Initial HP 4643/00 (Prostownica ceramiczna)

Initial HP 4643/00 (Prostownica ceramiczna)

Pojemność 1 szt

Urządzenie do prostowania włosów z krótkim czasem nagrzewania, diodą LED i długimi ceramicznymi płytkami.
Za pomocą modelu Initial zawsze można wyprostować włosy, dobierając odpowiednią temperaturę. Dioda LED informuje o tym, kiedy osiągnięta zostanie odpowiednia temperatura.

prostownice
Zastosowanie
do gniazdka

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

dno

Kupiłam ją bo moja Holdena mi się pobiła i myśle sobie zainwestuję w droższą!i co...?wielkie nic...te grzebyki nie wiem po co. W ogóle żeby wyprostować nią włosy to trzeba się namęczyć. Oddałam koleżance za darmo a dałam 169 zł za nią. Kupiłam ponownie holdena i służy mi już ponad rok bo wcześniej po miesiącu poważnie mi spadła.Używam tego produktu od:nie używam
Ilość zużytych opakowań:jedno 2 razy

koszmarek

Była to moja pierwsza prostownica, nie znałam się wtedy jeszcze na produktach tego typu, więc w sklepie poradziłam się pani ekspedientki. Miałam wtedy baardzo długie włosy, więc powiedziała, że najlepsza będzie dla mnie prostownica z szerokimi płytkami, wbudowane grzebienie miały dodatkowo je rozczesywać.
Po pierwszym teście prostownicy w domu totalnie się zawiodłam, w tym momencie nie pamiętam do ilu stopni się nie nagrzewała, efekt jakiś był, ale utrzymywał się naprawdę bardzo krótko, włosy wcale nie lśniły, grzebyki szarpały i wyrywały włosy, powłoka po jakimś czasie starła się i prostownica dawała jeszcze mniej... Myślałam, że jest to może moja wina, złe użytkowanie lub coś podobnego, myślałam tak do czasu, kiedy poszłam do fryzjera i efekt prostowania utrzymywał się na moich włosach do następnego mycia (około 3 dni).
Dałam za nią około 150 złotych, dzisiaj za te same pieniądze można kupić dużo lepszą i wytrzymalszą prostownicę. Według mnie ta prostownica to całkowita porażka.Używam tego produktu od: używałam 3 lata temu

Tak sobie

Prostownica jest średniej jakości. Włosy szybko się puszą, są suche. Plusem jest szybkie nagrzewanie. Jak dla mnie niepotrzebny jest ten grzeczyczek. Ogólnie nie polecam, teraz kupiłabym inną prostownicę... Wywaliłam 150 zł :|Używam tego produktu od: roku
Ilość zużytych opakowań: jedno :P

EDIT: Muszę odjąć gwiazdkę za trwałość. Płytki zaczęły mi się zdzierać i prostownica już prawie w ogóle nie prostuje... ;/

Manicure - geometryczny french

nie jest taka zła

W gruncie rzeczy nie jest taka zła.Ja usunęłam z niej te okropne grzebyki, ktore dodatkowo elektryzowały moje włosy.Teraz jestem z niej zadowolona.Szybko sie nagrzewa,włoski po niej ładnie wyglądają.Musze jednak zainwestowac w cos lepszego:)

Używam tego produktu od:roku

nie, nie, nie!

ta prostownica to jest duża pomyłka. kupiłam ją jako pierwszą w życiu, a później bałam się zainwestować w inną...
fakt-prostować, prostuje, ale ile trzeba się namęczyć, ile razy użyć jej na jedno pasmo włosków, a i tak efektu idealnie prostych włosów nie będzie... jeszcze przed wyjściem gdziekolwiek, już w domu powstają podejrzane fale i zawijasy ;-)
no i jeszcze ten grzebień, który ma ułatwiać prostowanie-porażka...

Używam tego produktu od:ponad roku
Ilość zużytych opakowań:1 :-/

wielkie rozczarowanie

kupując tą prostownicę pół roku tem byłam pełna nadzei iż w końcu moje niesforne kłaczki w końcu beędą proste, a tu, jak w tytule: WIELKIE ROZCZAROWANIE!!! prostuje się nią baaardzo długo, nie daje zamierzonego efektu, a jak już się popracuje nad nią usilnie efekt utrzymuje się bardzo krótko, czasami nie zdążę wyjść z domu...Używam tego produktu od: luty 2006

prostowac prostuje:)

osobicie uwazam, ze swoje zadania spelnia. bardzo dobrze prostuje wlosy, szybko sie nagrzewa ( ja nie czekam nawet minuty), jest wygodna w stosowaniu ( plaska, ma wieszaczek). brakuje jej natomiast regulacji temperatury, ruchomego kabla i wydaje mi sie, ze bardziej wysusza wlosy niz np. efalock siostry.

Kiepsko!!

Używam tej prostownicy od: pół roku;

Ogólnie urządzenie jest kiepskie, efekt prostowania jest krótkotrały nawet po zastosowaniu wygładzających i i utrwalających kosmetyków.

Wbudowane ceramiczne płytki powodują wzmożone puszenie włosów;

Jedyny plus w tym urządzeniu to szybkie nagrzewanie;prostownica gotowa jest do użytku już po 3 minutach;