Nail Care Expert, Utwardzacz płytki paznokciowej

Nail Care Expert, Utwardzacz płytki paznokciowej

Tworzy na paznokciach transparentną warstwę bardzo błyszczącą o dużej twardości. Można nakładać na lakier lub bezpośrednio na paznokieć. Zwiększa odporność kolorowego lakieru na ścieranie, wzmacniając zdecydowanie jego połysk.

Całkiem porządny

Cóż jestem pozytywnie nastawiona do tego produktu, bo przede wszystkim pozbyłam się problemu niechlujnych odgniotów na lakierach, czyli utwardzacz rzeczywiście utwardza !!
Jednak szybko się ściera z paznokci i nie przedłuża trwałości lakieru kolorowego.
Ma dośc wąski pędzelek osadzony na dośc długim trzonku, ale bardzo wygodnie się go aplikuje. Równomiernie rozlewa się po płytce.
Mam go ze 3-4 miesiące, zużyłam 1/4 buteleczki, z wydajnością więc standard, zależy jak często się używa.
Mimo upływu jak dla mnie dośc długiego czasu utwardzacz ani trochę nie gęstnieje, jest bardzo rzadki, co akurat lubię, bo wystarczy odrobinka na każdy paznokiec.
Raczej szybko schnie.

Cena 10 zł nie jest najniższa, ale też nie jakaś łooooooo. Na pewno nie przeraża ;)
Opakowanie solidne i trwałe.
Dodatkowy plus za fajną ulotkę z innymi produktami w ofercie. To właśnie dzięki niej umieszczonej przy odżywce lawendowej skusiłam się na ten utwardzacz.

Ilość zużytych opakowań: 1/4

Dla mnie jeden z lepszych

Produkt zdecydowanie przedłuża żywotność lakierów na płytce paznokcia,nie odpryskuje,nadaje połysk,doskonały do utrwalenia frencha,przyśpiesza schnięcie lakierów

Używam tego produktu od:1miesiąc
Ilość zużytych opakowań:1/2

dobry produkt

Używam tego utwardzacza już jakiś czas, ale o ile się nie mylę, on już nie należy do kolekcji Belweder (jak to widać na zdjęciu) tylko BarbraPro - przynajmniej tak jest na mojej buteleczce. Paznokcie ładnie się świecą, lakier nabiera wyrazistego koloru i długo utrzymuje się na paznokciach, nie odpryskuje. Więc więcej chcieć. Moim zdaniem Utwardzacz płytki paznokciowej Barbra spełnia dobrze swoje zadanie.

depilacja ciąża

może być

Używam go raczej jako utwardzacz na czyste paznokcie. Nadaje im lekki połysk, jest słabo widoczny. Szybko się ściera, ale można bez zmywania resztek nałożyć drugą warstwę i nie będzie rzadnych nierówności. Trwałość lakieru przedłuża nieznacznie.

Oceniam na 2.00

Utwardzacz tak jak odżywka średniej jakości. Lakier trzyma się na nim 2,3 dni czyli przeciętnie. Zdecydowanie lepszy jest z Bell czy Vipera.