Mineral Care, Nourishing Night Cream for Normal to Oily Skin (Krem odżywczy na noc dla skóry normalnej, mieszanej i tłustej)

Specjalnie opracowany tak, aby szczególnie skutecznie działał w nocy, podczas gdy proces regeneracji komórek przebiega najszybciej. Poprawia zdolności obronne skóry i pomaga wyrównać poziom sebum. Błyskawicznie się wchłania, wygładza skórę, przywraca naturalny płaszcz hydro-lipidowy, zapobiega powstawaniu krostek, utrzymuje czystość, gładkość, elastyczność i świeżość skóry.
Główne składniki:
skwalan i oliwa z oliwek
liposomy (fosfolipidy)
olej z nasion ogórecznika
sacharydy
kwas hialuronowy
woda mineralna z Morza Martwego
olejek z wiesiołka dwuletniego

Bardzo dobry krem na noc

Krem jest naprawdę świetny. Moja skóra po nim wyraźnie dobrzeje - jest gładsza, porządnie nawilżona, wypoczęta, zdrowsza. O to chodzi! Krem jest gęsty, treściwy, wydajny, ale dość drogi niestety. Kiedyś udało mi się go dostać za 20 zł w SuperPharm na promocji, niestety za regularną cenę - ponad 60 zł - już go raczej nie kupię...

Używam tego produktu od: chyba pół roku

bardzo dobry, po prostu

Bałam się, że krem będzie trochę za ciężki, nawet jak na zimę, i zrobi mi z twarzy jesień średniowiecza. Cóż, skórę mam dość szaloną i nieprzewidywalną pod tym względem.

Mazidło owszem, gęste i treściwe, ale krzywdy nie robi. Szybko wchłania się w skórę, pozostawiając ją przyjemnie matową - ale, nie ściągniętą czy napiętą, o nie.
Świetnie łagodzi podrażnienia, przyspiesza znikanie koszmarków. Cera jest gładsza, choć nadal niestety narażona na okresowe sensacje.

Bardzo wydajny, co przy tej cenie jest dużym plusem.

Używam tego produktu od: używałam z miesiąc temu
Ilość zużytych opakowań: jedno całe