Swedish Care, Cooling Scrub for Combination Skin (Orzeźwiający peeling do cery mieszanej)

Złuszcza górną warstwę naskórka, odsłaniając nową, promienną skórę. Nawilża miejsca suche, wysusza przetłuszczający się pas T (czoło, nos, broda).

był ok.

Używałam go dość długo i był dobry, fajnie chłodził i złuszczał, skóra była jak wypolerowana;) Nie mam nic do zarzucenia, no może zbyt "fabryczne" opakowanie.

Używam tego produktu od: nie pamiętam

bylam zadowolona

Pamietam, ze bylam zadowolona z efektowm jakie dawalo uzycie tego peelingu. Skora byla delikatna i gladka. Swiezy zapach i matowienie - kolejne zalety.
Nastepca, tez w zielonej tubce, jest rewelacyjny!

Używam tego produktu od: -
Ilość zużytych opakowań: kilka

Faktycznie chłodzi

Byłam zadowolona z tego peelingu, bo skutecznie złuszczał naskórek, nie podrażniał i nie wysuszał, dawał efekt chłodzący. Bardzo wydajny, niewielka ilość starczyła do jednorazowej aplikacji. Drobinki peelingu są spore, nie jest ich tak znów wiele, ale naprawdę ścierają. Peeling tak spodobał się mojej siostrze, że przeszedł w jej posiadanie.

Używam tego produktu od:rok

Eris film 2

nie czuję chłodu (??)

Dostałam końcówkę peelingu na Targowisku (zawsze byłam go ciekawa). Użyłam jak dotąd kilka razy i w sumie jestem mile zaskoczona. Rzadko kiedy kosmetyki Oriflame mi pasują, ale ten peeling jest calkiem niezły.
Ma estetyczne wygodne opakowanie (co do innych opakowań tej firmy mam "drobne" zastrzeżenia -jestem po prostu wzrokowcem). Jest gęsty, kremowy :D Drobinki scierające ma takie srednie (nie za male, nie za duże).Nie wysusza!! Bardzo dobrze oczyszcza, wygładza skórę.

Zapachu nie wyczuwam żadnego (może juz wywietrzał), a o chłodzie top już wogóle zapomnijmy bo nic nie czuję. Z tego wnioskuję, że zapach i chłód wraz z opróżnianiem tubki ulatują. Niemniej jednak zainteresował mnie ten peeling i bardzo prawdopodobne że go kupię.

Daję narazie 3 gwiazdki - za ten brak chłodu, bo na nim mi najbardziej zalezało - gdy kupię całą tubkę i bedzie ten chlod to dodam gwiazdke, ale KWC dla mnie nie jest

Póki co mam peeling Clearskin Avonu- chłod jest rewelacyjny i wyczuwalny nawet przy ostatnim uzyciu peelingu. Drobinki tez ma większe wiec on jest moim faworytemUżywam tego produktu od: 2 tygodni

edycja: zużyłam do końca i jakoś o nim zapomniałam ... nie korciło mnie aby go zamówić

peeling-maseczka

Ladny, delikatnie mentolowy, swiezy zapach, peeling rzeczywiscie delikatnie chlodzi, ma bardzo gesta konsystencje, w kremie zanurzone sa scierne granulki, ktore porzadnie wygladzaja skore. Sam ten krem ma dzialanie silnie oczyszczajace i odtluszczajace, takze peeling w efekcie dziala rowniez jak maseczka. Skora jest po nim dobrze oczyszczona, gladka, zarozowiona. Ale jakos stara wersja ciut bardziej mi odpowiadala (brak bylo mentolowej nutki, krem byl mniej gest, latwiej sie slizgal).

chlodek

Z czystym sumieniem oceniam go najwyzej. Bardzo dobry peeling, wygladzajacy buzie i nie powodujacy podraznien ani zaczerwienienia. Przyjemnie chlodzi i ma przyjemny zapach. Jest calkiem wydajny. A wad zadnych nie znajduje (?).

Good

Bardzo dobry peeling.Jest dość delikatny,nie podrażnia ale za to naprawdę zaskakująco dobrze oczyszcza,pozostawia uczucie chłodu na buzi-fajna sprawa na upały.Zapach też ok.Jest wydajny,ma ładne opakowanie-czego chcieć więcej;)Godny polecenia.

dobry

jest dobry ,zadki i łatwo go jest rozprowadzic ale zapach mi nie odpowiada wole zdecydowanie z avonu peelingi,sa milsze w zapachu itp ,ale nie mowie ze ten jest zły bo dobrze złuszcza

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...1
Recenzja: ...

Kosmetyk Wszech Czasów!

Chyba to jest najlepszy peeling jaki kiedykolwiek miałam !! :) Świetnie oczyszcza, złuszcza i likwiduje wszystkie zrogowacenia. Drobinki ścierające są dość duże, więc z łatwością złuszczają naskórek, nie powodując przy tym podrażnień ani pieczenia :) :) Przyjemnie pachnie i świetnie odświeża.Po zastosowaniu tego specyfiku buzia jest gładka, mięciutka i odświeżona. Szczerze polecam ! :) Do tego jest wydajny.