Satinelle HP 6409 (Depilator)

Satinelle HP 6409 (Depilator)

Pojemność 1 szt

Depilator o dwóch szybkościach i z systemem 21 wirujących dysków, systemem BodyTotal i wymienną głowicą golącą.
Depilator Satinelle ma dwie szybkości usuwania małych lub grubszych włosków i system BodyTotal, z precyzyjną blokadą redukującą liczbę aktywnych dysków w celu jeszcze delikatniejszej depilacji wrażliwych miejsc. Obrotowe dyski chwytają nawet najkrótsze włoski. Wymienna głowica goląca jest idealna, jeśli chcesz golić zamiast depilować wrażliwe miejsca ciała.

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

chyba ok

mam go od roku
pierwsza depilacja to byl koszmar, nastepne poszly juz lepiej. jednak najczesciej uzywalam go do depilacji pach, bo tylko tam usuwal wszystkie wloski tak, ze mialam spokoj na nastepne 2-3 tygodnie (wytrzymywalam nawet to szarpanie podczas depilacji)
jednak na nogach nie usuwa wszystkich wloskow :( mam wrazenie ze niektore urywa, albo ja zle cos robie, ale stosuje sie do instrukcji a rowniez wyprobowalam juz chyba wszystkie mozliwe sposoby depilacji...nogi nie sa gladkie - owszem wygladaja dobrze i jezeli nie zal;ezy nam na gladkim dotyku to zabieg starcza na dwa tygodnie. ednak co do gladkosci - nogi nie sa gladkie nawet zaraz po depilacji, ani dzien po....po prostu zostaja krotkie wloski, a niektore sa tylko urwane w polowie :/:/:/
moze robie cos zle?????

Ilość zużytych opakowań:

maszynkom mówię do widzenia

Używam depilatora od 6 m-cy i jestem z niego bardzo zadowolona. Nie wyrywa włosków, prawie w 100% je usuwa (zostają tylko te bardzo krótkie i cieniutkie, ale naprawdę niewiele). Pod pachami depiluje wszystkie włoski, tak więc koniec z prawie codziennym goleniem maszynkami!
Jedyny mankament to ciężki akumulator z tym kablem...ale to da się jakoś przeżyć.

Używam tego produktu od:6 m-cy
Ilość zużytych opakowań:...

maleńkie cudeńko :D

To mój pierwszy depilator. Jest dość poręczny, dobrze leży w dłoni. Golenie nim włosków potwornie boli, ale tylko za pierwszym razem :) goliłam nim też okolice bikini i jestem zachwycona. Usunął wszystkie włoski :D oczywiście zostawił czerwone ślady, tak samo jak na nogach, ale już na drugi dzień nic nie było widać. Nie odważyłam się tylko na depilacje pach. Chyba mam tam bardzo wrażliwą skórę, bo nie mogłam podczas próby golenia wytrzymać z bólu. Jak narazie golę nogi co 2 tygodnie. Mam nadzieje, że pózniej będę mogła wydłużyć ten odstęp do obiecanych przez producenta 4 tygodni :D
Niestety włoski wrastają w skórę, ale ja miałam dużo wcześniej z tym problemy, więc to raczej nie jest wina depilatora. Przynajmniej w moim przypadku. Ogólnie jak narazie nie żałuje zakupu :D
Używam tego urządzenia od 3 miesięcy