Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Dream Matte Mousse Foundation (Piankowy podkład matujący)

Dream Matte Mousse Foundation (Piankowy podkład matujący)

Najnowszy produkt firmy Maybelline - lekki podkład w formie pianki. Zapewnia doskonałe krycie, niezawodny mat, niezwykły komfort noszenia i utrzymuje się wiele godzin. Dzieki polimerom silikonowym wygładza cerę i nie czuć go na twarzy! Opakowany w ładny słoiczek.
W USA dostępny w 12 odcieniach, w Europie niestety tylko w sześciu.

Krycie
lekkie
w słoiczku

Nie polubiliśmy się

Podkład z młodości. Używałam go, a raczej próbowałam, gdy chodziłam do 6 klasy podstawówki. Był tępy w rozprowadzaniu. Uboga kolorystyka. Robił zacieki.
Nie polecam. Nie odpowiada mi forma musu.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1577891].usefull || 0 }}% pomocna.

Podkład idealny :)

Używam tego podkładu na co dzień. Jako posiadaczka skóry skłonnej do świecenia jestem z niego bardzo zadowolona. Nakładam go palcami. Dobrze się wtapia w skórę. Odcień Nude 21 jest dla mnie idealny. Jest wydajny, dobrze kryje. Dla mnie bomba. i cena też przystępna. tylko szkoda że pomału go wycofują ;/

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1560106].usefull || 0 }}% pomocna.

Po czasie widać minusy...

Namiętnie używałam musu i była zadowolona, do czasu... Szybko się ścieral, podkreślał skórki i krostki... Dla początkujących i mało wymagających może być :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1556196].usefull || 0 }}% pomocna.
Makijaż do klubu - jak się pomalować

Jest ok

Podkład ma bardzo przyjemną musową konsystencje. Dobrze kryje, jest lekki, nie czuć go na twarzy, dobrze się utrzymuje, jest wydajny,efekt jest matowy mogę przy nim pominąć pudrowanie. Nie jest dobry dla suchej skóry- podkreśla suche skórki.
Cena jest adekwatna do jakości.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1542291].usefull || 0 }}% pomocna.

Nawet, nawet

Ogromny plus za konsystencje! Bardzo delikatny i lekki. Przy nałożeniu dość łatwy, jednak ciemniał na mojej twarzy. Trwałość całkiem dobra. Cena adekwatna do podkładu. Mogę polecić :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1483226].usefull || 0 }}% pomocna.

przyjemnie puszysty- dobry na co dzień

Uwielbiam jego puszystą konsystencję, jest taka leciutka przyjemna, super się go rozprowadza, dobrze wygląda na buzi, w miarę dobrze się utrzymuje, - dodam że nie mam problematycznej cery raczej wyrównuję nim koloryt. Dzięki matowemu wykończeniu nie raz pomijam przypudrowanie całości.
Jego minusem jest na pewno wydajność- bardzo szybko się kończy- z resztą ma prawie o połowę mniejszą pojemność niż standardowy podkład. Aczkolwiek jest godny uwagi

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1459517].usefull || 0 }}% pomocna.

Cudów nie czyni

Zalegają mi dwa opakowania - jedno kupiłam, drugie dostałam w prezencie. Od czasu do czasu używam, bo szybko się nakłada, ale jest to taki efekt, jakiego oczekuję.

Plusy:
- trafiona konsystencja - delikatna, lekka pianka, którą łatwo się rozprowadza
- kamufluje, jeżeli pamiętasz, by nie dotykać twarzy
- cena

Minusy:
- matuje tylko na chwilę
- szybko się ściera
- ciemnieje po wyjściu na powietrze
- nie współpracuje zbyt dobrze z innymi kosmetykami
- ciężkie opakowanie

Podsumowując - jak na tę cenę może być, ale raczej na szybkie wyjście do sklepu, aniżeli cały dzień w pracy. Cudów nie czyni.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1451097].usefull || 0 }}% pomocna.

Puder widmo

+ plusem jest jedynie jego konsystencja, świetny piankowy , delikatny mus, idealnie się rozprowadza

- fatalnie pokrywa- uwidacznia wszystkie przebarwienia, krostki
- szybko się ściera, już po godzinie skóra wygląda jak łaciata
- ani trochę nie matuje

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1444836].usefull || 0 }}% pomocna.

Ładny, ale szybko znika

Męczyłam ten podkład bardzo długi czas, kiedy miałam problemy z trądzikiem i szukałam głównie matujących podkładów.
Podkład ma dość przystępną cenę i ładne, choć w mojej opinii mało higieniczne opakowanie. To jeden z powodów, dla których piszę w pierwszym zdaniu o męczeniu – zamiast ładować do środka palce czy pędzel, zawsze wygrzebywałam go z opakowania patyczkiem higienicznym.
Co muszę przyznać – podkład bardzo fajnie wygląda na skórze. Mimo przyzwoitego krycia nie rzuca się w oczy, bardzo ładnie pokrywa skórę i zlewa się z nią. Ma żółtawy podton, który dobrze pasuje do większości karnacji. Daje idealnie matowe wykończenie, co sprawia, że wszelkie nierówności na skórze są mniej widoczne. Dosyć dobrze kamufluje zmiany trądzikowe, jeśli czerwony odcień zneutralizować wcześniej korektorem.
Przytyka jedynie leciutko i nie pogarsza stanu zmian, więc nie oszukujmy się - to i tak fajnie, jak na matowy, nieźle kryjący podkład.
Jest tylko jeden mankament – podkład jest bardzo nietrwały. Mam na myśli zarówno krycie, jak i mat. Dwa-trzy razy w ciągu dnia musiałam go dołożyć, bo inaczej po kilku godzinach strefa T wyglądała, jakby go tam po prostu nie było. Zważywszy na ten nieszczęsny słoiczek i patyczki, mam powody, żeby mieć go już naprawdę dość ;)
Jest bardzo wydajny i dosyć tani. Biorąc pod uwagę te dwie cechy, ciężko znaleźć lepszą alternatywę. Jasne, są lepsze podkłady, szczególnie biorąc pod uwagę ich trwałość, ale w tej cenie lepszego nie uświadczyłam.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1443161].usefull || 0 }}% pomocna.

Niestety nie

To był co prawda pierwszy tego typu podkład jaki używałam i bardzo lubiłam te jego konsystencje jednak okropnie na mojej skórze sie ważył i wyglądał poprostu nieestetycznie . Byc moze gdy ktos posiada idealna cere to podkład bedzie idealny jednak mi nie podpasowal.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1437761].usefull || 0 }}% pomocna.