Joko, Deep Liner (Tusz do kresek wodoodporny)

Joko, Deep Liner (Tusz do kresek wodoodporny)

Pojemność 4,5 ml

To kałamarzyk z czarnym, wodoodpornym tuszem i stożkowym aplikatorem z lateksu do namalowania różnej grubości kresek.
Wysokiej jakości składniki sprawiają, że namalowana kreska jest idealna przez wiele godzin. Deep Liner doskonale nadaje się również do malowania jednorazowych modnych teraz tatuaży

Cena: 10 zł / 4,5 ml

w tuszu

Jestem na NIE

Dostałam go w ShinyBox. Sądziłam, że będzie to fajny , tani produkt, ale... NIE !
Mam oczy wrażliwe na słońce, i często się zdarza, że łzawią, no ale jak to możliwe, że wodoodpornośc tutaj nie zadziałała ?
Nie mam tłustych powiek, używam też bazy.
Wystarczyło delikatne usunięcie łezki i było po kresce.
Dawałam mu szansę kilka razy, ale nie ma między nami sympatii.
Mimo, że kreskę ładnie się malowało to niestety musimy się rozstać...

Najgorszy jaki znam!

Deep Liner Joko otrzymałam wraz z kwietniowym ShinyBoxem. To najgorszy produkt tego typu, jaki miałam okazję testować. Po pierwszej aplikacji trafił do kosza, będę unikać go jak ognia.

Porażka

Skąd te zachwyty?Dałam się nabrać.Kupiłam zachęcona pozytywnymi komentarzami i...dupa.Po pierwsze pędzelek był wykrzywiony w dziwną stronę musiałam ucinać nożyczkami po drugie zrobiłam kreskę i poszłam pobiegać...Wróciłam i co? Wstyd!Rozmazana kreska,oko czarne masakra.Tusz w promo w rossmanie za 4 zł WIBO przebył ze mną niejeden maraton i się trzymał.

Sergiusz Osmański o trendach

W porządku

Bardzo dobrze mi się sprawdził. Spodziewałam się gorszych efektów.
Plusy :
+ bardzo ładna, matowa czerń
+ nie kruszy się
+ dobrze się utrzymuje
+ precyzyjny pędzelek

Minusy:
- na pewno nie jest wodoodporny
- wydajność

Bardzo dobry i tani produkt

jak dla mnie jeden z najlepszych eyelinerów, niestety w moim mieście w drogeriach niedostępny, jak zwykle to co świetne zostaje wycofane :(
Plusy:
-trwały
-wodoodporny
-nie rozmazuje się
-nie odznacza na górnej powiece
-głęboka czerń
-nie pęka na powiece
-łatwy w użytkowaniu
-starcza na długo
-niska cena

Wady:
-brak

Używam tego produktu od: 2 lata

Dobry do czasu... Krótkiego :/

Jest jedna rzecz, któa mnie urzekła w tym eyelnierze. Jest to odcień czerni - nie jest on bardzo głęboki, intensywny, ale za to... całkowicie matowy. Oko nim potrakowatne wygląda tak elegancko - świetny do pracy!

Poza tym, doceniam: dostępność, w miarę wygodny w obsłudze aplikator i fakt, że się nie kruszy, nawet po całym dniu.

Niestety, choć jak już napisałam wyżej, jest łatwy w obsłudze, to tylko do czasu... Aplikator szybko się niszczy, a przecież używam go tylko na super delikatnych powiekach, żadne smyranie po łokciach! ;) Miziam nimlko powieki, a on si przekrzywia, a właściwie - wykrzywia - bo na stałe. I ciężko nim wówczas sokolwiek zrobić. Właściwie nadaje się już tylko do wyrzucenia...

Drugą cechą, z tych negatywnych, jest to, że opakowanie ciężko się zamyka. Patent z "dokręceniem" okazuje się być w rzeczywistości ciężki do zrealizowania. Nie to, że niemożliwy. Co to to nie. Zamykałam go, ale z trudem i użyciem siły :/

Nie sądzę, żebym go jeszcze kupiła, ale nie mówię zdecydowanego: "nie", zwłaszcza, jeśli go troszkę podrasują...

Używam tego produktu od: miesiąc?

Bardzo dobry!

Plusy:
- nie kruszy się jak np. eyeliner z essence
- nie ściera się
- fajny pędzelek
- wygodna aplikacja
- wyraźny czarny kolor
- cena
- wydajny

genialny

IDEALNY! nie mam żadnych zastrzeżeń, idealna kreska, czarna, cieniutka, pędzelek bardzo fajny a trwałość powalająca!

Plusy:
cena
jakość
trwałość
głęboka czerń

Minusy
brak

Jeden z lepszych eyelinerów :)

Naprawdę bardzo dobry eyeliner. Stosuje go od kilku lat. Używam też innych eyelinerów ale zawsze do niego wracam.

- Można bardzo łatwo zrobić nim prostą i ładną kreskę

- Nie rozmazuje się

- Mam 2 kolory: czarny i niebieski. Obydwa są wspaniałe i bardzo wyraziste

-Tani jak na tę jakość

-Wydajny

Najłatwiej go kupić w takich osiedlowych drogeriach. Nie widziałam nigdy w swoim mieście stoiska Joko.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: oj dużo ich zużyłam

Niezbyt udany..

Niestety. Mimo najszczerszych chęci i prób poległam przy tym tuszu.

Nie dość, że pędzelek, a raczej tępa końcówka jest okropnie wyprofilowana robiąc mi spore kuku przy malowaniu, to jeszcze trwałość średniawa.
Tusz się kruszy na powiece już po kilku godzinach, odbija się na górnej powiece, zbiera czasami przy spojówkach.
Aplikacja-tak jak pisałam- strasznie toporna. Nijak to się ma do innych nawet niskiej jakości eyelinerów z w miarę dobrymi końcówkami. Ta jest po prostu beznadziejna.

Na szczęście mam niezbyt wymagającą współlokatorkę, to jej go wcisnęłam ;)

Ilość zużytych opakowań: oddałam na szczęście

Idealny!

Eyeliner sprawdza się świetnie - był to mój pierwszy, ale nie miałam problemów z nauczeniem się poprawnego malowania kresek

+ Ładny kolor
+ Wygodny w stosowaniu
+ Tani
+ Nie zostawia śladów na powiekach

- Mógłby być trochę trwalszy - po całym dniu bywa, że mam zmazane końcówki kresek

Polecam z całego serca!

Używam tego produktu od: Pół roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2 opakowania

Genialny!!!

Świetny eyeliner! To był mój pierwszy tego typu kosmetyk i będzie chyba już ostatnim. Nie mam porównania ale jak dla mnie jest prawie idealny.
+wydajny
+dzięki pisakowi nawet początkująca osoba może narysować idealną kreskę
+nie rozmazuje się i długo utrzymuje na powiece
+głęboka czerń
+super niska cena
+wodoodporny
A teraz minusy:
-na początku trochę szczypały mnie oczy po nałożeniu ale to chyba przez moje niezdarne nakładanie, teraz nic takiego się nie dzieje
-dość długo wysycha, jeśli zaraz po aplikacji np. spojrzę wysoko do góry, kreska odbija się na powiece.

No ale tych minusów jak widać można uniknąć jeśli umiejętnie się go stosuje.
Generalnie świetny kosmetyk w świetnej cenie.

Używam tego produktu od: dwóch lat (ale nie codziennie)
Ilość zużytych opakowań: Jedno