Dream Matte Mousse Foundation (Piankowy podkład matujący)

Dream Matte Mousse Foundation

Cena już od 23,12 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Najnowszy produkt firmy Maybelline - lekki podkład w formie pianki. Zapewnia doskonałe krycie, niezawodny mat, niezwykły komfort noszenia i utrzymuje się wiele godzin. Dzieki polimerom silikonowym wygładza cerę i nie czuć go na twarzy! Opakowany w ładny słoiczek.
W USA dostępny w 12 odcieniach, w Europie niestety tylko w sześciu.

Krycie
lekkie
w słoiczku

Napisanych recenzji: 1

Zimowy ulubieniec

Podkład idealnie sprawdza się w zimie, konsystencja delikatnego puszku ułatwia nakładanie palcami. Niestety nie koniecznie nadaje się na cieplejsze okresy, sprawie wrażenie ciężkiego po aplikacji w upale dni.
Moja skóra nie wymaga dużego krycia, więc dla mnie jest jednym z lepszych w swojej kategorii cenowej.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1241621].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 34

Napisanych recenzji: 409

Nie lubię podkładu w musie

Niestety podkłady w musie nie są dla mnie.Ten niestety słabo kryje,ledwo wyrównuje kolor skóry.Szybko się ściera, znika, jest nietrwały.
Kolor wpada w pomarańcz nr 21 Nude
Drogi i niestety nie zużyłam go do końca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1241551].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 5

Mięciutki

Chyba mój ulubiony podkład!
Plusy:
-bardzo przyjemna w dotyku formuła,
-idealnie rozprowadza się po buzi,
-wyrównuje koloryt skóry
-twarz jest matowa

Minusy:
-po paru godzinach czuję ciężką tłustą konsystencję na skórze

Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1223176].usefull || 0 }}% pomocna.

Patrol kosmetyczny - kremy z olejami

Napisanych recenzji: 8

Mój pierwszy podkład w musie

Jako że jest to mój pierwszy podkład tego typu nie mam możliwości porównania do innych tego typu.Mam cerę mieszana,bardzo jasną i przy niej wydaje mi się nieco tłusty , muszę go zawsze przypudrowac.Podoba mi się jednak konsystencja,nakladam go pędzelkiem i jest to chyba optymalny sposób ( palcami niezbyt dobry pomysł) .Fajnie kryje i wyrównuje koloryt,ale tylko na kilka h. Cena nawet ok.Jednak szukam dalej mojego piankowego ideału.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1220846].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 9

Całkiem fajny, ale trochę ciężki

Generalnie bardzo lubie ten podkład, jednak stosuję go zazwyczaj zimową porą, w lecie jest trochę zbyt ciężki.
Plusy:
- matuje skórę
- jak dla mnie dosyć dobrze kryje
- nie tworzy efektu maski
- kolorystycznie dopasowuje się do cery
- całkiem wydajny ( jedno op. starcza mi na kilka miesięcy)
- fajna konsystencja
Minusy:
-trochę drogi ( choć wydajny, więc sie opłaca)
- trochę wysusza skórę
- za ciężki na lato

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1220326].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 20

Bardzo dobrze kryje, średnio matuje

Mam cerę naprawdę mocno naczynkową, do której musiałam używać ciężkich, mocno kryjących podkładów i korektorów. Koleżanka dała mi go wypróbować i byłam w szoku - leciutki niesamowicie, nie czułam, że go mam na twarzy. A krycie ma naprawdę super. Oczywiście u mnie nie obejdzie się bez korektora, ale już nie muszę go nakładać szpachlą :) Jestem z niego naprawdę zadowolona. Ręką nakłada mi się go niefajnie, za to idealnie pędzlem. Pędzel nakłada równą, warstwę i nie tworzy smug, co niestety zdarzało się przy nakładaniu palcami i gąbeczką. Kolor ładnie się stapia ze skórą. Mam cerę średnio bladą i na wiosnę i jesień mam kolor 21 sand. latem biorę ciemniejszy.
Jedyne do czego mam zastrzeżenia to matowienie. Mam cerę suchą i czasem mi się tylko zdarzy, że świeci mi się nos i czoło. I z tym podkład nie robi nic. Ale leciutkie przypudrowanie i u mnie jest ok (od razu dodam, że używam kremów dość tłustych, zostawiających na skórze tłustą warstwę)

Plusy -
+ pięknie stapia się ze skórą
+świetnie kryje niedoskonałości (duże, czerwone placki)
+bardzo wydajny
+nakładany pędzlem tworzy idealnie równą warstwę
+leciutki

Jedynym minusem może być cena - ja zawsze biorę w promocji
to że nie matowi dla mnie nie jest problem, bo dużego matowienia nie potrzebuję

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1203353].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

bardzo dobry

Bardzo go lubię. Dla mnie jako kompletnej nogi w robieniu makijażu łatwy do nakładania, Dobrze dopasowuje sie do odcienia cery.

Wydajny.

Cena trochę wysoka, więc kupuję na promocjach od razu 2 opakowania :D

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1165721].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 5

Świetnie kryje

Dostałam ten podkład od znajomej, na początku bałam się koloru bo to był Sand i wyglądał w słoiczku na dość ciemny. Jednak po nałożeniu na twarz okazał się rewelacyjny.
Bardzo dobrze pokrywa wszelkie niedoskonałości
Trzeba nauczyć się go równomiernie nakładać żeby nie zostały białe placki najlepiej to robić palcami.
Niby mały słoiczek 30ml ale mnie wystarczył na pół roku codziennego użytkowania.
Jak dla mnie trochę za drogi czasem warto poczekać na promocje w Rossmanie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1165076].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 18

Zdecydowanie mój ulubiony podkład. Używam go od kilku lat, odcień "Honey beige" i jestem bardzo zadowolona.

Plusy:
- Konsystencja musu
- Doskonale kryje
- Wyrównuje koloryt skóry
- Wydajny

Minusy:
- Brak

Ilość zużytych opakowań: Ok. 8 opakowań

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1130236].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 230

Napisanych recenzji: 1082

faktycznie mocno matuje i wlasciwie to tyle

Z jednej strony to nawet calkiem fajny podklad, ale z drugiej brak mi w nim jednego: efektu wow, wyjatkowego upiekszenia, ktore uzyskuje po niektorych podkladach.

KONSYSTENCJA
Prawdziwy mus. Producent nie klamie w tym przypadku. Przez krotka chwile wydaje sie, ze bedzie sie ciezko (tepo) rozprowadzal na twarzy, ale wbrew pozorom wcale tak nie jest. Jest lekki.

NAKLADANIE
Nie tworzy smug, latwo sie rozciera, jak sorbet :). Nie wchodzi w pory i zmarszczki, ale trzeba dobrze go rozetrzec. Najlepiej po prostu wetrzec w skore.

KRYCIE
Srednie. Na pewno nie jest to podklad, z ktorym obejdzie sie bez korektora. Ogolne wyrownanie kolorytu jest i na tym sie konczy.

TRWALOSC
Pozytywne zaskoczenie. Naprawde swietnie matuje, na wiele godzin. Nie splywa z twarzy, nie robi plam.
Niestety z potem nie wygra, wiec nie nadaje sie podczas wysilku fizycznego.

DZIALANIE
Nie zapycha, nie wysusza, nie wygladza. On tylko wyrownuje koloryt. Aby miec nieskazitelna skore trzeba uzyc dodatkowo silikonowej bazy wygladzajacej pod spod.
Duzy plus za to, ze nie da sie nalozyc za duzo. Tzn nie robi sie maska, jesli nalozy sie za duzo. Spokojnie mozna nadmiar rozetrzec czystym pedzlem lub wklepac.

KOLOR
Mialam odcien 30 Sable Sand, ktory byl dla mnie o wiele za ciemny, a mimo tego wspaniale dopasowywal sie do mojej skory. Absolutnie nie bylo widac, ze to nie moj kolor, nie robil pomaranczowej cery, nie odznaczal sie ani przy brwiach ani na linii wlosow (dobrze roztarty). Nadawal wyglad cery delikatnie musnietej sloncem. Wygladala na zdrowa i wypoczeta (poza faktem, ze zbyt mocno matuje, aby cera wygladala jak naturalnie zdrowa).

OPAKOWANIE
Okragly malo higieniczny sloiczek, ale wizualnie ok.

FILTR
SPF18, bardzo pozytywnie.

PODSUMOWANIE
Nawet fajny podklad za mala cene w troszke malo higienicznym opakowaniu, ale zdaje sobie sprawe, ze musu nie daloby sie sprzedawac w butelce z pompka.
Poza tym, ze brakuje mi po nim ogolnego wygladu "WOW" jest naprawde dobry, poniewaz najwieksze oczekiwania od podkladu spelnia: jest naturalny, wyrownuje koloryt, nie wysusza, jest trwaly, posiada filtr. Szkoda, ze tak slabo wygladza, mozliwe, ze to w tym tkwi brak efektu wow.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 cale

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1099696].usefull || 0 }}% pomocna.