Dream Matte Mousse Foundation (Piankowy podkład matujący)

Dream Matte Mousse Foundation (Piankowy podkład matujący)

Cena już od 22,10 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Najnowszy produkt firmy Maybelline - lekki podkład w formie pianki. Zapewnia doskonałe krycie, niezawodny mat, niezwykły komfort noszenia i utrzymuje się wiele godzin. Dzieki polimerom silikonowym wygładza cerę i nie czuć go na twarzy! Opakowany w ładny słoiczek.
W USA dostępny w 12 odcieniach, w Europie niestety tylko w sześciu.

Krycie
lekkie
w słoiczku

Zbyt ciężki

Miał być lekki, okazał się dość ciężki. W ciepłe dni bardzo szybko zaczynał się błyszczeć na twarzy. Wchodził w pory. Podkreślał suche skórki, a krycie ma dość słabe. Robi maskę na twarzy i szybko się wyciera. Nietrwały. Jednak podobała mi się konsystencja. Minusem jest wydobycie produktu do końca.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1359346].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie dla mojej skóy

Podkład idealnie się wtapia w skórę, na początku jest leciutki na buzi i przyjemny w dotyku... Ale po 4-5 godzinach robi się baaardzo ciężki i ma się go ochotę zdjąć z twarzy. Wtedy się rozmazuje, ściera i jest koszmarny. Może dla normalnej, niewrażliwej skóry się nada, ale nie dla mieszanej w stronę tłustej.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1314811].usefull || 0 }}% pomocna.

Średni

Podkład testowałam zimną przez miesiąc. Kupiłam go w promocji w Rossmanie.
Podkład ma bardzo ładne kolory. Nie tworzy efektu maski.
Nie podkreśla porów ani suchych skórek.
Konsystencja jest przyjemna. Taki gęsty mus.
Niestety opakowanie jest ładne, ale dla mnie bardzo niepraktyczne i niehigieniczne. Jeśli wyjmujemy go palcem to zbiera się pod paznokciami, dlatego rekomenduję wyjmowanie jakąś szpatułką.
Krycie ma średnie. Nie przesuszał skóry, ale używałam dość intensywnego nawilżającego kremu podczas używania tego podkładu. Utrzymuje się spokojnie cały dzień na mojej mieszanej/tłustej cerze przypudrowany pudrem ryżowym.
Raczej do niego nie wrócę, bo jestem ciekawa innych podkładów.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1312566].usefull || 0 }}% pomocna.

Bobbi Brown - nude make-up: brwi

Kiepski

PLUSY:
+dobrze matuje
+poręczne opakowanie

MINUSY:
-bardzo ciężki
-podkreśla każde suche skórki
-tworzy efekt maski
-ciemnieje na twarzy
-mało trwały

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1294201].usefull || 0 }}% pomocna.

Koszmar!

Kupiłam ten podkład z ciekawości, ponieważ nigdy wcześniej nie używałam podkładów w musie i po tym produkcie wiem, że już nigdy więcej czegoś takiego nie kupię. Jako podkładu użyłam go kilka razy, jednak był tak beznadziejny, że zużyłam go jako korektor do niedoskonałości, ponieważ jedynym jego plusem jest dobre krycie.

+dobrze kryje,
+ładne, poręczne opakowanie

-waży się,
-roluje się przez co nie można go równomiernie nałożyć,
-podkreśla suche skórki,
-jest bardzo ciężki,
-robi nieestetyczne placki,
-ciemnieje,
-kosmiczna cena w stosunku do jakości

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1278621].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajny

Dostałam go od mamy ale okazało się, że jest dużo za ciemny więc używam go do konturowania i jest świetny, łatwo się rozprowadza, jest miękki, ładnie wtapia się w skórę, pozostaje matowy nie wysuszając jej. Kolor, który mam HONEY BEIGE jest to ładny kolor nie za ciepły taki w sam raz dla mnie. Niestety po krótkim czasie blaknie do całkowitego zniknięcia i muszę utrwalać efekt konturowania produktem suchym.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1278031].usefull || 0 }}% pomocna.

Zimowy ulubieniec

Podkład idealnie sprawdza się w zimie, konsystencja delikatnego puszku ułatwia nakładanie palcami. Niestety nie koniecznie nadaje się na cieplejsze okresy, sprawie wrażenie ciężkiego po aplikacji w upale dni.
Moja skóra nie wymaga dużego krycia, więc dla mnie jest jednym z lepszych w swojej kategorii cenowej.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1241621].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie lubię podkładu w musie

Niestety podkłady w musie nie są dla mnie.Ten niestety słabo kryje,ledwo wyrównuje kolor skóry.Szybko się ściera, znika, jest nietrwały.
Kolor wpada w pomarańcz nr 21 Nude
Drogi i niestety nie zużyłam go do końca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1241551].usefull || 0 }}% pomocna.

Mięciutki

Chyba mój ulubiony podkład!
Plusy:
-bardzo przyjemna w dotyku formuła,
-idealnie rozprowadza się po buzi,
-wyrównuje koloryt skóry
-twarz jest matowa

Minusy:
-po paru godzinach czuję ciężką tłustą konsystencję na skórze

Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1223176].usefull || 0 }}% pomocna.

Mój pierwszy podkład w musie

Jako że jest to mój pierwszy podkład tego typu nie mam możliwości porównania do innych tego typu.Mam cerę mieszana,bardzo jasną i przy niej wydaje mi się nieco tłusty , muszę go zawsze przypudrowac.Podoba mi się jednak konsystencja,nakladam go pędzelkiem i jest to chyba optymalny sposób ( palcami niezbyt dobry pomysł) .Fajnie kryje i wyrównuje koloryt,ale tylko na kilka h. Cena nawet ok.Jednak szukam dalej mojego piankowego ideału.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1220846].usefull || 0 }}% pomocna.