Cream Color (Kremowa szminka do ust)

Cream Color (Kremowa szminka do ust)

Dzięki szmince Cream Color usta stają się gładkie i miękkie. Zyskują intensywny kolor z aksamitnym połyskiem. Szeroka gama kolorów - od jasnoróżowych i jasnobeżowych poprzez różne odmiany czerwieni do wszelkich odcieni brązu - umożliwia dobór odpowiedniej pomadki do indywidualnych potrzeb.
Receptura szminek Cream Color oparta jest na czterech podstawowych aktywnych składnikach. Za trwałość i intensywność kolorów odpowiada polimer PP-14. Trzy naturalne składniki roślinne i mineralne to masło shea, masło avocado i olej mineralny D.Diamond. Szminki Cream Color są bogate w naturalne witaminy i substancje odżywcze zawarte w maśle shea. Ten składnik sprawia, że szminka doskonale pielęgnuje i chroni usta przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi jak np. wysuszające działalnie mrozu lub słońca. Naturalny filtr UV i składniki nawilżające zawarte w maśle avocado uelastyczniają skórę ust wspomagając produkcję kolagenu. Zaś olej mineralny D.Diamond nadaje aksamitny połysk.
W efekcie szminki Cream Color gwarantują łatwość aplikacji oraz gładkość i miękkość ust. Nadają ustom intensywny kolor z aksamitnym połyskiem. Szminki Cream Color charakteryzuje delikatny, naturalny zapach. Mogą być stosowane także przez osoby wrażliwe, gdyż produkt został przebadany i nie wywołuje alergii ani podrażnień.

Cena: 7,5 zł

całkiem niezła!

Szminka jest całkiem dobra, nie jest idealna, ale uważam, że za taką cenę jest ok i warto ją wypróbować. Trochę podkreśla suche skórki, ale da się przeżyć. Podoba mi się jej konsystencja, dosyć kremowa, ładnie kryje. Usta wyglądają na pełniejsze, eleganckie, z klasą. Cena bardzo przystępna i dużaaa wydajność!

Używam tego produktu od: ponad 6 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: całe 1

super trwała

mam dwa odcienie tej pomadki:23 i 25. oba kolory zachowane są w kolorach różowych, z tym, że jedna jest jaśniejsza, druga ciemniejsza.
to jaką trwałość mają te pomadki tego nie da się opisać. idealnie nakładają się na usta, mają kremową konsystencję, pięknie podkreślają usta. tak jak to bywa przy trwałych pomadakch przesuszają usta ale do wytrzymania - wystarczy na noc nałożyć pomadkę ochronną bądź inny nawilżacz i usta regenerują się-tak jest w moim przypadku
gama kolorystyczna jest dość spora także każdy znajdzie coś dla siebie.
ja je uwielbiam za kolor i za trwałość, za to, że nie muszę poprawiać jej co 15 minut.
polecam
piękny kolor
mega trwałość
cena
warto wypróbować

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

Chętnie kupię kolejny kolor!

Używam amarantowej szminki vipera crem color.
Jestem z niej bardzo zadowolona.
Dopasowuje się do koloru ust, ja mam bardzo jasne usta i kolor amarantowy wygląda super! Natomiast koleżanka, która pomalowała się nią a ma ciemną karnację wyglądała na jej ustach na zdecydowanie ciemniejszy róż.
Jak sama nazwa wskazuje jest dość kremowej konsystencji przez co nie wysusza ust i jest to bardzo duży plus!
Bardzo podoba mi się w niej to, że jest matowa, a delikatny krem daje efekt nawilżonych ust, a nie błyszczącego błyszczyka.
Utrzymuje się na ustach dość długo.

Ilość zużytych opakowań: 1 nie całe

Anna Małecka masaż szyi i dekoltu

Super

Ze wszystkich pomadek vipery ta seria jest chyba najlepsza. Nie wysusza ust i dobrze się trzyma, nie podkreśla skórek. Mam kolor 24, czyli ostry róż - czuję się w tym kolorze świetnie, często słyszę komplementy, nawet od obcych ludzi. W lecie nie noszę na twarzy nic poza tą szminką. Polecam.

Używam tego produktu od: całe poprzednie wakacje i obecna wiosna

lubię ją

W drogerii szukałam pomadki czerwonej lub cielistej, nakładałam i ścierałam itd, i na wysuszone już usta nałożyłam tę pomadkę właśnie w kolorze 37. I poczułam ulgę. Pierwszy raz kolorowa pomadka nie podkreśliła suchych skórek na moich ustach a nawet nawilżyła je. I kosztuje tylko 13 złotych!
Mam nową wersję w czarnym opakowaniu z kwiatkami.

+ nawilża
+ nie podkreśla suchych skórek
+ ładny, nasycony kolor (chłodna czerwień)
+ jeżeli nic nie konsumuję to wytrzymuje dobre cztery/pięć godzin, może nawet dłużej (co mi wystarcza)
+ ładne opakowanie

- niestety, nie zjada się równomiernie, po jedzeniu trzeba zaaplikować jeszcze raz

ogólnie - za tę cenę polecam!

Bardzo lubię!

Posiadam odcień nr 30, jest to delikatny zgaszony róż. Z pewnością ten odcień będzie pasował zarówno brunetkom, jak i blondynkom.

Posiadam te nowe: czarne w białe kwiatki. Na końcu widać kawałek pomadki, co z pewnością pomaga w znalezieniu szukanego odcienia w kosmetyczce ;)

Kremowa, bardzo przyjemna, łatwo "ślizga" się na ustach. Można bez problemu zaaplikować ją bez lusterka.

Trwałość
Utrzymuje się parę godzin 2-4 bez jedzenia i picia, więc nei jest tak źle.

Cena
Ok. 10-12 zł, całkiem przystępna.

Dostępność
Z tym może być problem, raczej nie znajdziemy jej w sieciowych drogeriach. Należy raczej jej szukać w tych maych osiedlowych lub na stoiskach w galeriach handlowych.

Działanie
Nie wysusza ust, nie uwydatnia suchych skórek, nie trzeba przed ani po używać balsamu nawilżającego, gdyż usta są po niej miekkie i nawilżone. Pozostawia delikatny połysk, bez drobinek, brokatu itp. Do tego ładny zapch i ciekawa paleta kolorów.

Z pewnością nie poprzestane na tym jednym odcieniu. W przyszłości zakupię kolejne odcienie tej szminki, ponieważ jest tania i dobra.

Używam tego produktu od: ok. 1 roku

ŚLICZNY KOLOREK DLA BLONDYNEK- MOJA NAJ OD LAT!

Przyznać muszę,że firma Vipera od lat jest jedną z moich ulubionych i jak do tej pory się nie zawiodłam!;-) Tak,jak na pomadce Cream Color o nr.29. Na ustach subtelny różyk,blady z poświatą lekko perłową,ale doskonale kryjąca! Regularnie ją kupuję,wraz z błyszczykiem z tejże firmy,bo razem tworzą zgrany duet:-) Polecam kobietkom ,o jasnych włoskach i opalonej lekko cerze,jak moja. Ja jestem zadowolona i stosuję ją od lat!:-) Dobry produkt,świetnie "trzyma" się ust i bardzo wydajna!

Fajna, ale...

Szminkę dostałam w prezencie, bardzo ładny kolor #36 (w rzeczywistości kolor jest bardziej pomarańczowy niż złoty, na stronie kolory są przekłamane).

PLUSY:
+ kolor
+ opakowanie (kolor widać bez otwierania)
+ mat bez żadnych drobinek
+ przyjemna, łatwa w nakładaniu konsystencja
+ cena
+ polska firma

MINUSY:
- podkreśla suche skórki (trzeba robić peeling ust żeby wyglądała dobrze)
- nie "łączy" się z ustami, zbiera się w zagłębieniach, mam uczucie czegoś "obcego" na ustach
- "babciny" zapach

Trwałość taka sobie, godzinkę przetrwa. Miałam wiele szminek znikających po minucie, więc nie jest źle.

B. dobra

Szminka trwała, oceniam kolor 22. Ma nowe opakowanie, kosztowała mnie 10 zł. Trzyma się na ustach dłużej od pomadki z Inglota. Ma ładny zapach, dobrą konsystencję. Łatwo się ją nakłada i nie potrzeba lusterka. Kolory są przyjemne, a mój ładnie wychodzi na zdjęciach :D

Używam tego produktu od: stycznia \'12

coś jest nie tak z kolorami

Moją manią są kosmetyki do ust. Kiedyś były to błyszczyki, teraz pomadki. Szukając idealnej czerwieni, trafiłam przypadkiem na stoisko Vipery. Tam moje spojrzenie przyciągnęła pomadka o numerze 37 - w niewyraźnym sztucznym oświetleniu galerii wyglądała na jasnoczerwoną, więc nie wahałam się długo.

Niestety, w świetle dziennym kolor 37 nie jest czerwony, ale wściekle różowy, który zupełnie mi nie pasuje. Wyglądam w nim jak kobieta podejrzanej konduity ;-). Nie wiem, czy to kwestia mojego egzemplarza i była to po prostu pomyłka firmy (na stronie Vipery numer 37 to czerwień), czy "ten typ tak ma" i kolory drastycznie różnią się od tego, co sugeruje opakowanie. Dla mnie to jednak całkowicie dyskwalifikuje tę szminkę.

Nie spodobała mi się także konsystencja, ponieważ wbrew nazwie nie jest kremowa, ale dość twarda i sucha. Usta pomalowane tą szminką nie wyglądały zbyt ciekawie, bo oblepiała je i wysuszała.

Nie wiem, jak jest z trwałością, ponieważ nie odważyłam się w niej nigdzie wyjść.

Zapach jest nie najgorszy - owocowo-pudrowy. Jednak woń w kosmetykach kolorowych do ust traktuję jak miły bonus, a nie priorytet. Jeżeli coś jest kiepskie, może sobie pachnieć dowolnie pięknie, ale ja będę na "nie".

Opakowanie całkiem niebrzydkie - lubię dyskretne kolory, a to takie jest.

Zapłaciłam za nią 12.50 zł. Nie jest to majątek, ale ponieważ nie lubię wyrzucać całkiem nowych kosmetyków, przekazałam ją dalej. Może osobie, która świetnie wygląda w intensywnych i mocnych kolorach, przypadnie do gustu, podobnie jak znacznej grupie recenzentek. Ja jestem na "nie".

Używam tego produktu od: nie używam
Ilość zużytych opakowań: żadne

wow :)

Posiadam numer 35. Jest to moja pierwsza pomarańczowa pomadka i nie mogłam lepiej trafić. Brawa dla Vipery! :)

+ kolor! Jest wyraźny, ale nie jest to typowa żarówa. Idealna pomarańczka. Ogólnie kolorystyka całej serii jest bardzo udana. Znajdą się w niej zarówno delikatne i stonowane kolory, jak i te intensywne :)
+ wykończenie. Moja pomadka ma satynowe z niemalże niewidocznym "shimmerem", który zauważyłam przed chwilą :D. Na szczęście nie widać go na ustach ;)
+ cena jak najbardziej na plus. Ja dałam za swoją 12 zł z groszami
+ opakowanie. W tym przedziale cenowym bardzo często zdarza się, że jest ono brzydkie i tandetne. Nie tym razem. Opakowanie tej pomadki jest ładne, porządne i estetyczne, co sobie cenię ;)
+ konsystencja jest bardzo kremowa
+ trwałość również na plus. Spokojnie wytrzymuje 3-4 godziny, oczywiście bez jedzenia ;)
+ pigmentacja w sam raz
+ nie wysusza ust, wręcz je nawilża. Nie potrzebuję nakładania pod nią balsamu do ust, co ułatwia sprawę ;)

- podkreśla suche skórki, ale to chyba wina koloru, a nie pomadki.
- lubi nieładnie schodzić, chociaż nie zawsze to robi. Trzeba ją kontrolować ;)

Polecam!

Ilość zużytych opakowań: użyłam kilka razy

super!

super szminka - nie utrzymuje się co prawda jakoś bardzo długo na ustach, ale ma świetną konsystencję - nawilżającą i ładny zapach. nie podkreśla skórek, fajnie napigmentowana.

plus za odcień (nr 34) - długo takiego szukałam i dopiero tutaj znalazłam, plus też za cenę, bo w stosunku do jakości jest świetna (zaznaczam, że kupiłam ją za 14 zł, drożej, niż jest w opisie u góry).
wadą, jak już niżej wspomniano, jest tylko opakowanie. niby lepsze niż te poprzednie, a mimo wszystko wciąż jakieś takie niepoważne, oklejone folią w kwiatki... no, ale co tam opakowanie, szminka fajna;)

Używam tego produktu od: czterech miesięcy