Dream Matte Mousse Foundation (Piankowy podkład matujący)

Dream Matte Mousse Foundation (Piankowy podkład matujący)

Cena już od 21,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Najnowszy produkt firmy Maybelline - lekki podkład w formie pianki. Zapewnia doskonałe krycie, niezawodny mat, niezwykły komfort noszenia i utrzymuje się wiele godzin. Dzieki polimerom silikonowym wygładza cerę i nie czuć go na twarzy! Opakowany w ładny słoiczek.
W USA dostępny w 12 odcieniach, w Europie niestety tylko w sześciu.

Krycie
lekkie
w słoiczku

przyjemnie puszysty- dobry na co dzień

Uwielbiam jego puszystą konsystencję, jest taka leciutka przyjemna, super się go rozprowadza, dobrze wygląda na buzi, w miarę dobrze się utrzymuje, - dodam że nie mam problematycznej cery raczej wyrównuję nim koloryt. Dzięki matowemu wykończeniu nie raz pomijam przypudrowanie całości.
Jego minusem jest na pewno wydajność- bardzo szybko się kończy- z resztą ma prawie o połowę mniejszą pojemność niż standardowy podkład. Aczkolwiek jest godny uwagi

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1459517].usefull || 0 }}% pomocna.

Cudów nie czyni

Zalegają mi dwa opakowania - jedno kupiłam, drugie dostałam w prezencie. Od czasu do czasu używam, bo szybko się nakłada, ale jest to taki efekt, jakiego oczekuję.

Plusy:
- trafiona konsystencja - delikatna, lekka pianka, którą łatwo się rozprowadza
- kamufluje, jeżeli pamiętasz, by nie dotykać twarzy
- cena

Minusy:
- matuje tylko na chwilę
- szybko się ściera
- ciemnieje po wyjściu na powietrze
- nie współpracuje zbyt dobrze z innymi kosmetykami
- ciężkie opakowanie

Podsumowując - jak na tę cenę może być, ale raczej na szybkie wyjście do sklepu, aniżeli cały dzień w pracy. Cudów nie czyni.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1451097].usefull || 0 }}% pomocna.

Puder widmo

+ plusem jest jedynie jego konsystencja, świetny piankowy , delikatny mus, idealnie się rozprowadza

- fatalnie pokrywa- uwidacznia wszystkie przebarwienia, krostki
- szybko się ściera, już po godzinie skóra wygląda jak łaciata
- ani trochę nie matuje

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1444836].usefull || 0 }}% pomocna.

Polki.pl- Natalia Klimas

Ładny, ale szybko znika

Męczyłam ten podkład bardzo długi czas, kiedy miałam problemy z trądzikiem i szukałam głównie matujących podkładów.
Podkład ma dość przystępną cenę i ładne, choć w mojej opinii mało higieniczne opakowanie. To jeden z powodów, dla których piszę w pierwszym zdaniu o męczeniu – zamiast ładować do środka palce czy pędzel, zawsze wygrzebywałam go z opakowania patyczkiem higienicznym.
Co muszę przyznać – podkład bardzo fajnie wygląda na skórze. Mimo przyzwoitego krycia nie rzuca się w oczy, bardzo ładnie pokrywa skórę i zlewa się z nią. Ma żółtawy podton, który dobrze pasuje do większości karnacji. Daje idealnie matowe wykończenie, co sprawia, że wszelkie nierówności na skórze są mniej widoczne. Dosyć dobrze kamufluje zmiany trądzikowe, jeśli czerwony odcień zneutralizować wcześniej korektorem.
Przytyka jedynie leciutko i nie pogarsza stanu zmian, więc nie oszukujmy się - to i tak fajnie, jak na matowy, nieźle kryjący podkład.
Jest tylko jeden mankament – podkład jest bardzo nietrwały. Mam na myśli zarówno krycie, jak i mat. Dwa-trzy razy w ciągu dnia musiałam go dołożyć, bo inaczej po kilku godzinach strefa T wyglądała, jakby go tam po prostu nie było. Zważywszy na ten nieszczęsny słoiczek i patyczki, mam powody, żeby mieć go już naprawdę dość ;)
Jest bardzo wydajny i dosyć tani. Biorąc pod uwagę te dwie cechy, ciężko znaleźć lepszą alternatywę. Jasne, są lepsze podkłady, szczególnie biorąc pod uwagę ich trwałość, ale w tej cenie lepszego nie uświadczyłam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1443161].usefull || 0 }}% pomocna.

Niestety nie

To był co prawda pierwszy tego typu podkład jaki używałam i bardzo lubiłam te jego konsystencje jednak okropnie na mojej skórze sie ważył i wyglądał poprostu nieestetycznie . Byc moze gdy ktos posiada idealna cere to podkład bedzie idealny jednak mi nie podpasowal.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1437761].usefull || 0 }}% pomocna.

calkiem dobry

przy mojej skolnnej d przetluszczania sie cerze sprawdza sie dobrze ale delikatnie sa przesusza ponadto dobrze sie rozprowadza i jest lekki nie pozostawia tlustego filmu i opkowanie jest bardzo funkcjonalne i wygodne w uzyciu .Jeden z moich ulubionych

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1437726].usefull || 0 }}% pomocna.

Średni

Nie do końca wiem co o nim myśleć, bo z jednej strony konsystencja musu jest bardzo przyjemna i wygodna w użyciu, Wygląda bardzo ładnie-w chwilę po nałożeniu, później jest niestety gorzej. Reasumując:
+wygodna konsystencja musu
+dobrze i gładko się rozprowadza
+nałożony nabiera lekko pudrowego wykończenia
+matowy, nie błyszczy się
+ładnie ujednolica kolor skóry, dobrze wygląda

-mała pojemność
-bardzo niewydajny
-słabe krycie-tylko dla idealnych cer
-wysusza niestary :(
-w ciągu dnia lubi znikać z twarzy całymi plackami

Sama nie wiem :(

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1422681].usefull || 0 }}% pomocna.

Niezły, ale...

Produkt dość dobry. Lekka konsystencja, nie czuć go na twarzy. Ładne opakowanie.
Jak dla mnie jednak więcej jest minusów :( Mimo dobrze dobranego koloru jest bardzo widoczny na twarzy, pozostawia jakby smugi, szybko robią się grudki i wałeczki. Podkreśla skórki i niedoskonałości.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1400136].usefull || 0 }}% pomocna.

Niekoniecznie

Kupiłam, użyłam raz i oddałam. Pomijam już brak filtrów w podkładzie (niestety w większości ich nie ma a jak są to niskie), a skupię się na bardziej oczywistych minusach:
- jest nietrwały (bardzo szybko w ciągu dnia po prostu się wyciera/wchłania (?), jednym słowem znika z niektórych części twarzy, ale zostaje na innych
- podkreśli każdą suchą skórkę i niedoskonałość na twarzy. Matuje potwornie jednym słowem.
Do plusów można zaliczyć:
- delikatną konsystencję musu bardzo przyjemną przy nakładaniu
- jasne odcienie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1367871].usefull || 0 }}% pomocna.

Zbyt ciężki

Miał być lekki, okazał się dość ciężki. W ciepłe dni bardzo szybko zaczynał się błyszczeć na twarzy. Wchodził w pory. Podkreślał suche skórki, a krycie ma dość słabe. Robi maskę na twarzy i szybko się wyciera. Nietrwały. Jednak podobała mi się konsystencja. Minusem jest wydobycie produktu do końca.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1359346].usefull || 0 }}% pomocna.