Joko, Deep Liner (Tusz do kresek wodoodporny)

Joko, Deep Liner (Tusz do kresek wodoodporny)

Pojemność 4,5 ml

To kałamarzyk z czarnym, wodoodpornym tuszem i stożkowym aplikatorem z lateksu do namalowania różnej grubości kresek.
Wysokiej jakości składniki sprawiają, że namalowana kreska jest idealna przez wiele godzin. Deep Liner doskonale nadaje się również do malowania jednorazowych modnych teraz tatuaży

Cena: 10 zł / 4,5 ml

w tuszu

Słabiutko wypadł

Kupiłam bo strasznie wciskała mi go ekspedientka więc się skusiłam i żałuję, bo jest okropny.. Słaba pigmentacja, rozmazuje się i kruszy na powiece nie wytrzyma nawet kilku godzin porażka jest tani ale nie wart nawet takiej ceny nie polecam.

Ohh jak on mnie denerwuje

To jest najgorszy tusz do kresek, jaki kiedykolwiek miałam. Po dosłownie dwóch uzyciach pędzelek zaczął się niszczyć, każdy włosek szedł w swoją stronę, tusz bardzo szybko wysechł i zrobiły sie w nim grudki. Żeby jakkolwiek zrobić kreskę, musiałam się mocno namachać, syzyfowa praca normalnie. Eyeliner wcale nie jest wodoodporny, wystarczy delikatnie go potrzeć palcem a już rozmazuje się. W dodatku bardzo podrażnia moje oko. Wyrzuciłam go bezceremonialnie do śmieci i nigdy do niego nie wrócę. Bubel miesiąca, nie polecam.

Jestem na NIE

Dostałam go w ShinyBox. Sądziłam, że będzie to fajny , tani produkt, ale... NIE !
Mam oczy wrażliwe na słońce, i często się zdarza, że łzawią, no ale jak to możliwe, że wodoodpornośc tutaj nie zadziałała ?
Nie mam tłustych powiek, używam też bazy.
Wystarczyło delikatne usunięcie łezki i było po kresce.
Dawałam mu szansę kilka razy, ale nie ma między nami sympatii.
Mimo, że kreskę ładnie się malowało to niestety musimy się rozstać...

Najgorszy jaki znam!

Deep Liner Joko otrzymałam wraz z kwietniowym ShinyBoxem. To najgorszy produkt tego typu, jaki miałam okazję testować. Po pierwszej aplikacji trafił do kosza, będę unikać go jak ognia.

Porażka

Skąd te zachwyty?Dałam się nabrać.Kupiłam zachęcona pozytywnymi komentarzami i...dupa.Po pierwsze pędzelek był wykrzywiony w dziwną stronę musiałam ucinać nożyczkami po drugie zrobiłam kreskę i poszłam pobiegać...Wróciłam i co? Wstyd!Rozmazana kreska,oko czarne masakra.Tusz w promo w rossmanie za 4 zł WIBO przebył ze mną niejeden maraton i się trzymał.

W porządku

Bardzo dobrze mi się sprawdził. Spodziewałam się gorszych efektów.
Plusy :
+ bardzo ładna, matowa czerń
+ nie kruszy się
+ dobrze się utrzymuje
+ precyzyjny pędzelek

Minusy:
- na pewno nie jest wodoodporny
- wydajność

Bardzo dobry i tani produkt

jak dla mnie jeden z najlepszych eyelinerów, niestety w moim mieście w drogeriach niedostępny, jak zwykle to co świetne zostaje wycofane :(
Plusy:
-trwały
-wodoodporny
-nie rozmazuje się
-nie odznacza na górnej powiece
-głęboka czerń
-nie pęka na powiece
-łatwy w użytkowaniu
-starcza na długo
-niska cena

Wady:
-brak

Używam tego produktu od: 2 lata

Dobry do czasu... Krótkiego :/

Jest jedna rzecz, któa mnie urzekła w tym eyelnierze. Jest to odcień czerni - nie jest on bardzo głęboki, intensywny, ale za to... całkowicie matowy. Oko nim potrakowatne wygląda tak elegancko - świetny do pracy!

Poza tym, doceniam: dostępność, w miarę wygodny w obsłudze aplikator i fakt, że się nie kruszy, nawet po całym dniu.

Niestety, choć jak już napisałam wyżej, jest łatwy w obsłudze, to tylko do czasu... Aplikator szybko się niszczy, a przecież używam go tylko na super delikatnych powiekach, żadne smyranie po łokciach! ;) Miziam nimlko powieki, a on si przekrzywia, a właściwie - wykrzywia - bo na stałe. I ciężko nim wówczas sokolwiek zrobić. Właściwie nadaje się już tylko do wyrzucenia...

Drugą cechą, z tych negatywnych, jest to, że opakowanie ciężko się zamyka. Patent z "dokręceniem" okazuje się być w rzeczywistości ciężki do zrealizowania. Nie to, że niemożliwy. Co to to nie. Zamykałam go, ale z trudem i użyciem siły :/

Nie sądzę, żebym go jeszcze kupiła, ale nie mówię zdecydowanego: "nie", zwłaszcza, jeśli go troszkę podrasują...

Używam tego produktu od: miesiąc?

Bardzo dobry!

Plusy:
- nie kruszy się jak np. eyeliner z essence
- nie ściera się
- fajny pędzelek
- wygodna aplikacja
- wyraźny czarny kolor
- cena
- wydajny

genialny

IDEALNY! nie mam żadnych zastrzeżeń, idealna kreska, czarna, cieniutka, pędzelek bardzo fajny a trwałość powalająca!

Plusy:
cena
jakość
trwałość
głęboka czerń

Minusy
brak

Jeden z lepszych eyelinerów :)

Naprawdę bardzo dobry eyeliner. Stosuje go od kilku lat. Używam też innych eyelinerów ale zawsze do niego wracam.

- Można bardzo łatwo zrobić nim prostą i ładną kreskę

- Nie rozmazuje się

- Mam 2 kolory: czarny i niebieski. Obydwa są wspaniałe i bardzo wyraziste

-Tani jak na tę jakość

-Wydajny

Najłatwiej go kupić w takich osiedlowych drogeriach. Nie widziałam nigdy w swoim mieście stoiska Joko.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: oj dużo ich zużyłam

Niezbyt udany..

Niestety. Mimo najszczerszych chęci i prób poległam przy tym tuszu.

Nie dość, że pędzelek, a raczej tępa końcówka jest okropnie wyprofilowana robiąc mi spore kuku przy malowaniu, to jeszcze trwałość średniawa.
Tusz się kruszy na powiece już po kilku godzinach, odbija się na górnej powiece, zbiera czasami przy spojówkach.
Aplikacja-tak jak pisałam- strasznie toporna. Nijak to się ma do innych nawet niskiej jakości eyelinerów z w miarę dobrymi końcówkami. Ta jest po prostu beznadziejna.

Na szczęście mam niezbyt wymagającą współlokatorkę, to jej go wcisnęłam ;)

Ilość zużytych opakowań: oddałam na szczęście