest dla mnie możliwe. CZasem powoduje łupież, gdy jest za długo stosowany,

Tak!

Muszę przynać, że stosuję dość osobliwą pielęgnację włosów i na co dzień myję je odżywką, szampon raz/dwa razy w tygodniu.
I to jest właśnie jeden z lepszych szamponów jakie trafiły do mojego zestawu pielęgnacyjnego. Zapach dość sentymentalny, aż uśmiech sam się pojawia i od razu mycie włosów nabiera innego charakteru.
Delikatny! nie wysusza skóry głowy, myje i pozostawia włosy niezwykle miękkie.
Spawdzi się zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci!