Dream Matte Mousse Foundation (Piankowy podkład matujący)

Dream Matte Mousse Foundation (Piankowy podkład matujący)

Cena już od 28,90 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Najnowszy produkt firmy Maybelline - lekki podkład w formie pianki. Zapewnia doskonałe krycie, niezawodny mat, niezwykły komfort noszenia i utrzymuje się wiele godzin. Dzieki polimerom silikonowym wygładza cerę i nie czuć go na twarzy! Opakowany w ładny słoiczek.
W USA dostępny w 12 odcieniach, w Europie niestety tylko w sześciu.

Krycie
lekkie
w słoiczku

Koszmar!

Kupiłam ten podkład z ciekawości, ponieważ nigdy wcześniej nie używałam podkładów w musie i po tym produkcie wiem, że już nigdy więcej czegoś takiego nie kupię. Jako podkładu użyłam go kilka razy, jednak był tak beznadziejny, że zużyłam go jako korektor do niedoskonałości, ponieważ jedynym jego plusem jest dobre krycie.

+dobrze kryje,
+ładne, poręczne opakowanie

-waży się,
-roluje się przez co nie można go równomiernie nałożyć,
-podkreśla suche skórki,
-jest bardzo ciężki,
-robi nieestetyczne placki,
-ciemnieje,
-kosmiczna cena w stosunku do jakości

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1278621].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajny

Dostałam go od mamy ale okazało się, że jest dużo za ciemny więc używam go do konturowania i jest świetny, łatwo się rozprowadza, jest miękki, ładnie wtapia się w skórę, pozostaje matowy nie wysuszając jej. Kolor, który mam HONEY BEIGE jest to ładny kolor nie za ciepły taki w sam raz dla mnie. Niestety po krótkim czasie blaknie do całkowitego zniknięcia i muszę utrwalać efekt konturowania produktem suchym.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1278031].usefull || 0 }}% pomocna.

Zimowy ulubieniec

Podkład idealnie sprawdza się w zimie, konsystencja delikatnego puszku ułatwia nakładanie palcami. Niestety nie koniecznie nadaje się na cieplejsze okresy, sprawie wrażenie ciężkiego po aplikacji w upale dni.
Moja skóra nie wymaga dużego krycia, więc dla mnie jest jednym z lepszych w swojej kategorii cenowej.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1241621].usefull || 0 }}% pomocna.

Nude make up

Nie lubię podkładu w musie

Niestety podkłady w musie nie są dla mnie.Ten niestety słabo kryje,ledwo wyrównuje kolor skóry.Szybko się ściera, znika, jest nietrwały.
Kolor wpada w pomarańcz nr 21 Nude
Drogi i niestety nie zużyłam go do końca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1241551].usefull || 0 }}% pomocna.

Mięciutki

Chyba mój ulubiony podkład!
Plusy:
-bardzo przyjemna w dotyku formuła,
-idealnie rozprowadza się po buzi,
-wyrównuje koloryt skóry
-twarz jest matowa

Minusy:
-po paru godzinach czuję ciężką tłustą konsystencję na skórze

Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1223176].usefull || 0 }}% pomocna.

Mój pierwszy podkład w musie

Jako że jest to mój pierwszy podkład tego typu nie mam możliwości porównania do innych tego typu.Mam cerę mieszana,bardzo jasną i przy niej wydaje mi się nieco tłusty , muszę go zawsze przypudrowac.Podoba mi się jednak konsystencja,nakladam go pędzelkiem i jest to chyba optymalny sposób ( palcami niezbyt dobry pomysł) .Fajnie kryje i wyrównuje koloryt,ale tylko na kilka h. Cena nawet ok.Jednak szukam dalej mojego piankowego ideału.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1220846].usefull || 0 }}% pomocna.

Całkiem fajny, ale trochę ciężki

Generalnie bardzo lubie ten podkład, jednak stosuję go zazwyczaj zimową porą, w lecie jest trochę zbyt ciężki.
Plusy:
- matuje skórę
- jak dla mnie dosyć dobrze kryje
- nie tworzy efektu maski
- kolorystycznie dopasowuje się do cery
- całkiem wydajny ( jedno op. starcza mi na kilka miesięcy)
- fajna konsystencja
Minusy:
-trochę drogi ( choć wydajny, więc sie opłaca)
- trochę wysusza skórę
- za ciężki na lato

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1220326].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobrze kryje, średnio matuje

Mam cerę naprawdę mocno naczynkową, do której musiałam używać ciężkich, mocno kryjących podkładów i korektorów. Koleżanka dała mi go wypróbować i byłam w szoku - leciutki niesamowicie, nie czułam, że go mam na twarzy. A krycie ma naprawdę super. Oczywiście u mnie nie obejdzie się bez korektora, ale już nie muszę go nakładać szpachlą :) Jestem z niego naprawdę zadowolona. Ręką nakłada mi się go niefajnie, za to idealnie pędzlem. Pędzel nakłada równą, warstwę i nie tworzy smug, co niestety zdarzało się przy nakładaniu palcami i gąbeczką. Kolor ładnie się stapia ze skórą. Mam cerę średnio bladą i na wiosnę i jesień mam kolor 21 sand. latem biorę ciemniejszy.
Jedyne do czego mam zastrzeżenia to matowienie. Mam cerę suchą i czasem mi się tylko zdarzy, że świeci mi się nos i czoło. I z tym podkład nie robi nic. Ale leciutkie przypudrowanie i u mnie jest ok (od razu dodam, że używam kremów dość tłustych, zostawiających na skórze tłustą warstwę)

Plusy -
+ pięknie stapia się ze skórą
+świetnie kryje niedoskonałości (duże, czerwone placki)
+bardzo wydajny
+nakładany pędzlem tworzy idealnie równą warstwę
+leciutki

Jedynym minusem może być cena - ja zawsze biorę w promocji
to że nie matowi dla mnie nie jest problem, bo dużego matowienia nie potrzebuję

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1203353].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo dobry

Bardzo go lubię. Dla mnie jako kompletnej nogi w robieniu makijażu łatwy do nakładania, Dobrze dopasowuje sie do odcienia cery.

Wydajny.

Cena trochę wysoka, więc kupuję na promocjach od razu 2 opakowania :D

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1165721].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetnie kryje

Dostałam ten podkład od znajomej, na początku bałam się koloru bo to był Sand i wyglądał w słoiczku na dość ciemny. Jednak po nałożeniu na twarz okazał się rewelacyjny.
Bardzo dobrze pokrywa wszelkie niedoskonałości
Trzeba nauczyć się go równomiernie nakładać żeby nie zostały białe placki najlepiej to robić palcami.
Niby mały słoiczek 30ml ale mnie wystarczył na pół roku codziennego użytkowania.
Jak dla mnie trochę za drogi czasem warto poczekać na promocje w Rossmanie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1165076].usefull || 0 }}% pomocna.