Winter Glamour, Cienie sypkie Pearl

Winter Glamour, Cienie sypkie Pearl

Ultradelikatne, intensywne perłowe, rozświetlające cienie do powiek, w sześciu modnych kolorach.
Charakteryzują się dużą trwałością i nadają diamentowy blask. Dzięki nim można uzyskać efektowny makijaż.
Najmodniejsze kolory, przystępna cena, wysoka jakość użytych komponentów.

Cena:

Nie był zły...

Mam jeszcze resztę srebrnego i złotego cienia z tej serii. Bardzo błyszczą, więc nadają się tylko na wieczorne wyjścia i większe imprezy. Trochę się osypują, ale ładnie wyglądają na powiece. Trwałość średnia.

Używam tego produktu od:4 lat

ulubione

Slicznie cienie, można nimi uzyskac super efekt. Dość trwałe, wydajne. Mam kolor złoty - slicznie wygląda na powiekach.Mozna mieszac z innymi cieniami. Polecam!

Używam tego produktu od:miesiąca

łomatko bosko!

Kupiłam żeby zobaczyć, co to za podróbkę Bourjois wymyśliła firma Joko. Bezczelnie nazywa się ten produkt cieniem do powiek, gdy tak naprawdę jest to brokat w proszku. Elegancko nadaje się na wiejskie potańcówki (z daleka zwraca uwagę nawet całkiem pijanego wujka Heńka), a wszystkie koleżanki niemające dostępu do "miastowych" nowości pękną z zazdrości. Z brokatem tym na całej twarzy i ubraniu ( bo niestety nałożony na oku przemieszcza się w różne strony) można spokojnie zastąpić uliczną latarnię - blaskiem nawet ją przewyższymy.

Z daleka (no chyba że lubi się brokacik).

Używam tego produktu od: raz użyłam

Dieta na trądzik

niebardzo

Mam 2 probki tych cieni. Niebardzo mi sie podobaja, gdyz nieziemsko sie opsypuja:( Cala twarz i stolik sa w pylku. Poza tym ladne kolorki, ktore fajnie blyszcza. Radze jednak kupic cienie sypki firmy bell, ktore o niebo lepiej sie nakladaja.

Super!

Kupiłam te cienie ze względu na piękny błysk. Lubie taki właśnie efekt, nie brokatu, nie satyny, ale drobniutkich iskierek. Cień jest drobno zmielony, miałki. Wydaje mi się jednak byc bardziej suchym od innych cieni sypkich, których próbowałam. Mam 2 kolorki, 806 i 802. Wybór odcieni jest nieduży, ale mnie bardzo odpowiadają te kolorki. Często nakładam go na inny cień, żeby go rozświetlić. Na moich powiekach trzymają się bez zarzutu, ale używam bazy, więc większosc cieni się tak zachowuje. Polecam te maleństwa wielbicielką silnego połysku.

za tą cenę- świetne!

cienie ślicznie wyglądają na oczach i są dość trwałe i wydajne( od roku mam jedno opakowanie). mam odcień nr 806, ni beżyk, ni złoto;-).często nakładam go na ciemniejsze cienie lub rozświetlam wewnętrzny kącik oka.co do minusów to strasznie rozypują sie na wszystkie strony przy nakładaniu. ale za taka cenę? polecam!

mała strata

Podkusiła mnie cena i ładniutki błysk. Pomyślałam, że jak to będzie niewypał to mi zostanie sprytny pędzeleczek. no i został mi - to jedyna trwała rzecz . Sąto najszybciej znikające (z oka) sypkie cienie jakie wypróbowałam ale też najtańsze- to jednak często idzie w parze - tzn. jakość i cena) obok Gosha to nie powinny nawet stać.

super

Kupiłam,bo gdy otworzyłam opakowanie w sklepie,cień wysypał mi sie na rękę,co zupełnie mi sie nie spodobalo.Wróciłam po niego,gdy mimo intensywnego tarcia nie chciał mi się z tej dłoni zetrzeć.
Plus za trwałość i świetny efekt (mam złoty).
Minus za opakowanie,wysypuje się z niego :(

ilość zużytych opakowań:w trakcie drugiego
Recenzja: ...

OK :)

Kupiłam te cienie bo zwyczajnie mi się spodobały ;) Tak łandie wyglądały w słoiczku ;)
Nakładam cienie moimi pędzlami a nie tym który jest w cieniach, dzięki temu unikam osypywania się na policzki.
Cienie trzymają się bardzo długo.
Najczęsciej robie mieszankę srebra z różem i efekt jest śliczny ;) Cudnie się błyszczą :)
Ogólnie polecam bo sa za małe pieniądze ;)

Swego czasu cienie Joko wychwalane byly na naszym wizazowym forum i podczas ktorejs wizyty w Rossmanie stwierdzilam, ze moze sama je wyprobuje.
Mam dwa odcienie tych cieni: 802 (roz) i 806 (braz/czekolada). Sa one drobno zmielone, maja konsystencje lekkiego pylku. Wygodnie aplikuje sie je na powieke pedzelkiem z miekkiego wlosia.
Pokrywaja powieke delikantym kolorem. Ja nakladam ich bardzo niewiele, tak, ze uzyskuje efekt niemal pol-transparentny. Sek w tym, ze moge sie nim cieszyc tylko przez kilka pierwszych minut. Podobnie jak w przypadku cieni IB, momentalnie zbieraja sie one w zalamaniu powieki, a kolor splywa z oka. Niby maja rozswietlac oko dzieki malutkim drobinkom, a w zasadzie daja pol-matowe wykonczenie.
Chociaz nie nakladam ich zbyt wiele i zbyt czesto, to znikaja mi w oka mgnieniu. Utrapienie stanowi rowniez bardzo plytkie pudeleczko, do ktorego cien sie niemal przykleja, ciezko go opukac, a co za tym idzie bardzo latwo wysypac przy otwieraniu.

Uzywam tego kosmetyku od kilku miesiecy (sporadycznie)
Ilosc zuzytych opakowan: w trakcie 2-ch

śliczny

Kupiłam niedawno właściwie pod wpływem chwili. Mam kolor biały ślicznie i oplizująco błyszczący. Jak na razie nie używam go samodzielnie tylko nakładam na inny cień (różowy, fioletowy bądź orzechowy brąz)lub pod łuk brwiowy. Jak na tą cene (dałam 10 zł) jakościowo jest dobry, dość długo się trzyma i stopniowo znika, po jakiś 4 godzinach niezbędna jest poprawka. Na oplonej twarzy daje niesamowity efekt. Mam zamiar dokupić kolor złoty, srebrny oraz różowy.Minusem jest pudełeczko, bardzo malutkie i płytkie, trzeba je dobrze opukać zanim się otworzy.
Cień nakładam palcem,troche się osypuje w czasie aplikacji,ale myśle, że to kwestia wprawy, ponieważ jest to mój pierwszy sypki cień.
Ogólnie polecam

Bardzo ok!

Napiszę tak : dobra cena, ładne kolorki, subtelny, delikatny połyskliwy efekt , natomiast "ale" są dwa:
-pudelko jest tragiczne, p[owinno być glębsze, bo cienia wiecej zostaje wokół nż na pacynce czy palcu
-cienie są bardzo nietrwałe

Zmianiam zdanie. Po kilku dniach użytkowania, musze stwierdzić, że nie wiem skąd sie wzięła początkowa nietrwałość, teraz cień leży na powiece cały dzień , i cały czas wyglada ślicznie! Z pudełkiem tez juz sobie radzę, zdecydowanie podwyższam ocenę!