Grapefruit Shower Gel (grejpfrutowy żel pod prysznic)

Grapefruit Shower Gel (grejpfrutowy żel pod prysznic)

Oczyszcza i orzeźwia skórę. Ekstrakt z pestek grejpfruta zawiera witaminy z grupy B i ważne pierwiastki takie jak żelazo, magnez i potas, dzięki którym skóra zachowuje młody, zdrowy wygląd. Żel ma także właściwości aromaterapeutyczne - zapach grejpfruta dodaje energii!

Ach<3

<--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE>

Zapach tak, reszta nie

Te ** tylko za zapach... Bardzo rzadki... Wysusza skórę więc balsam konieczny. Nie polecam dla suchej skóry (normalna zresztą też wysusza...)

jest ok

Mi zel odpowiada. Opakowanie praktyczne, duże. Kiedy jest w promocji kosztuje niecale 10 zl wiec wydatek niewielki. Samych owocych ni elubie ale akuratnie ten zapaszek mi odpowiada. Z calej serii jest najlepszy, np kiwi czy passiflora to juz nie dla mnie, zbyt slodkie zapachy. Zel sie fajnie pieni, moge nim myc moja wrazliwą twarz, a że trzeba jeszcze użyć balsamu czy olejku do suchej skóry. Tu mam wspaniały olejek Bielendy, tez grejpfrutowy:) wiec uzupelnienie jak znalazł

dzienny smoky eyes

grejpfrutowe szaleństwo;)

Nie znoszę jeść grejpfrutów... Tak jak i pić soku o tym smaku. Ale wszystko co pachnie tym owocem kusi mnie, żeby kupić :) Nie przejdę obojęnie obok żadnego grejpfrutowego kosmetyku ;) Ale jak narazie na zdrowie mi to nie wychodzi ;) Najpierw przymierzałam się do Aqua Allegoria Pamplelune Guerlain'a... Jedyne o czym marzyłam, to wrócić do domu i wyszorować rękę gorącą wodą...
Ten płyn to kolejna porażka... Trafiłam na jakąś promocję, więc kupiłam zadowolona :) w domu wlazłam pod prysznic, wylałam trochę na rękę i... zdębiałam! TOŻ TO WCALE, ANI TROSZECZKĘ NIE JEST GREJPFRUT! to jakiś paskudny, chemiczny, koszmarny smrodek! :( Grejpfrut zmodyfikowany genetycznie? Nie wiem czy ktoś w Oriflame jadł kiedyś te owoce, wąchać, nie wąchał na pewno...
Na dodatek kosmetyk bardzo wysusza skórę. Moja skóra nie wymaga nawilżania po kąpieli, ale używając tego żelu muszę się codziennie smarować balsamem (może to i lepiej, wreszcie go wykorzystam ;) ) inaczej pojawia się biała, łuszczaca się powłoka!
Jedyną przyjemną rzeczą jest fajne opakowanie: z apetycznym owocem na butelce i fajnym, pomysłowym otwarciem. No i pieni się też dobrze.

Gdzie ten grejpfrut??

Myje, oczywiście. Taka jest jego zasadnicza funkcja i z niej się wywiązuje.
Ale w natłoku różnistych myjacych żeli, podobnych w składzie, przy wyborze kieruję się zapachem. No i dałam się zwieść ładnemu opakowaniu i obietnicy grejpfrutowej aromaterapii... Z której nici, oczywista. Żel pachnie głównie detergentem, aromatu cytrusowego jest w nim naprawdę na lekarstwo, po spienieniu niemal nic nie zostaje (a dla mnie, cierpiącej zimą na choroby zatok, to praktycznie totalny NULL, zero zostaje).

Znacznie lepsze doświadczenia mam z "antycelulitowym" żelem Eris, i przy nim pozostanę.

czyżby uczulał???

Zel ten kupila sobie moja mama w promocji za jakies 9,90 zl chyba. Zapach ma taki sobie, raczej sztuczny i chemiczny, jakis grejpfrucik wyzierajacy zza chemicznych nut. Konsystencja nienajgorsza, nie jest bardzo rzadki, uzywam zawsze myjki i na niej dobrze sie pieni. Opakowanie bardzo ladne, pomyslowe, stabilne, latwo sie otwiera i jest szczelne. Niestety w trakcie jego uzywania zaczela mnie potwornie swedziec skora na calym ciele i doszlam do wniosku, ze to chyba po tym zelu wlasnie. Odstawilam go i przeszlo, chociaz na przyklad moja mama na niego w ogole nie narzeka. Nie mam zamiaru do niego wracac i wrazliwcom raczej odradzam ten produkt.

niewydajny

Żel o fajnym, porawdziwym grejpfruitowym zapachu. Bardzo fajne, "apetyczne" i pomysłowo zrobione opakowanie (można stawiać "do góry nogami"), a pomysł z przekręcaniem zakretki, żeby otworzyć butelkę uważam za bardzo przktyczny.
No i na tym się kończą jego zalety.
Żel jest rzadki, niczym mydło w płynie i bardzo niewydajny. A cena zupełnie kosmiczna jak na takie tempo zużycia.
Ja na szczęscie kupiłam go w promocji za połowę ceny.

ilość zużytych opakowań: skończylam jedno w przeciągu tygodnia:(