Nail Care Expert, Plant Ceramides Nail Care (Odżywka do pielęgnacji paznokci z ceramidami)

Polecana do paznokci zniszczonych i rozdwajających się. Odżywka w formie lakieru.

Cena: ok. 8zł

super

Używam tej odżywki jako delikatnego lakieru do delikatnego paznokci.
Przy nałożeniu jednej warstwy tylko nadaje lekki kolor i połysk.

Dzięki niemu kiedy najdzie mnie szaleństwo i ochota mogę pomalować paznokcie kolorowymi lakierami, bo mam śliczne i zadbane paznokcie.

Jedynym minusem tego kosmetyku jest trudność w kupieniu go :( ale to już niestety może bardziej minus dla jego producenta
strona internetowa Barbry jest ładna, ale coś sklep jeszcze nie działa :( ale może zadziała :)

Używam tego produktu od: rok

Mój KWC

Kupuję tę odżywkę od lat jako ukochany lakier do paznokci :D

Plusy:
- nadaje paznokciom delikatny mleczny połysk - taki mega dyskretny french; można ją wykorzystać również do klasycznego frenchu bo trzyma się białego lakieru.
- jest szalenie trwała - u mnie trzyma się tydzień (piorę, zmywam itd), nie odpryskuje (raczej pęka - tworzy się taka siateczka tam gdzie paznokieć odrasta i siłą rzeczy zmienia nieco kształt)
- schnie błyskawicznie
- nie śmierdzi specjalnie
- faktycznie odżywia paznokcie
- dobrze się nakłada
- ma przystępną cenę

Minusów nie widzę :D

Używam tego produktu od: lat wielu
Ilość zużytych opakowań: niezliczona

Bardzo dobry produkt, miałam tą z ceramidami, śnieżnobiałą. Pomalowane nią dwa razy paznokcie wyglądały świetnie. trzyma sie długo- 5 -6 dni, raczej odpryskuje sie a nie ściera z paznokcia. Owszem, paznokcie rosły dłużej ale i tak sie łamały i rozdwajały. Ogólnie polecanm a 4 gwiazdki to za efekt estetyczny jaki po sobie zostawia.

Używam tego produktu od:kilku lat
Ilość zużytych opakowań:10- 15

depilacja bikini rodzaje

regeneruje i odżywia

Jak dla mnie rewelacja.Miałam sztuczne paznokcie i po ich usunieciu płytka była w opłakanym stanie( miękka,rozdwajająca sie,bolesna).Muszę przyznać, że odżywka po zużyciu całego opakowania zrobiła swoje i doprowadziła moje paznokcie do stanu normalnego, nie rozdwajaja mi sie, są twarde,a poza tym nadaje paznokciom ładny wygląd.

Używam tego produktu od:2 mcy
Ilość zużytych opakowań:1 i połowę 2

dobry lakier :)

Dle mnie jest to bardzo ładny, mleczny lakier :)) paznokcie pomalowane odżywką są estetyczne, bardzo ładnie lśnią, można nawet uzyskać efekt francuskiego manicuru :) po dłuższym czasie odżywka gęstnieje :( Poprawy stanu paznokci nie zauważyłam, ale polecam!!!

pomocna

Kupiłam aby wzmocnić moje zawsze miekkie i rozdwajaace się pazurki. Mija własnie 3 miesiące od kiedy stosuję ta odzywkę i musze powiedziec, że wreszcie pazurki przestały się rozdwajać i pekać. Ewidentnie się wzmocniły, czuję to po kapieli, zmywaniu, praniu kiedy długo moczę dłonie.
Odzywka ma postac bezbarwnego lakieru, nie odpryskuje, spokojnie wytrzymuje ok 4 dni. Pędzelek nie jest zbyt długi i miękki, łatwo się nakłada, bardzo szybko schnie. Polecam.

dobra...

Nie widze roznicy po jej stosowaniu (około roku), ale uzywam ja jako baza pod lakier. bardzo dobrze sie nakłada na pzanokcie, nie odpryskuje, jest trwała. nie smierdzi tak jak to sie zdarza u innych odzywek do paznkci. mozna uzywac ja tez jako zwykły lakier bezbarwny, gdyz daje ładny, aczkolwiek naturalny połysk.

taka sobie

Stosowałam tą odżywkę jako lakier, bo szczerze mówiąc nie udało mi się zaobserwować jakiegokolwiek odżywczego działania.Jako lakier wyglądała ładnie, ale dośc szybko zgęstniała

ilość zużytych opakowań: 1

dla mnie ok

Mam rozowa-przezroczysta do paznokci slabych i wolno rosnacych.
Rzeczywiscie zmiana byla widoczna-po kilkakrotnym zastosowaniu paznokcie byly mocniejsze,przestaly sie lamac i moglam nosic dlugie.
Czasem stosuje jako lakier nawierzchniowy,poniewaz szybko wysycha.

ilość zużytych opakowań: koncze 1

super do frencha

Miałam odżywkę z ceramidami, przeciwko łamaniu pazurków, mi od niej przestały się rozdwajać.Bardzo polecam ją do frencha, nie dość że odżywia to jeszcze ładnie wyglada, tylko pomalujcie najpierw białym końcówki i 2 warstwy odżywki, polecam!Dzisiaj kupiłam z keratyną, ma ciut gorszy kolorek taki ecre (tamta była śnieżno biała), do frencha też dobra, ale tamta wyglądała lepiej, jak działanie napiszę później.Używam tego produktu 2 miesięcy/ Ilość zużytych opakowań: zaczęłam właśnie 2

zawracanie glowy

Kupilam odzywke, ktora jednoczesnie miala wypelniac nierownosci na plytce paznokciowej i byc baza pod lakier przedluzajaca trwalosc manicure.<BR>Wypelnia nierownosci tak samo jak lakier - jak sie nalozy cztery warstwy to moze wygladzi paznokiec;)<BR>Wcale nie przedluza zywotu lakieru, wrecz przeciwnie.<BR>Paznokcie sa jakby w odrobine lepszym stanie, ale nie warto tego kupowac.

mozna sprobowac

a ja uzywam tej odzywki prawde mowiac tylko dla koloru bo raczej nie mam problemow z paznokciami,po nalozeniu 2 warstw ma fajny jasny kolorek,w polaczeniu z francuskim manicure bardzo ladnie wyglada