Mineral Care, Moisturizing Day Cream for Normal to Oily Skin (Krem nawilżający na dzień dla skóry normalnej, mieszanej

Oparty jest na specjalnej formule o podwójnym działaniu, która jednocześnie nawilża skórę - bez uczucia natłuszczenia - i pozostawia na niej niewidoczny film, chroniący przed naturalną utratą wilgotności oraz szkodliwymi czynnikami z zewnątrz. Krem zwiększa naturalne mechanizmy ochronne skóry, poprawia jakość sebum i tym samym zapobiega jego nadmiernej produkcji. Lekki i nietłusty, szybko się wchłania, przywraca skórze czystość i blask bez połysku, doskonały jako baza pod makijaż, który dłużej się na nim trzyma. Zawiera witaminy oraz filtry przeciwsłoneczne (SPF 6 - 8).
Główne składniki:
- liposomy (fosfolipidy)
- sacharydy
- olej z nasion ogórecznika
- kwas hialuronowy
- woda mineralna z Morza Martwego
- oliwa z oliwek i skwalan
- olej z wiesiołka dwuletniego
- witaminy E i F
- filtry przeciwsłoneczne SPF 6 - 8

KWC!!!!!!!!!!!

Nie wyobrażam sobie życia bez tego kremu.
Jest po prostu stworzony dla mnie :D

Zalet ma naprawdę dużo... przede wszystkim, niesamowita, treściwa konsystencja - ale nie tłusta - tylko taka typowo nawilżająca, ślicznie stapiająca się ze skórą. Bezskutecznie szukałam odpowiednika - niestety, znajdowałam kremy albo tłuste, o konsystencji smalcu, albo wodniste. Nawet kuracja nawilżająca Ziai może się schować...

Jako baza pod makijaż absolutnie nie ma sobie równych. Nawet kiepski podkład cudownie na nim wygląda. Nie ma mowy o spływaniu, plackach, krem tworzy z podkładem jednolitą całość i dodatkowo lekko rozświetla buzię (nie mówię o żadnych drobinkach, po prostu twarz wygląda zdrowo i promiennie).

Poza tym ma cudowny zapach, jest dość wydajny (starczył mi na rok), nie uczula. Sprawia, że cały dzień czuję świeżość i nawilżenie skóry twarzy.

Wady:
- cena ;( choć za niego jestem gotowa dac nawet te 60 zł bo dla mnie jest zbawienny,
- obecnie jest praktycznie niedostępny w Polsce... z tego co wiem są jakieś problemy z dystrybutorami :( nie wiem, co zrobię, gdy się skończy :( [jeżeli komuś nie przypadł do gustu prosze o PW ;) ]
- dla mnie nie jest to wada, ale jednak - producent przeznacza krem dla cery normalnej i tłustej, a moja jest mieszana w kierunku suchej. Nie wiem czy posiadaczki cer ze skłonnością do przetłuszczania się byłyby zadowolone... za to odejmuję pół gwiazdki.

Używam tego produktu od: wiosny 2010
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Lep na muchy

Nie wiem, dlaczego firma reklamuje ten krem, jako kosmetyk do cery mieszanej i tłustej? Z pewnością do takich się nie nadaje. Sam preparat ma dość lekką konsystencję, ale jest tłusty i obrzydliwie lepi się i maże na twarzy. Pozostawia rozszerzone pory i połysk na skórze. Nie wpływa na produkcję sebum, a już na pewno nie zbawiennie. I jeszcze ta ilość zapychaczy w składzie...
Zapach dość mocny i chemiczny, ale nie nieprzyjemny. Jedyny pozytyw to dobre nawilżenie, więc powinien się nadawać do cery normalnej, inaczej byłaby tylko 1 gwiazdka.

Ilość zużytych opakowań: 1. Ostatecznie skończył, jako krem na dekolt.