Energy Mask (Maseczka regenerująca z bioolejem brzoskwiniowym)

Energy Mask (Maseczka regenerująca z bioolejem brzoskwiniowym)

Delikatna maseczka przeznaczona dla cery normalnej i mieszanej. Zawiera bioolej brzoskwiniowy, który odżywia i regeneruje skórę, przywraca jej witalność, jędrność i prawidłowy poziom nawilżenia. Skóra odzyskuje swój naturalny koloryt i promienisty blask.

Mój faworyt

Doskonale nawilża;cera po zastosowaniu tej maseczki wygląda na zdrową,jest jędrna,gładka,przyjemna w dotyku.Polecam użycie jej po uprzednim zastosowaniu peelingu i maseczki oczyszczającej.Rewelacyjny efekt końcowy.Bardzo niska cena.Przyjemny zapach.

To wszystko sprawia,że moja skóra często dopomina się o nią.

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:ok.10

przyjemna :)

Pierwsze coz achwyca to cena ;)

Następnie jest bardzo przyjemny brzoskwiniowy zapach - naprawde super :)

A co do działania - skóra jest po niej przyjemna w dotyku, jednak rzadnego rewolucyjnego działania nie zauważyłam :)

Jednak polecam, dobra maseczka na chwilę relaksu :)

Średnia

Niby wszystko w porządku z tą maseczką, ALE... Ma jakąś dziwną konsystencję. Po rozprowadzeniu na twarzy zbija się w jakieś grudki. Taka jakby sucha jest. Myślałam, że może przeterminowana, ale z datą w porządku. Tak samo było przy następnych saszetkach, to samo powiedziała moja siostra. Ale mam na tą maseczkę swoj sposób :) Nakładam na twarz i masuję wilgotnymi dłońmi, co jakis czas zwilżam. Po takim seansie skóra jest naprawde idealna-mięciutka, gładka i promienna. Myślę, że duże znaczenie ma tutaj ten cały bioolej brzoskwiniowy-cudnie nawilża cerę. No i ten zapach...

No, tak więc efekty są, ale trzeba sie przy tym napracować, a ja wolę maseczki, które same pracują i nie trzeba im pomagać. I można o nich zapomnieć :)

ilość zużytych opakowań: kilka saszetek.

Anna Małecka masaż szyi i dekoltu

to nie to

Mam mieszane uczucia co do tej maseczki. Zapach taki nijaki, na pewno to brzoskwinia nie jest :( Ani to nie nawilża, ani nie odżywia. Tak naprawdę nie wiem jaki jest cel tej maseczki. Dodatkowo moje naczynka na policzkach po jej zmyciu były intensywnie czerwone :( i z tego powodu raczej do niej nie wrócę.
Ilość zużytych opakowań: zaczęłam pierwszą saszetkę.

Bardzo dobra

:Zdecydowałam się zmodyfikować racenzję na plus maseczce, bo po zużyciu dwóch saszetek zniemiłam zdanie co do niej. Otóż dalej nie przekonuje mnie konsystencja, która utrudnia masaż i maska wałkuje się niemiłosiernie pod palcami, ale po pierwsze spodobał mi się w końcu zapach po drugie użekły mnie efekty
-buzia wyglada ładnie i świeżo
-koloryt jest wyrównany
-podrażnienia ukojone
Do tego cena, zdecydowałam więc dac jej 5 gwiazdek, bo naprawdę się przekonałam , teraz będe jej używała na przemian z Daxem (Prefecta Słodkie migdały +miód) , bo obie bardzo mi służą, a maseczkę nakładam codziennie:) Ot takie drobne uzaleznienie:):)

bardzo przyjemna

Gęsta, kremowa maseczka, która wchłania się szybciutko - praktycznie w trakcie nakładania, jeśli wykona się krótki masaż. W mniejszej ilości możnaby chyba używać jako krem. Ma miły, relaksujący zapach, nieźle nawilża, wygładza skórę i lekko ściąga pory, nadaje jej wypoczęty wygląd. Zaletą jest krótki "regulaminowy" czas trzymania na buzi : tylko 5-10 minut - i to wystarcza, ponieważ wchłania się już w trakcie nakładania. 1 saszetka wystarcza na dwa zastosowania. Warto wypróbować.

Ja tez uwazam ze dobra

Zgadzam sie maseczka ma sliczny brzoskwioiowy zapach ktory poprawia mi nastroj a i skora wyglada na wypoczeta i zrelaksowana. dodaje jej energiii:)) tak wskazuje nazwa maseczki szczerze polecam...

Dobra

Jak dla mnie całkiem przyzwoita maseczka. Ma dość gęstawą konsystencję, ale równocześnie podczas nakładania robi się jakby piankowa więc nie mam wrażenia,że skóra mi się pod nią dusi. Upojnie pachnie świezymi brzoskwiniami. Bardzo delikatna, łagodzi i koi skórę. Łatwo się zmywa, po zmyciu cera jest gładka, ma ładny koloryt , wygląda świeżo. Polecam bo to dobry produkt a cena też jest przystępna.