Cold Stop, Krem rozgrzewający do stóp

Cold Stop, Krem rozgrzewający do stóp

Krem polecany do zimnych i marznących stóp, dzięki zawartości naturalnych składników, stymuluje krążenie krwi oraz przyjemnie rozgrzewa. Pielęgnuje szorstką i przesuszoną skórę, zapobiega pękaniu naskórka, pomaga zlikwidować zgrubienia. Pozostawia stopy gładkie, nawilżone i wyczuwalnie ciepłe.

piekny zapach :)

Ja również jestem zmarzluchem i kupiłam ten krem kilka lat temu również miałam serię do rąk. Mi on bardzo podszedł podoba mi się szalenie jego zapach taki cieply i korzenny pyszny wręcz :) Super pozostawia mieciutkie i gładkie stopy :)
z rozgrzewaniem to zależy czasem na mnie wcale nie działał a czasem czułam jakieś mrowienie. Napewno nie rozgrzewa tak jak piszą w reklamach o nim ale jest godny polecenia. Chętnie skuszę się na jeszcze jedno opakowanie truchleję na samą myśl że juz go nie produkują?? :(

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Lubię :)

Kupiłam go mojej mamie, bo jej nóżki ciągle marzną, lecz zapach jej nie podeszedł i oddała go mi. Ja mam również taki problem jak ona - częto zimno mi w nogi, a wtedy nie mogę zasnąć - nawet ciepłe skarpety nie pomagają :( Wypróbowałam pewnego wieczoru w desperacji ten kremik i szok - moje stopy w oka mgnieniu zrobiły się cieplutkie! Od tamtej pory się z nim nie rozstaję :)
Tylko fakt - zapach nie jest zbyt przyjemny, ale efekt cudowny :) I stopy są po jego użyciu takie mięciutkie i nawilżone ;)
POLECAM WSZYSTKIM ZMARZLUCHOM ;)

Ilość zużytych opakowań: ciągle pierwsze

mdly zapach

z tego co wiem to juz tego nie produkuja. krem nie rozgrzewal w moim przypadku. choc nalozony na cieple stope pod skarpetki dawal krotkie uczucie ciepla. nie podobal mi sie zapach. taki mdly, korzenny. bleeee. nawilazal stopy, ale bez rewelacji. okropny fiolet tubki, straszny zapach, kiepskie nawilzenie.

Używalam tego produktu przez 4mce

Manicure - klasyczny

i gdzie to grzanie?

Dostałam ten krem gratis na promocji razem z innym kosmetykiem Bielend. Sama raczej bym go nie kupiła, bo wolę bardziej treściwe kremy do stóp :)

Co do obiecanego efektu rozgrzewania, to nie poczułam nic! Szkoda :(
Krem jest dość gęsty, trochę się maże na skórze i trzeba go dłużej wcierać. Śmierdzi strasznie: kamfora i coś jeszcze. Na szczęście zapach szybko wietrzeje.
Z suchą skórą na piętach nie daje sobie rady.

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

rozgrzewa

Krem ma lekką konsystencję i dośc dobrze się wchłania. Nakładany wieczorem na stopy pod skarpetki spowodował, że już nie zdarza mi się nie spac pół nocy z powodu zimnych nóg. Spełnia więc swoje podstawowe zadanie, czyli rozgrzewa. Wadą natomiast jest zbyt słabe nawilżanie, o zmiękczeniu skóry też nie ma mowy. Zapach jest bardzo silny - kamforowy, czasami po ciężkim dniu bywa wręcz denerwujący, jednak nie utrzymuje się długo. Nie podoba mi się również kolorystyka opakowania, utrzymana w chłodnej tonacji, co w zestawieniu z rozgrzewającymi właściwościami produktu jakoś się gryzie.

Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

dobry na chłodne dni

Idealny na jesien zime, wczesną wiosnę, szczególnie gdy podczas dnia nam zmokną stopy bądż zziebną.

Zaaplikowany zaraz po umyciu stóp przyjemnie rozgrzewa stopy, zmiękcza je, zapach na początku może być inetnsywny, ale po czasie znika.

Wada moż ebyc jedynie wydajnośc- szybko znika:)

Używam tego produktu od: jesieni zeszłeog roku

straszny zapach

kolejny krem który kupiłam bez powąchania i to był mój błąd. Krem strasznie śmierdzi. Po za tym, że nawilża, nie zauważyłam by miał jakieś inne zalety. Na początku po aplikacji trochę rozgrzewa stopy.

Ilość zużytych opakowań: ciągle jedno

kpina

Zwabiło mnie magiczne słowo "rozgrzewa". Akurat. Guzik z rozgrzewania chociaż po aplikacji nakładałam jeszcze skarpety. Zapach okropny, zostaje na dłoniach i jest nie do wytrzymania. Konsystencja kremu rzadka, wchłania sie w mairę, nawet miło pielęgnuje. Opakowanie też w porządku. Ale to by było na tyle.

bubel

Wcale nie rozgrzewa, nic a nic, paskudnie smierdzi, a ten zapach pozostaje jeszcze dlugo na dloniach, wlasciwosci nawilzajacych czy natluszczajacych nie zauwazylam. Mam dosc przesuszona skore stop, wiec moze sprawdzi sie u kogos z mniejszymi problemami lub profilaktycznie. Ale na dzialanie rozgrzewajace nie liczcie:( Jak dla mnie, polecial do kosza, bo zadnej przyjemnosci z jego uzywania.

fajny

Do zakupu tego kremu skusił mnie napis "rozgrzewający:D" Bo jako osoba o marznących stopach nie mogłam przejść obok tego kosmetyku obojętnie. Krem kosztował mnie całe 5,50zł i jak na taką cenę spisuje się całkiem dobrze:)
Krem nakładam zazwyczaj wieczorem , przed pójściem spać. Krem jest lekki, w miarę szybko się wchłania. Rozgrzewa i ociepla odrobinę stopy - ale żałuję, że efekt jest krótkotrwały i mało spektakularny :( Nieźle nawilża i odżywia, choć na bardzo suchych czy popękanych stopach chyba by się nie spisał.

gruszki na wierzbie

Rozczarowal jeszcze bardziej niz rozgrzewajacy do rak.

Nie dosc, ze nie dziala, ma taki ostry zapach- nie dla kazdego do zniesienia,
to do tego jeszcze daje takie paskudne uczucie na stopach..
nie ciepelko, tylko jakby.. zimny pot, cos takiego.. w kazdym razie nieprzyjemnego.

pielęgnuje

Polecam przede wszystkim ze wzgledu na dzialanie pielegnacyjne.
Dobrze nawilza i wygladza skore stóp. Nie wiem czego wiecej mozna wymagac od tego typu kosmetyku ;).

Poza tym leciutko rozgrzewa ale jakos tak... no nie wiem. Nie zawsze? Na poczatku w ogole tego nie wyczuwalam. Pod tym wzgledem troche sie zawiodlam.

Zapach bardzo kamforowy.
Konsystencja dosyc tlusta - mozna robic masaz stop przy uzyciu tego kremu :).
Wchlania sie raczej powoli, ale jakos mi to nie przeszkadza bo i tak uzywam go tylko na noc.