Visions, Mascara Liner Duo (Podwójny tusz do rzęs i kresek)

Visions, Mascara Liner Duo (Podwójny tusz do rzęs i kresek)

Wszystko, czego potrzebujesz, by podkreślić oczy - wydłużający tusz do rzęs i precyzyjny tusz do kresek - w jednym kosmetyku!

Skład: liner: aqua (water), cera alba (beeswax), propylene glycol, oleic acid, pvp, magnesium aluminum silicate, triethanolamine, cellulose gum, glyceryl stearate, peg-100 stearate, stearic acid, cetyl alcohol, citric acid, imidazolidinyl urea, methylparaben, propylparaben, sodium hexametaphosphate, ci 77499 (iron oxide). masc: aqua (water), glycerin, stearic acid, alcohol denat., kaolin, cera alba (beeswax), carnauba (copernicia cerifera carnauba wax), aluminium distearate, triethanolamine, hydroxyethylcellulose, panthenol, va crotonates/copolymer, propylparaben, methylparaben, ci 77499 (iron oxide)

Cena: 29 zł / 2 x 3 ml

Szkoda, że nie obie części osobno.

Tusz do rzęs był bardzo fajny, eyeliner już mniej.
Przez to, że był to kosmetyk 2w1, to pojemność tuszu była mała i nie starczał na długo.
No i komfort użytkowania przy tym dziwnym opakowaniu był niski.
Szkoda, bo mógł to być naprawdę dobry kosmetyk.

Używam tego produktu od: używałam jakieś 10lat temu
Ilość zużytych opakowań: dwa

Średni;/

Kiedyś go bardzo lubiłam, teraz najchętniej bym go wyrzuciła. Pędzelkiem bardzo trudno zrobić ładną kreskę, a szczoteczka jest mała. Póki tusz był nowy łątwo się go nakładało, nie sklejał rzęs, po 2 miesiacach zrobił się brzydki, strasznie po nim łzawią mi oczy. Więcej go nie kupię.

Używam tego produktu od: ponad roku

Dla mnie super!

Naprawde nie wiem dlaczego dziewczyna przede mną wypowiada sie tak krytycznie o tym kosmetyku. On zmienił teraz opakowanie, nie wiem czy zmienił też skład, ale jest świetny!! To było moje pierwsze spotkanie z eye-linerem i szczerze mówiąc bałam sie jak cholera, że wsadziłam kase na marne...A tutaj kreseczka równiutka, zasychająca w minute, trzyma sie bez żadnego rozmazania całą noc (8 godzin nasiadówy w barze:) ). Odejmuje jedną * za tusz bo faktycznie łatwo sie kruszy, ale kreseczka GENIALNA.

Agnieszka Broda błędy w makijażu 02

Beznadziejny

Nie polecam!

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 1/2

Byłam zaskoczona takim połączeniem i zamówiłam kosmetyk ponieważ wydawał mi się bardzo praktyczny. Ładne opakowanie i..... to jedyna zaleta. Tusz kruszy się, odkłada na powiekach, bardzo skleja rzęsy.... gdybym nie miała doświadczenia w malowaniu się to chyba zraziłabym się do końca życia. Kreski są bardzo nietrwałe. Wystarczy delikatnie dotknąć palcem i cała "schodzi". Jestem zawiedziona.