Illuminance Powder Shadow (Rozświetlające cienie do powiek)

Illuminance Powder Shadow (Rozświetlające cienie do powiek)

Delikatne niczym jedwab, z łatwością rozprowadzają się na powiece, zapewniając łatwą aplikację (silikon, vit. E);
Super trwałe, zapewniają intensywny kolor przez cały dzień, bez śladów zbierania się cienia w załamaniach powiek (talk, silikon).
Mineralne cząsteczki miki, odbijające światło, jednocześnie rozświetlają i rozjaśniają powieki;
Dzięki zawartości związków absorbujących promieniowanie UV A oraz vit. E , chronią przed szkodliwym działaniem promieniowania słonecznego;
Testowane oftamologicznie - bezzapachowe, nie podrażniają wrażliwej i delikatnej okolicy oczu. Odpowiednie również dla osób noszących szkła kontaktowe.
Dostępne w 4 zestawach kolorystycznych:
Nearly Naked, Jazzy Berry, Out of the Blue, Pretty Cool
Każdy z czterech zestawów kolorystycznych dzięki różnorodności barw pozwala na wykreowanie niepowtarzalnego wieczorowego makijażu, jak również niezwykle delikatnego i subtelnego makijażu dziennego.

Cena: 55 zł

jedne z najlepszych

Są świetne - duzy wybór kolorów, piękny połysk, subtelny efekt, stosowane z bazą Artdeco są super trwałe. Co więcej, mam je chyba z 5 lat i wciąż są tak samo dobre! Mam dwie paletki - jedną pastelową, drugą granatowo-błękitno-brązową, obydwie należą do moich ulubionych. Polecam!

Ilość zużytych opakowań: one się nigdy nie kończą...;)

idealne

Mam zestaw pretty cool- ładne pastelowe kolorki w sam raz na lato. Cienie są bardzo trwałe, nie obsypują się, nie podrażniają oczu, nie wałkują się w załamaniach powieki. Można nimi z łatwością wyczarować efektowny makijaż. Kolejny plus za aplikator. Z dwoma końcami, grubą oraz cienką ( sprawdza się do malowania dolnej powieki). Mam te cienie od dwóch lat, a ich jakość pozostaje bez zmian ;-) Słowem: rewelacja!

To mój KWC!

Używam tego produktu od: dwóch lat

Lubimy się

Cienie mają piękne kolorki (posiadam jazzy berry) i w sumie nie mogę im niczego zarzucić poza tym, że bez bazy nie są już takie trwałe. Natomiast z bazą tworzą piękny, delikatny makijaż. Raczej nie jest intensywny ale mi taki odpowiada. Cienie się nie osypują, nie kruszą i w ogóle nie miałam z nimi żadnych sensacji. Nie wiem czy jeszcze kupię bo zanosi się na to, że wystarczą mi na bardzo długo.

Używam tego produktu od: 8 m-cy

Eris film 1

Ślicznotki :)

Śliczne są te cienie, jedne z najlepszych na jakie udało mi się trafić w ogóle!
Piękne migotliwe kolorki, bardzo dobrze trzymają się na powiece, bez problemu można je nałożyć tak, żeby uzyskać efekt delikatny albo bardziej intensywny, można mieszać, łączyć, eksperymentować z kolorkami (mam paletkę 10 odcieni)
Do tego świetnie się nadają dla alergików i osób z wrażliwymi oczami, gdyż nie osypują się i nie podrażniają w żaden sposób oczu!

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszej paletki i napewno będą kolejne!

Mocno przeciętne

Miałam trzy zestawy tych cieni: Out of the blue, Pretty Cool oraz Nearly Naked. Zestawu Pretty Cool już się pozbyłam, z pozostałymi pewno zrobię to samo.
Cena tych cieni (w douglasie - latem, gdy jeszcze kolorówka REVLON była w sprzedaży kosztowały około 50zł) nijak ma się do ich jakości.
Plusy:
+ ciekawe i modne kolory w zestawach;
+ trwałe opakowanie.

Minusy:
- na powiekach kolory są znacznie mniej intensywne niż w opakowaniu;
- bardzo szybko schodzą z powiek (nawet nałożone na bazę);
- wałkują się w trakcie nakładania - trudnoo je równomiernie nałożyć;
- trudno wycieniować nimi powiekę;
- wg mnie na powiekach wyglądają na matowe cienie i trudno doszukać się efektu rozświetlenia;
- kolory na powiekach wychodzą bardzo smutne i przygaszone
- zamiast tych cieni zdecydowanie bardziej polecam kupno np. cieni inglota

Używam tego produktu od: od maj

mocno przeciętne

Niestety nie podzielam większości zachwytów nad tymi cieniami. Moje są strasznie sypkie, tworzą się w nich jakieś grudki, osypują się przy nakładaniu i bez bazy trwałość bardzo marna. Trzeba jednak przyznać, że zestawienie kolorków jest bardzo dobrze dobrane (posiadam brązy) i cieszy wygodny aplikatorek, ale to wszystko i o wiele za moło bym się na nie jeszcze kiedyś skusiła.

Używam tego produktu od: ok. rok

e tam

Zupełnie nie zachwyciły mnie te cienie. Są inne niż te drugie czwórki revlon. Miałam dość ładny zestaw kolorystyczny - jasnych pasteli - co z tego, gdy efekt w ogóle nie materializował się na powiece...Był jakiś taki mączny i mało subtelny. Ani komfort stosowania, ani trwałość nie były zachwycające. Do tego niemiłosiernie obsypywały się w opakowaniu. Zaletą jest dość niska cena (za granicą ok. 10 euro) ale będę upierać się, że nie są jej warte...

Używam tego produktu od:kilkakrotnie
Ilość zużytych opakowań:1 i nie skończyłam

idealne!

Świetne cienie! Są bardzo trwałe - nie ma konieczności poprawek w ciągu dnia, nie osypują się i naprawdę nie odkładają się w załamaniu powiek.
Kolory do wyboru są zachwycające i ślicznie prezentują się na oku.
Tylko ta cena...

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

super:)

Bardzo trwale dlugo uczymuja sie na powiece fajne kolorki cztery odpowiednio odbrane latwe rozprowadzanie
jedyna wada to pudelko ora zcena ale jakos perfekcyjna:)

Używam tego produktu od:2005

Fajne ale...

Mam zestaw Jazzy Berry. Kolorki śliczne. Te jasne (perłowa biel i róż) nieźle się trzymają na powiece, co do ciemniejszych (śliwka i wiśniowy), to już są troszkę gorsze. Lekko się osypują i zostają w załamaniu powieki, zwłaszcza, że ja mam oczy bardzo głęboko osadzone i jeszcze nie znalazłam cieni idealnych. Jak dla mnie te cienie są też troszkę zbyt miękkie. Za to nie zanotowałam po nich uczulenia a noszę szkła kontaktowe! Drugiego zestawu pewnie nie kupię. Dalej szukam ideału a co do cieni firmy Revlon to daję im tak pomiędzy *** a **** :)

ahhh te pastele :)

Bardzo spodoba.ly mi się te cienie. Są bardzo dobrej jakości tak jak zapewnia producent :) Jedyną wadą jest kruszenie się. Są trwałe choć czasem mogą nieco zebrać się w zagłębieniu powieki. A te pastele - cuuudo . Wyśmienite kolorki pasujące różnym typom. Aż dziwo :8

Fajniusie =]]]

Wacham sie nad oceną ****/***** wybieram baaaaardzo mocne ****. Bardzo je lubie, bo
* łatwo i przyjemnie się rozprowadzają
* mają kremową konsystencje
* mają delikatny połysk, który nie jest rażący
* pasują idealnie do moich zielonych oczu ( do brązowych oczu mojej przyjaciółki też pasują :P)
* aplikator jest bardzo poręczny (uzywam go tez do nakładania innych cieni) węższą częścią bardzo łatwo zrobic średniej grubości kreskę
* najjaśniejszy kolor wspaniale rozświetla oko
* ciemniejszy kolorek jest idealny do dziennego makijażu, troche cielisty trochę błyszczący - taki spokojny
* dwa najciemniejsze kolory służą mi do wykończenia makijażu wieczorowego i do robienia kresek - średki kolor (ten fioletowy) świetnie przechodzi w najciemniejszy, kreski robie na mokro
Mimo to mają jedną wadę która potrafi mi popsuć cały skrzetnie io długo robiony makijaż bardzo mocno sie osypują - szczególnie najciemniejsze kolory. Muszę bardzo uważać i odejmuję im za to 1/2*
Nie mniej jednak są napraawde bradzo fajne i bardz bardzo je loobię :) dodam że podobnie mam kolory takie jak na zdjeciu