Podkład Oil-Free

Podkład Oil-Free

Zapewnia skórze aksamitną gładkość. Wyrównuje koloryt cery i tuszuje jej wszelkie niedoskonałości. Dzięki zawartości prowitaminy B5 pielęgnuje i chroni skórę przed niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych.

słaby

Kupiłam w ciemno,
skusiłam się ceną,
teraz się z nim męczę, używam go rzadko, zawsze mnie denerwuje, że nie utrzymuje się na twarzy więcej niż godzina i po połowie dnia, jak nie użyję bibułek, to moja skóra wygląda tragicznie i wygląda na wycieńczoną,
a podkład powinien cechować się dobrym matem, kryciem,
za tą cenę można kupić naprawdę dobre podkłady w zwykłych drogeriach,
za każdym razem jak użyję tego, walczę z jakimiś wypryskami wieczorem,
a na płatku kosmetycznym przy demakijażu nie ma po nim śladu, co świadczy o jego trwałości, a raczej jej braku.
jedyny plus to konsystencja i zapach;
nie polecam.

Świetny i tani!!!

Świetny produkt!
plusy:
konsystencja
CENA!
kryje bez efektu maski, co jest dla mnie szczególnie ważne
ma niedrażniący zapach
Minusy:
cięzko dostępny-niestety
(chociaż w Krakowie można go dostać w sklepie Hean na ul Stradomskiej :))
więcej minusów nie ma!!

Ilość zużytych opakowań: 5 całych

dość dobry

Mam kolor 30 ZIELONY, więc nic nie moge powiedzieć na temat kolorówki tych podkładów, natomiast ten dość dobrze się sprawdził, ukrył przebarwienia - szkoda tylko, ze na krótko. Nakładałam go pod "normalny" podkład, na początku wyrównywał kolor ale z czasem, po ok 3 godz odkrywał wszystkie czerwone miejsca.
Plus za cenę, nawilżenie, beztłuszczowy i mało chemiczny skład ,bez zadnych parabenów.
Ja ten podkład kupiłam w osiedlowej drogeryjce, więc tam nalezy ich szukać bo raczej w Naturach czy Rossmanach ich nie znajdziemy.

Używam tego produktu od: ok pół roku

Zrób sama kosmetyk - tonik na trądzik

Bardzo dobry podkład

Bardzo fajny podkład używam go na mojej koleżance którą bardzo często maluje .
Plusy:

-tani
-świetnie sie rozprowadza
-ładnie ujednolica koloryt cery
-nie tworzy efektu maski
-długo się utrzymuje
-dość wydajny
-przyjemny zapach
-matuje delikatnie

Minusy:

- trudno dostępny

nic nadzwyczajnego

na ten podkład natknełam sie całkiem przypadkiem- wpisałam w google fluid oil free i wyskoczył mi właśnie ten podkład- dziwne, na codzien uzywam cliniqa superfit ( beztłuszczowy )

Podkład z marizy w sumie nie wyróznia sie niczym szczegolnym od innych podkładów z nizszej połki- mam nadzieje ze mnie nie zapcha mimo wszystko bo to moj największy problem! ładnie wyrownuje koloryt cery i nic pozatym- ani nie kryje ani nie matuje spekatakularnie ot takie sobie smarowidło
Dobrze ze nie jest jakis tam strasznie drogi bo tylko 9 pln więc nie bedzie mi go szkoda wyrzucic w razie jak powyskakuja mi po nimniespodzianki jak narazie jest dobrze i nic nie mam- pozatym zawsze go mozna zuzyc do dekoltu
pzdrawiamUżywam tego produktu od:od niedawna
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego- 25 ml nr 21-cappucinno

Cena swiadczy o jakosci

Dostalam go od znajomej z Polski. Jako, ze mam cere tlusta wydawal sie w sam raz dla mnie. Mialam 2 odcienie opalony i brzoskwiniowy (byl ciemniejszy niz opalony). Najpierw uzylam opalonego. Kolor ladny, dobrze wtapial sie w skore, ale nie kryl zbytnio. Po 2godzinach zaczelam sie swiecic, wiec nastepnym razem wykonczylam go pudrem sypkim ( wtedy mat trzymal sie ok 5 godzin). Zuzylam go do konca, ale jakis szczegolnie rewelacyjny nie byl. Brzoskiwiony po godzinie zaczal sie utleniac na twarzy i w efekcie mialam pomaranczowa twarz, mat byl moze na godzine, a potem podklad znikal z twarzy, po uzyciu pudru sypkiego tworzyl smugi no i mnie zapchal!! Fatalny kosmetyk. Nie polecamUżywam tego produktu od:dawno
Ilość zużytych opakowań:1 i pol

świetny

jest po prostu cudowny . i na dodatek jest na twarzy dosłownie cały dzien . polecam i mysle że wam także sie spodoba. fakt, pewnie są jakies lepsze ale kosztuja o wiele więcej niz to małe, tanie cudo. moje koleżanki go uzywają i także sa baaaaaaaaaaaaardzo zadowolone . ******** Polecam********

Używam tego produktu od: 2007

rewelacja za małe pieniądze

Rewelacyjny podkład, poznałam dzięki mojej koleżance. Naprawdę nie ma lepszego według mnie. Wysokiej jakości produkt, a mało znany, pewnie ze względu na brak odpowiedniej kampanii reklamowej, a szkoda. Koleżanki które używały wcześniej fluidów droższych, nawet bardzo drogich, po wypróbowaniu tego żałowały, że nie znały go wcześniej i że tyle kasy wydawały niepotrzebnie :). Ten fluid jest przykładem na to, że produkty tanie nie koniecznie muszą być złe, ten - wręcz przeciwnie - to KWC.

Wymienię zalety, ponieważ wad w tym produkcie nie dostrzegam w zupełności :)
-dobra cena (kupiłam za ok. 7 zł za tubkę 25 ml)
-świetnie się rozprowadza
-doskonale kryje niedoskonałości cery
-zlewa się z moim naturalnym kolorytem (kwestia odpowiedniego doboru odcienia)
-nie tworzy "maski"
-długotrwały
-wydajny (w ciągu roku zużywam najwyżej 1 opakowanie, może to też dlatego, że nie nakładam na całą twarz, ale nie widzę takiej potrzeby w moim przypadku)
-przyjemny zapach
-matuje, buźka się po nim nie świeci
-ma właściwości ochronne.

To prawda, jest trudny do zdobycia. Ale z czystym sumieniem mogę polecić, moje znajome są zachwycone również.

Stosuję go na jesień i zimę , na wiosnę i lato nie męczę skóry fluidami, podkładami itp., wtedy puder brązujący lub krem koloryzujący w niewielkich ilościach :)

Używam koloru: 20 porcelanowy
Cena: 7-10 zł za tubkę 25 ml
Używam tego produktu od: 2003

Świetny podkład

Używam go od bardzo dawna i nigdy mnie nie zawiódł, mam cere mieszaną i rewelacyjnie się na niej sprawdza, dość dobrze matuje, średnio kryje, daje naturalny efekt, świetnie stapia się ze skórą, ładnie pachnie, jednak jest dość trudny do zdobycia muszę jechać po niego do innego miasta ale kupuje sobie na zapas :-] jeszcze dodam że ma świetne kolorki duży wybór, ja używam opalonego i jak dla mnie rewelacja. Polecam ten podkładzik :D Bije groższe podkłady!!

Używam tego produktu od:paru lat
Ilość zużytych opakowań:bardzo dużo

Bije na głowę droższych rywali

Niedawno powróciłam do niego po długiej rozłące i licznych eksperymentach z innymi podkładami.

Bije na głowę dużo droższe produkty Avonu czy Maybelline. Idealny dla cery mieszanej (jak moja) czy tłustej. Może nie matuje na bardzo długo, ale jak dla mnie wystarczająco.
Kryje całkiem nieźle, lekko nawilża, świetnie się nakłada, przy dobrym doborze odcieniu prawie niewidoczny na twarzy, nie tworzy efektu maski, naprawdę bardzo przyjemny :) Na zapach też nie narzekam.

Jako że jest lekki, pasuje na letnie, gorące dni.
Mało wydajny, ale cena jest po prostu śmieszna, dlatego nie jest to wielki minus ;)

Na chwilę obecną nie ma dla mnie lepszego fluidu! :D

Używam tego produktu od: 2 lat (z przerwą)

świetny i tani

najlepszy podkład jaki w życiu miałam a było ich dużo
leki, doskonale się nakłada, lekko matuje, niewidoczny na twarzy, tani, lekko nawilża
mógłby lepiej kryć, bardziej nadaje się jak dla mnie na lato lub kiedy mamy ładną cerę niestety w moim mieści nie widziałam go od lat, bo kupiłbym na pewno

Używam tego produktu od:6 lat

**** :)

super podkładzik- ładnie matuje, jest lekki, niewidoczny,świetna konsyntencja, żadnych smug, smiesznie niska cena :)))
mam dwa malutkie \ale\ :
jest trudnodostepny (przez to zaznaczylam ze nie wiem czy go kupie nastepny raz)
i mat utrzymuje sie kolo 3-4 godz. mógłby troche dłużej ale sie nie czepiam bo go polubiłam :))))

Używam tego produktu od:od listopada
Ilość zużytych opakowań:dwa