Normaderm, Aktywny koncentrat zwalczający niedoskonałości skóry (nagłe miejscowe stany zapalne)

Normaderm, aktywny koncentrat zwalczający niedoskonałości skóry to pierwszy krem zawierający kwas salicylowy SC czyli wyjątkowe połączenie kwasu salicylowego - uznanego w dermatologii aktywnego składnika złuszczającego z technologią SC (kontrola wydzielania łoju), aby działać podwójnie:

1) złuszczać naskórek i redukować niedoskonałości, wysuszając je, ale nie podrażniając skóry,

2) regulować miejscowo produkcję łoju, hamując tworzenie niedoskonałości u źródeł ich powstawania.

Rezultaty:

Natychmiastowe złagodzenie zmian zapalnych. Zaczerwienienia stopniowo znikają. Niedoskonałości zmniejszają się po 8 godzinach, a po 24 godzinach są wyraźnie zredukowane.

Zalecenia:

Nakładać wieczorem na zmienione miejsca i pozostawić na noc. Aby przyśpieszyć usunięcie niedoskonałości, można powtarzać aplikację w ciągu dnia.

Dla mnie do niczego

Krem Vichy zakupiłem, ponieważ mam cerę bardzo tłustą, zamagającą się z trądzikiem już od 15 lat. Obecnie mam go już praktycznie niewidocznego, ale od czasu do czasu coś pojawia się i wtedy stosuję antybiotyk, ale mam też zaskórniki, niewiele, ale nie chcę aby było więcej. Ten krem wydał mi się odpowieni, ponieważ jest przeznaczony dla cery problematycznej. Niestety mój trądzik powiększył się, na początku wyglądałem jak był dostał wysypki na twarzy i szyi, a potem zaczęły się pojawiać ropnie. Wróciłem do antybiotyku i wszystko przeszło, ale krem szkody wyrządził.

Ilość zużytych opakowań: połowa jednego

Dobry

Produkt jest bardzo dobrym kosmetykiem. Wspaniale redukuje zaczerwienienia a po regularnym stosowaniu pięknie je likwiduje. Przyspiesza znikanie krost i co najważniejsze zmniejsza widocznośc wągrów co dla mnie jest ogromnym plusem! Nie przesusza skóry na tyle aby było widoczne jej złuszczanie co nie zmienia faktu, że dzieki niemu skóra jest gładka, miła w dotyku i wygląda na zdrową!

Ilość zużytych opakowań: 4 całe opakowania

trzymam go zawsze pod ręką na sytuacje szczególne

Od dawna już nie mam młodzieńczych problemów z cerą, ale od czasu do czasu jakaś krostka się trafi.
Potraktowana tym preparatem znika bez śladu po dwóch/góra trzech dniach. A warto dodać, że po jednokrotnym zastosowaniu jest zdecydowanie mniej widoczna.

Preparat ma miły zapach - w ogóle lubię tę linię zapachową w preparatach Normaderm, choć już ich nie używam, bo moja cera ma już inne potrzeby. Ładny zielonkawy kolor, duża wydajność, oczywiście przy takim stosowaniu jak moje, czyli sporadycznym :)

Jednym słowem - dla mnie produkt znakomity.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania po 15 ml

Anna Małecka masaż twarzy drenaż

Widać poprawę mojej cery :)

Seria Normaderm ma na KWC niezbyt dobre opinie a u mnie działa bardzo dobrze! Dużo lepiej niż chwalona seria antytrądzikowa z La Roche Posay.
Miałam kiedyś Normaderm Tri-activ- Krem nawilżający zwalczający niedoskonałości skóry i naprawdę byłam zadowolona. Teraz od 3 tygodni używam ten no i widac efekty! Zaczęłam go używać, kiedy nagle na wyjeździe wyskoczyła mi cała armia pryszczy. Nic nie pomagało do czasu aż kupiłam tę tubkę. Używam go na policzki nos i brodę. Po pierwszej nocy wypryski ładnie się zmniejszyły i nic nowego już się nie pojawiło. Wprawdzie nie zagoiły się do końca, ale są juz malutkie i nie mam od tego czasu żadnej nowej "niespodzianki"! Używam go codziennie na noc, po skończeniu opakowania, zrobię sobie przerwę, żeby skóra się nie przyzwyczaiła i kupie ponownie.
Dziewczyny! Dlatego nie ma co się za bardzo sugerować opiniami, bo dla każdej z nasco innego jest dobre :)

Używam tego produktu od: 3 tygodnie

dobry, ale nie zachwyca

Krem radzi sobie z małymi krostkami, ale dopiero po kilkukrotnym nałożeniu. Szybko się wchłania, nie wysusza, choć nigdy go nie nakładałam na całą twarz, zawsze tylko punktowo. Jest wydajny. Jego efekt jednak nie do końca mnie zadowolił, uważam, że kosmetyk nie jest wart swojej ceny, bo podobne rezultaty można uzyskac tańszymi...

Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Taki sobie

Niestety na mnie się nie sprawdził tak jakbym tego chciała. Używam go sporadycznie na jakieś małe krostki, ponieważ tylko z takimi sobie radzi. Cenię sobie produkty Vichy, ale ten trochę zawodzi. Pewnie działanie uzależnione jest od rodzaju cery i ufam, że niektórym pomaga.

Ilość zużytych opakowań: ledwo połowa pierwszego

Zwalcza niedoskonałości>? ŻART!

Dla mnie wyrzucenie niemałych pieniędzy w błoto.

Środek który miał zwalczać niedoskonałości, w moim przypaku bardzo je nasilił.
Więcej nie kupie.
NIE POLECAM!

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

szału nie ma

zdecydowałam sie na zestaw promocyjny: ten krem plus zel do mycia twarzy. pomyślałam, że jak wypróbuję i się sprawdzi to kupię ponownie.

a jednak nie kupię. w moim przypadku za wysoka cena do marnego działania, a przynajmniej nie takiego jak obiecuje producent

+ wydajny - wysoka cena, ale też duża wydajność, a ja stosuje w tym momencie na całe czoło, nos i brodę (żeby szybciej zużyć), mam od wakacji a zostało koło połowy
+miły zapach
+dobry pod makijaż, nie roluje się, szybko się wchłania

no i niestety minus ale największy, decydujący o tym czy kupiłabym produkt czy nie:
- stosowany punktowo nie przyspiesza i nie zapobiega powstawaniu i gojeniu sie drobnych krostek, co obiecuje producent

dodam , że mam cerę mieszaną normalną\\suchą na policzkach, i tłustą na czole, nosia i brodzie, gdzie czasami wyskakuja mi krostki. mam 20 lat.

Używam tego produktu od: około 6 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: prawie 1

Lipton

Srednio pomaga lekko wysusza juz biale wykwity ktore trudno potem wycisnac,czerwone miejsca niestety nie znikaja i ogolnie nie goja sie po 4 dniach stosowania na mojego czerwonego goscia niestety minimalnie pomoglo.Nie jestem przekonana do vichy w wiekszosci te kosmetyki sa lipne dobrze rozreklamowana marka i tyle.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

yyy taki sobie

Dalam dwie gwiazdki bo ladnie pachnie i dobrze sie wchlania, nie przesusza skory ale nic wiecej. Nie zauwazylam zeby zmniejszal, a tym bardziej likwidowal stany zapalne. Na szczescie ten koncentrat dostalam gratis do zestawu i nie musze zalowac ze wyrzucilam pieniadze w bloto. Jesli ktos waha sie czy go gupic to raczej odradzam.

Używam tego produktu od:2miesiecy

dla mnie oki!!!

mam cere mieszana,jestem po ciezkim tradziku z lat mlodosci....teraz moj problem to tylko broda i okolice ust,czasem cos wyskakuje....ten kremik jest super,ale ja stosuje go jak normalny krem na dzien i noc z tym ze tylko nakladam na brode a reszte twarzy smaruje normalnym kremem nawilzajacym
skory nie swieci sie tak szybko jak po innych kremach,pory nie sa obrzydliwie rozszezone,niedoskanalosci jesli juz sie jakies pojawia to sa ogasniete,ladnie je obsusza i nie doprowadza to dojrzewania,co kilka dni robie piling bo skorka lekko sie luszczy ,to jest ten efekt kwasu salicylowego..,moim zdaniem jest godny polecenia

Używam tego produktu od:kilku lat(regularnie od 2 miesiecy)

Na pewno nie kupie

Kupiłam ten produkt, bo mam problemy z trądzikiem, zainwestowałam pieniądze i liczyłam na to iż wygram tą walkę :)

Pierwsze dni,bez rewelacji pryszcze troszkę mniejsze, ale nie zniknęły.

Teraz mija 2 miesiąc odkąd używam tych kosmetyków i jestem na NIE.

Nic nie daję, pryszcze jak były tak są.

Dziewczyny szczerze odradzam dziewczyną, które mają więcej niż dwa pryszcze na twarzy.
Szkoda pieniędzy, lepiej kupić krem który zapisze na dermatolog.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy