Garnier, Neutralia Żel nawilżający pod prysznic

Garnier, Neutralia Żel nawilżający pod prysznic

Zgłoszony przez Elę:

Dziwię się, że nikt nie napisał jeszcze o tym kosmetyku, ponieważ jest to najlepiej nawilżający żel pod prysznic (z tych, które miałam). Skóra po użyciu jest bardzo miękka i odprężona,ładnie pachnie(choć jest to dosyć specyficzny,słodki,kwiatowy zapach).Bardzo dobrze się pieni i sprawia dużo przujemności przy użyciu.

Cena ok. 13 zł

UWIELBIAM GO!

Uwielbiam ten żel. Jest po prostu inny niż wszystkie. Po niewielu żelach pod prysznic czuje się jakąkolwiek różnicę na skórze. A ten jest wspaniały. Skóra jest gładka i miękka, a zapach żelu cudowny. Uwielbiam go, choć teraz raczej ciężko go dostać i sama kojarzę go w innej butelce niż ta tutaj na zdjęciu. POLECAM!

Używam tego produktu od: Kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 4-5

pół na pół

Plusy:
+Ładnie pachnie, raczej świeżością i czystością niż dzieckiem ;)
+Ładna, poręczna buteleczka
+Dobrze się pieni
+Dobra wydajność
Minusy:
-Strasznie wysusza!!! Bez balsamu nie da rady.
-Nie można go nigdzie dostać

Używam tego produktu od: rok

CHYBA ULUBIONY

Dobrze nawilża, ładnie pachnie, wcale nie dzidziusiowato- nie lubię takich zapachów, łagodny, nie podrażnia, nie wysusza, dobrze się pieni, wydajność normalna. Dla mnie nie ma wad. Może poza jedną. Dostała go moja Mama do jakichś zakupów. Szkoda, że nie można go kupić w regularnej spredaży:(

Ilość zużytych opakowań: mało

Manicure - geometryczny french

Bardzo wydajny żel

Żel bardzo przyjemnie pachnie ("dzidziusiem" rzekłabym), świetnie się pieni i jest super wydajny.

Minusów nie dostrzegam - jak dla mnie kosmetyk idealny!

dobry.

Dostałam go w prezencie przy większych zakupach w drogerii. Bardzo porządny produkt, Najważniejsze - nie wysusza. Bardzo wydajny, zapach delikatny, fajna konsystencja. Dobrze działa na skórę. Lubię go :)

Używam tego produktu od: 6 m-cy

slaboo

garnier neutralia dermo protevteur

kupilam niedawno ten zel w rosmannie i powiem szczerze ze ja jako alergik absolutnie nie moge tego uzywac.
mam strasznie wysuszona i naciagnieta skóre po nim.
nie polecam!

Używam tego produktu od: miesiaca

świetny żel

Ja też dawno używałam go i baaardzo miło mi sie kojarzy.Kiedyś był w innym opakowaniu....chyba z pompką. Od jakiegoś czasu nigdzie go nie widzę a chętnie bym zakupiła ponownie. Czy ktoś może mi wskazać jakieś miejsce w necie albo we Wrocławiu gdzie jest ten żel dostępny? Będę wdzięczna za wskazówki i mam nadzieję że się nie zawiodę "ulepszeniami" :)

Używam tego produktu od: 10
Ilość zużytych opakowań: dużo

:) ulubiony

Jakiś czas temu (około 7-8 lat) używałam go namiętnie.Pamiętam, że był to kosmetyk 2 w 1, czyli szampon i żel do ciała.Był niesamowicie wydajny i łagodny.Miał bardzo estetyczne, przezroczyste opakowanie, co stanowiło ewenement na tamte czasy.DO dziś kojarzy mi się dobrze, co chyba nieźle o nim świadczy. :)Świetnie się pieni i dobrze spłukuje.Ilość zużytych opakowań: około 6-7

Dobry

Używa moja mama, superalergik, chwali sobie, bo bardzo dobrze nawilżają, nie podrażniają, nie za drogie, wydajne, niezbyt udany sposób otwierania tubki. raniłam paznokcie, ale zmienili wygląd opakowań, no i zawartość, zniknął nasz ulubiony kremowy żel, biały, z zawartością balsamu 75 %, super był, teraz jest przezroczysty ascetyczny, bez takich kremowych doznań. Szkoda, to mnie zniechęciło...

ok

Przypadl mi do gustu. Bardzo dobrze sie pieni. Nie wysusza, ale z tym nawilzeniem mogloby byc lepiej. Jest wydajny. Zapach dosc ladny. W zasadzie nic wiecej nie mozna o nim powiedziec. Zuzylam trzy opakowania.

bardzo dobry

Bardzo dobry żel, o dość intensywnym, ale znośnym zapachu. Delikatny, świetnie się pieni. Zapachu nie określiłabym jako kwiatowy, ale nie umiem też powiedzieć, z czego się składa. W każdym razie jakiś czas pozostaje na skórze, ale nie jest uciążliwy.

dobry

Kilka lat temu używałam wyłącznie tego żelu(a także do mycia twarzy i szamponu-chyba wycofali, ostały się żele pod prysznic).Niedawno kupiłam unowocześnioną wersję.Jest delikatny, dobrze sie pieni, ma subtelny toaletowy zapach.