Joko, Winter Glamour, Cienie prasowane Diamond

Joko, Winter Glamour, Cienie prasowane Diamond

Najmodniejsze kolory, przystępna cena, wysoka jakość użytych komponentów.
Silnie zmikronizowane, intensuwnie opalizujace cienie do powiek w sześciu atrakcyjnych kolorach.
Dają długotrwały efekt rozświetlenia i uwodzicielskiego blasku.

Cena: 10,00 zł

To było coooś ;)

Nigdy nie zapomnę jak pobiegłam z przyjaciółką do sklepu po PIERWSZE! WŁASNE! CIEEENIE! I to niebieściutkie! ; p

Pani doradziła mi właśnie te z joko.

Było to 7 lat temu, a trzymają się do dziś.
Są trwałe
Nie wysuszają
Może i pierwsza warstwa brokatu zeszła, ale dalej jest to lekko błyszczący błękit!

Do dziś wspominam te pierwsze zakupy, a cień na różne okazje, nigdy mnie nie zawodzi ; )

to było coś :)

Miałam brązowy cień z tej serii , dostałam go od mamy.Jaki to był piękny brąz..takiego ju nigdy potem nie dostałam...Poprostu piękny. Fakt teraz patrząc z perspektywy czau to cienie trochę za słabo napigmentowane bo jakoś tak prześwitywały ale pięknie błyszczały , były tanie , ładnie się nakładały...no i ten kolor.Szkoda że wycofano tę serię.

Używam tego produktu od: od kilka ładnych lat wraz z mamą
Ilość zużytych opakowań: 1 szt

Osypujący sie pyłek...

Miałam aż cztery cienie z tej serii, zielony, fioletowy, złoty i srebrny. Cienie niestety bardzo się osypywały, były bardzo miękkie i kruszyły się niemiłosiernie. Kolory mało trwałe, na powiece zostawała subtelna, błyszcząca mgiełka odcieni, za dnia był to plus. Niestety na wieczór przy ich pomocy nie dało się wyczarować mocniejszego makijażu. Na domiar złego w dwóch cieniach pękły opakowania.

Używam tego produktu od:5 lat

Konturowanie Smashbox

Kiepskie

Zainwestowałam w dwa te cienie, poniewaz były bardzo niedrogie i ładnie wyglądały. mam dwa kolory: klasycznie złoty i jasny brąz.Oba bardzo ładne.
Niestety wyglądają ślicznie tylko w pudełeczku- sa bardzo miękkie, przez to na mój aplikator nakłada się zbyt duża ilość cienia. Mają w swym składzie drobinki brokatu, które bardzo osypują się na policzki.Dobra, to już przebolałam, ale jednaj rzeczy tym cieniom nie wybaczę- trwałości, której po prostu brak. Makijaż wykonany tymi cieniami potrafi wytrzymać naprawde "długo", bo niecałe 10 minut.Po tym czasie bardzo "ladnie" gromadzi się w załamaniach powiek.
Uff, cudów nie oczekuję, w końcu zbytnio się na nie wykosztowałam ,ale na kilka godzin trwalości bym liczyła.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:początek pierwszych i ostatnich opakowań

Joko kolejny raz zawodzi...

Na początku użytkowania byłam zachwycona tym cieniem. Jednak teraz nie potrafię wybaczyć mu kilku wad. Po pierwsze strasznie się osypuje, jest bardzo nietrwały i zbiera się w załamaniu powieki. Po drugie nie ma konkretnego koloru. Stwierdziłam, że ten cień nadaje się tylko wtedy, kiedy nie chce mi się malować. Wtedy odrobina na palec, szybkie maźnięcie po powiece i już. Jest także bardzo wydajny i chyba nie zamierza się skończyć;p. Fajne świecidełko, ale prawdziwego cienia niestety nie zastąpi.

Lubiłam

Nie wiem,czy to ten,bo ja mam 3 kolorki w 1:biały,jasny róż i ciemniejszy róż.Biały i cimniejszy róż-ok,jasny-no cuż,jakiś słaby kolorek tam ma.Ten ciemniejszy przynajmniej jest widoczny,ale też wyblakły.Są mięciutkie,ale się osypują.I to dość mocno :( Ale i tak lubiłam za ładne rozświetlenie i za brokacik-duży,ale dający ładny efekt na imprezę ;) Niestey upadł mi,opakowanie się roztrzaskało,cień się połamał i rozsypał:mad: Gdzieś mam jego niedobitki,ale nie chce mi się brudzić w czasie walki z nakładaniem go w takim stanie,w jakim jest obecnie :D Był wydajny i lubiłam go w makijaży z innymi cieniami :)

Używam tego produktu od:kilka miesięcy

Świecidełko

Mam kolor zieleni pomieszanej trochę z szarością. Na oku wygląda zupełnie inaczej, bladziej. Strasznie się osypuje i ląduje praktycznie wszędzie. Nie polecam.

Używam tego produktu od: od roku

porażka...

oj popełniłam błąd wzbogacając swoja kosmetyczke w te cienie... strasznie się obsypują, wogóle nie trzymają sie powieki... i ten straszny ogromny brokat.... blee cienie koszmarnej jakości... na dodatek rozpadły się po tygodniu w drobny pył i wogóle nie dało sie ich nakładać.. ;( nie polecam..

Używam tego produktu od:kiedyś
Ilość zużytych opakowań:troszke jednego

bleee

wszystkie produkty joko sa bardzo kiepskiej jakosci a ten cien nie nalezy do wyjatkow.mam dwa kolorki,ale ich nie uzywam,znikaja z oczu,walkuja sie,sa beznadziejne i juz nigdy ich nie kupie

Winter Koszmar!!

Kupiłam swojego czasu kolor biały, bo do wizji biało-czarnego makijażu był mi potrzebny biały mocno opalizujący cień. No i zaczęła się droga przez mękę. Nałożony jedną cienką warstwą nie daje praktycznie żadnego efektu oprócz perłowej poświaty, nakładając kolejne warstwy otrzymujemy niewiele lepszy efekt na powiece, ale za to spektakularny na policzku, cień osypuje sie jak wściekły, po pół godziny walki z nim widać odrobinę koloru na powiece, ale nie zadługo bo cień w jakiś dziwny sposób z niej wyparowywuje! Jednym słowem był to chyba najbardziej męczący makijaż w moim życiu. Potwierdziła się moja często niestety łamana zasada że na cieniach się nie oszczędza. Nigdy więcej Joko!

Śliczy kolor

Przede wszystkim wydajny, mam go już ze dwa lata, a prawie codziennie używam (także do podkreślenia brwi).
Kolor 296 to śliczny brązik, całkiem naturalny (jak lubię), delikatnie się mieni, można też uzyskać mocniejszy efekt.
Mógłby byc ciut trwalszy, trochę zbiera się w załamaniu, ale to naprawdę po ładnych paru godzinach.
Na pewno opłaca się kupić.

taki sobie

Potrzebowałam złotego cienia na makijaż sylwestrowy...jednorazowo mogłam wydać 13 zł ;)
Dobrze się rozprowadza, ma aksamitną konsystencję, ładnie wygląda na powiece.
Jednak to co zobaczyłam po powrocie do domu lekko mnie przeraziło. Absolutnie cały cień znalazł się na załamaniu powieki! Nie pozbędę się go jeszcze, przetestuję go w mniej ekstremalnych warunkach.
ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego