Swing & Volume (Tusz podkręcający)

Swing & Volume (Tusz podkręcający)

Jestem zadowolona z efektów jakie daje. Bardzo dobrze sie rozprowadza, rozdziela każdą rzeskę, nie skleja, wydłuża i wywija rzęsy ku górze. Ma dobrze wyprofilowaną, wygiętą w łuk szczteczkę. Efekt podkręcenia utrzymuje się cały dzień. Tusz w ogóle się nie kruszy i nie rozmazuje.

Cena: ok. 17 - 20 zł

Fajniusi

najlepszy tusz jaki miałam do tej pory. :D
świetnie się rozprowadza, widocznie pogrubia, podkręca i wydłuża rzęsy, posiada interesującą szczoteczkę, która zapewnia {przynajmniej mi) bardzo dobre i szybkie pokrycie całych rzęs. poza tym długo się utrzymuje.
jednakże mam problem z kupnem, ponieważ nie mieszkam w Polsce, a tutaj niestety tego tuszu nie mogę znaleźć. :(

Używam tego produktu od: nawet nie wiem :)
Ilość zużytych opakowań: dwa

przyzwoity :D

+ długo wytrzymuje
+ ładny kolor
+ świetnie podkręca
+ delikatnie wydłuża
+ pogrubia
+ doskonała szczoteczka

- dla mnie efekt jest za delikatny , rzęsy to najważniejsza
część mojego makijażu

Używam tego produktu od: dawna

najlepszy

najlepszy z wypróbowanych przeze mnie - przede wszystkim podkręca, na czym mi najbardziej zależy. jest lekki i trwały. nie pogrubia rzęs, idealny do codziennego makijażu.

Ilość zużytych opakowań: dużo

Anna Małecka masaż szyi i dekoltu

średniak

Minusów,ma więcej niż plusów.

Plus-za szczoteczkę i to ze sie nie rozmazuje
Minus-Efekt prawie niezauważalny, żeby był widoczny,trzeba 2 a nawet 3 razy powtórzyć aplikacje,szybko schnie i przy powtórnej aplikacji zostają grudki ;/ rzęs tez specjalnie nie podkręcał ani nie wydłużał.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Raczej nie polecam.

Efekt raczej marny. Bardzo naturalny i mało widoczny. Mi rzęs nie podkręcał ani nie wydłużał, trochę je sklejał. Cenie mocniejsze efekty. Zużyłam kiedyś jedno opakowanie, więcej do niego nie wrócę. Za te pieniądze można kupić coś lepszego. Daje jednak 2 gwiazdki bo tusz nie rozmazywał się.

Używam tego produktu od: już nie używam

beznadzieja

Tusz nie dokladnie pokrywa rzesy, z cala pewnoscia nie nadaje sie dla blondynek. Nie podkreca rzes ani nie zwieksza ich objetosci. Łatwo sie rozpuszcza w warunkach wilgoci a ja jednak wole gdy zostaje slad po nim na rzesach a nie wokol oczu. Po raz pierwszy doznalam uczucia pieczenia po zastosowaniu tego kosmetyku.

Używam tego produktu od:

szczoteczka jest swietna;)

Skusiłam sięna niego ze względu na przystępną cene i kształt szczoteczki. I z pewnnością był to udany zakup. Tusz nie skleja rzęs ani nie tworzy grudek. Mam dosc krotkie rzesy i neizbyt podkrecone a dzieki niemu byly ladnie uniesione. Jedyny minus jak dla mnie to to że czasem musze dłuzej sie pobawic zeby je mocniej wytuszowac, ale dzieki temu jest idealny na codzien ;)

Używam tego produktu od:2 miesiecy

Do bani.

Tusz według mnie jest beznadzijeny a to z powodu:
-nie podkręca jak zapewniaja producenci
-"kawali" się jak również połowa tego tuszu osiadła mi na denku i nie spada:P
-ma niewygodną szczoteczke
-pozostawia na rzęsach brzydkie grudki:/
Zdecydowanie NIE!

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:troche naruszony ale nie scierpie go już.

bdb+

Naprawdę warty polecenia tusz, jak dla mnie szczoteczka jest opracowana fantastycznie, moje rzęsy podkręcone są o miliony stopni, rzęsy są ładnie rozdzielone i wydlużone. Efekt genialny, jeden tylko niewybaczalny niestety minus. Rozmazuje się!!! Mam dość głęboko osadzone oczy i po paru godzinach tusz ląduje nie tam gdzie trzeba. Gdyby nie to, byłby idealny:)

cudne podkręcenie

To pierwszy tusz, który spełnił wszystkie moje oczekiwania: podkręca, rozdziela, pogrubia. Po jego użyciu aż miło patrzeć na oczy a moja znajoma spytała się czy mam sztuczne rzęsy. Starcza na długo, jest tani ! (16,90 zł za niego dałam). Generalnie jeśli porównamy cenę z jakością to jest to naprawdę cudowny tusz

Taki sobie

Taki sobie tusz, nic nadzwyczajnego. Delikatnie podkreśla rzesy, zadnego teatralnego efektu (a taki właśnie lubię). Osypuje się trochę, czaeem tworzy obwódki. Nic specjalnego, w sumie nie polecam. Bez wyrzutów sumienia ** (chociaz od bolu moglyby byc ***)

Mój tusz:) !!

Jak dla mnie jest super! Przy malowaniu rzęs nie zależy mi na wyraznym efekcie, a na ładnie oddzielonych, pojedyńczych, "nie poszczępionych" i wydłużonych rzęskach. Ten tusz spełnia to całkowiecie!!! Po całym dniu nie obsypuje się, tylko wilgoci nie zawsze wytrzymuje- ale nie taka jego rola;). Jesli ktoś lubi pogrubienie- to tego tuszu nie polecam, on tylko wydłuża i ładnie podkręca. Dodatkowo świetnie wygląda użyty na odżywkę Carrol Constance. Te dwie maskary to znakomity duet!