D-Stress Masque

D-Stress Masque

Maseczka błyskawicznie usuwająca oznaki zmęczenia, do każdego typu skóry.

Wzbogacona o zawartość magnezu, kwasu asparaginowego, guanozyny, kwasu salicylowego oraz silanolu, błyskawicznie usuwa oznaki zmęczenia, przywraca blask, witalność, poprawia jędrność skóry.

Maseczka jest w postaci turkusowego żelu.

Cena: ok. 120 zł / 50 ml

fantastyczna

fantastyczna maseczka, moja zmeczona ostatnio cera domagala sie wlasnie takiego produktu :-)
skora po jej uzyciu jest napieta, wygladzona i taka fantastycznie miekka, ma wyrownany koloryt ;
moglaby co prawda byc nieco tansza, ale to i tak jedna z moich ulubionych maseczek;
polecam z czystym sumieniem :)

tylko przyjemna...

Do sklepu szłam z zamiarem nabycia serum D- Stress ,a wróciłam właśnie z tą maseczką :D W sumie to sama nie wiem czy dobrze zrobiłam :( Owszem maseczka jest przyjemna w stosowaniu,ma ładniutki,relaksujący zapach,jest w postaci lekkiego turkusowego żelu,odpręża skórę,lekko nawilża,skóra po niej jest wypoczęta,odświeżona,rozjaśniona,poprawienia jędrności nie zauważyłam.Tylko cena 120 zł za zwykłą maseczkę z lekka przeraża :( Wolałabym nieco intensywniejszy w działaniu produkt.
Czy się na nią zdecyduję po raz drugi? Trudno powiedzieć,ale chyba nie,wolę wypróbować inne maseczki,może któraś bardziej mnie zadowoli niż D-Stress.

Używam tego kosmetyku od: pół roku
ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze