Joko, Winter Glamour, Rozświetlający puder prasowany

Joko, Winter Glamour, Rozświetlający puder prasowany

Mikronizowany puder rozświetlający do twarzy i ciała dający efekt słonecznego kolorytu i blasku.
Specjalnie dobrana formuła składników, nie tylko upiększa, ale nawilża, regeneruję i chroni skórę.
Występuję w 2 odcieniach.

Cena: 10 zł

Świetny!

Miałąm go raz i myślę, że niedługo kupię go ponownie:))

+ świetna pigmentacja dająca bardzo naturalny efekt
+ leciutko rozświetla buzię nie dając efektu maski
+ ładnie pachnie
+ dobrze się nakłada
+ nie robi plam ani smug
+ cena
+ wydajność

- opakowanie, który może szybko się połamać
- brak pędzla oraz miejsca na niego, ale w sumie można użyć własnego:))

Używam tego produktu od: rok miałam

Przeciętny.

Używam tego pudru na dzień. Rzeczywiście, ładnie rozświetla buzię, gdyż zawiera masę rozświetlających drobinek. Nie można z nim przesadzić, bo wtedy skóra wygląda tandetnie. Jednak jest on nietrwały - drobinki gdzieś się ulatniają już po jakichś dwóch godzinach od nałożenia.
Podsumowując - nie powala na kolana.

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

polecam :)

Kupiłam go jak miałam jakies 14-15 lat. To był pierwszy moj puder brazujacy i jest naprawde fajny :) moj miał wyprasowaną taka choinke, poniewaz byl z zimowej kolekcji i mial troszke inne opakowanie. Aż wstyd sie przyznac, ze tyle go uzywam, bo juz na pewno minął termin jego przydatnosci ;) Najlepsze, jest to, ze upadl mi kilka razy i pokrywka rozsypala sie w drobny mak, a puder nawet sie nie wykruszyl :)
Ladnie brazuje i ma delikatne drobinki :)
Nie wiem czy go kupie ponownie, bi jeszcze tyle go mam, a chcialabym kiedys wypróbowac jakiegos innego, bo przez to nie mam porownania :P

Używam tego produktu od:4 lat
Ilość zużytych opakowań:ciagle pierwsze

Dieta na trądzik

tynk.

Po raz pierwszy spotkalam sie z czyms takim. Po raz pierwszy moj TZ zapytal mnie co ty masz na buzi.Otoz mialam tenze puder. Owszem matujacy - ale raczej poprzez tynkowanie. Bardzo odcinajacy sie na twarzy - widoczny i bardzo nietrwaly - schodzacy plamami!
Rozswietlajacy? kolejna bzdura. Nie jest wart nawet tych 10 zl sugerowanych. A zapowiada sie dobrze bo nakladanie - konsynstencja bardzo przyjemna. Niestety ani gabeczka ani pedzel w przypadku tegoz produktu wiele nie pomagaja.

Używam tego produktu od: pare razy

rozswietlajacy?

normalnie bym go nie kupila ale byl z gazeta za 5 zl:) fajny puder ale matujacy...przeciez on nie rozswietla! ciekawe to jest...ogolnie nic do pudru nie mam..ale to mnie zastanawia..Podoba mi sie ta gwiazdka ktora byla na poczatku.

Używam tego produktu od:...
Ilość zużytych opakowań:1st

Mam dośc jasną karnację, dlatego podeszłam do tego produktu dośc nieufnie. Oczywiście mam odcień najjaśniejszy, ale dzięki niemu moja twarz nie wygląda szaro i eliminuje efekt zmęczenia. Bardzo ładnie się mieni i nie powoduje efektu cegły na twarzy. Używam go czasem bez uprzedniego nałożenia podkładu. Konsystencja idealna, aczkolwiek jak przy tego typu kosmetykach trzeba uważac na równomierną aplikację.Dodatkowym plusem jest oczywiście jego cena. Reszta pudrów wysiada.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego, ale na pewno kupię następne;-)

Spełnił moje oczekiwania :-)

Kupiłam ten produkt z myślą o rozświetleniu twarzy i ewentualnie poszczególnych partii ciała.
No i sprawdził się w całej okazałości. Przede wszystkim plus za delikatny, trwały efekt rozświetlenia. Drobinki są bardzo małe, prawie niewidoczne. Dodatkowo przyjemność stosowania umila zapach (kojarzy mi się z kosmetykami na lato), poręczne opakowanie oraz łatwość rozprowadzania. Opakowanie jest bardzo wydajne. Polecam.

taki sobie

Plusy:
*ładny zapach
*fajny kolorek
*piekne drobinki
minusy:
*zbyt miękki, tworzy jakby smugi podczas nakładania
*bardzo sie kruszy
*fajna cena
Jestem średnio zadowolona, jak dla mnie jest za miękki, szybko znika z twarzy! wole Vipere- rozświetlający puder wielofunkcyjny;)

Używam tego produktu od:3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Fajny

Bardzo fajny puder. Szkoda tylko, ze wybralam ten ciemniejszy odcien i musze pilnowac sie przy jego nakladaniu ;)
Praktycznie nie zauwazylam zadnych minusow. Puder dobrze sie naklada, stapia sie ze skora, efekt rozswietlenia utrzymuje sie przez dlugi czas. Fajnie tez wyglada na dekoldzie i ramionach.

Dobry, tani i wydajny

Dostałam go w prezencie w grudniu zeszłego roku i mam ponad połowe w pudełeczku, stosuje go na kości policzkowe (ciemniejszy odcień) przez co twarz jest delikatnie rozświetlona, bez sztucznego połysku. Na wieczorne wyjścia można obsypać dekolt i ramiona. Drobinki dobrze się trzymają, a nastepne opakowanie na pewno kupię bo bardzo się do niego przyzwyczaiłam.

znakomity

ujdzie

Kupilam go do poprawek makijażu w ciagu dnia. Niestety idealny odcień w sklepie ,w domu okazał się za ciemny. używago zamiast różu. Ładnie podreśla , drobinki nie są za duże. Ale bez zachwytów.