Duometricks Straight HP 4645/01 (Prostownica - karbownica)

Duometricks Straight HP 4645/01 (Prostownica - karbownica)

Urządzenie do prostowania włosów z płytkami do prostowania, płytkami do karbowania, wyjmowanym grzebieniem, pojemnikiem na wodę w zimnej końcówce i gładką powłoką.
Duometricks Straight ma powierzchnię umożliwiającą o 50% większy uchwyt włosów w celu uzyskania lepszych wyników. Wyjmowany grzebień prowadzi po włosach urządzenie do prostowania. Automatyczne uwalnianie pary oznacza większą trwałość i bardziej lśniące włosy.

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

Dla mnie ok

Nie rozumiem tych bardzo złych opinii. To była moja pierwsza prostownica (wtedy, kiedy ją kupiłam nie było aż takiego wyboru, co teraz).
Korzystałam z niej w liceum.

PLUSY:
- ładnie prostowała włosy (po porządnym nagrzaniu oczywiście),
- efekt utrzymywał się przez cały dzień praktycznie,
- nie paliła włosów aż tak bardzo, jak np. moja obecna prostownica tej samej firmy,
- pojemniczek na wodę, choc przyznam, ze użyłam go chyba tylko raz...

MINUSY:
- prawda, trochę tych włosów wyrywało, ale te ząbki miały swoje uzasadnienie :)
- kiepska, plastikowa obudowa - pękło mi na złączeniu rączek i potem za długo już nie używałam.

Oczywiście, teraz są o wiele lepsze prostownice, ale jeszcze 8 czy 10 lat temu nie było aż takiego wyboru.

Używam tego produktu od: już nie używam
Ilość zużytych opakowań: jedna cała prostownica :)

relikt przeszłości

Duometricks otrzymałam kilka lat temu (5-6?) od brata na święta. Obecnie wywiozłam ją do mojego chłopaka i używam doraźnie, gdy zostaję u niego na noc. Natomiast w domu mam Remingtona, z którego jestem bardzo zadowolona.

Te kilka lat temu (ależ to wtedy był luksus!) radziła sobie całkiem nieźle i dzisiaj również daje radę. Mimo to raczej nie używałam jej byt często, ponieważ:

- płytki do karbowania leżały nieużywane (wg mnie karbowane włosy to dość dziwna i niekorzystna moda)

-grzebyk, który był dołączony do zestawu raczej ciągnął i wyrywał włosy, przez co prostowanie stawało się dość bolesne

- długi czas nagrzewania płytek : 20-25 minut

- efekt utrzymuje się dość krótko - max 1,5 dnia

+ ładnie prostuje włosy, ale trzeba ją porządnie nagrzać

+ korzystając zgodnie z sugestią producenta tj. z pojemniczkiem na parę włosy stają się błyszczące

Osobiście do pojemniczka na wodę zawsze dodawałam trochę odzywki b/spłukiwania - efekt był super

Niue jestem w stanie odpowiedzieć, czy ta prostownica jakoś bardzo niszczy włosy, ponieważ używanie Duometricksa zbiegło się z blondem na moich włosach, który wystaczająco sfatygował moją czuprynę. Obecnie nie używam jej tak tak często, jak kiedyś, więc nie wiem.

Beznadzieja!!!

Prostownicę tę kupiła kiedyś (ok. 5 lat temu) moja mama za 169 zł. Pomyślałam super, będę miała prawdziwą prostownicę, wtedy to był prawdziwy luksus. Po paru użyciach powróciłam jednak do zwykłego żelazka i prostowania włosów na desce przez ściereczkę :).
Po około roku sprzedałam to cudo techniki i za odzyskane pieniążki kupiłam prostownicę MPM Product. Nigdy nie żałowałam.
Trzymajcie się od niej z daleka :).

Używam tego produktu przez: ok. 1 miesiąc

Manicure - kolorowy french

jestem zadowolona

zupełnie nie wiem, dlaczego urządzenie ma taką złą opinię. Mam tą prostownico - karbownicę już chyba z 5 lat i jestem z niej bardzo zadowolona. Bardzo dobrze prostuje i karbuje, jest dość lekka, więc nie drętwieje ręka. Rzeczywiście dość długo się nagrzewa ale wystarczy ją po prostu wcześniej wetknąć do kontaktu i poczekać robiąc coś innego. Fajna opcja z pokazywaniem temperatury.

Ilość zużytych opakowań: yyy no jedno...

Aaaa!!!

Niestety, kupiłam tą prostownicę zanim trafiłam na "Wizaz". Minus ogromny - wywalone pieniądze (niemałe!), plus dla obiektywności oceny - moje "wrażenia" z jej eksploatacji są "nieskażone" opiniami Wizazanek.

Jednym słowem - KOSZMAREK!!

Sama nie wiem, od czego zacząć wypisywanie minusów :(

- potwornie rwie włosy z głowy - pierwszy raz mnie po prostu przeraził!!
- koszmarnie długo się nagrzewa
- para chyba nie działa
- obie połowy "rozchodzą się na boki", cięzko je dobrze do siebie docisnąć

jak już się wyprostuje (prostownica), to zostają proste, ale karbowanie (karbownica) niestety szybko schodzi.

Wyciągnęłam z całej tej przydy jeden morał - NIE NALEZY ŚLEPO UFAĆ MARCE.
Używam tego produktu od: kupiony 3 lata temu
Ilość zużytych opakowań:

Koszmar!

prostownice kupiła moja mama, dała za nią ok.200 zł
ale uwazam,ze pieniądze są wyrzucone w błoto
prostownica nagrzewa się ok. 20 minut!
moje włosy, zamiast prostowac to robi z niego jedno wielkie siano!
poprostu brak mi słów na to badziewie, bo inaczej tego nie nazwę!
nie prostuje nic!!
muszę dodać,ze kupiłam prostownice za 40 zl i jest o niebo lepsza!

Używam tego produktu od:pare lat lezy na dnie szafy już
Ilość zużytych opakowań: 1, i aż o 1 za dużo

Nie polecam !

Odradzam. Bardzo długo się nagrzewa (20 minut), nie nadaje się do krótkich włosów. Efekt utrzymuje się bardzo krótko. Grzebień w prostownicy plącze włosy. Nie polecam !!!!!Używam tego produktu od: 4 lat

chłam

Prostownicę kupiłam dwa lata temu, całe szczęście w niskiej cenie - 100 zł (chociaż jak na taką jakość to i tak szkoda stówy). Pewnie bym się nigdy nie domyśliła, że to badziewie i cały czas zwalała winę na "oporność" swoich włosów, gdyby nie to, że dwukrotnie prostowałam włosy u fryzjera i efekt był rewelacyjny tudzież trwały (aż do mycia włosów). Do rzeczy:
- sprzęt jest wyposażony w beznadziejny grzebyk, który podobno miał ułatwiać proces prostowania włosów, poprzez ich rozczesywanie, a doprowadza jedynie do .. szału :( włosy się w niego wplątują, zdjęłam go i nie używam
- niby jest funkcja pary, z raz czy dwa wypróbowałam - śmiech na sali, tyle tej pary co kot napłakał
- prostownica bardzo długo się nagrzewa
- bardzo opornie prostuje włosy, trzeba kilkakrotnie przejechać, jeśli są bardzo skręcone i powywijane potrafi sobie nie dać rady
- efekt jest nietrwały
- bardzo niszczy włosy (każda prostownica niszczy, ale ta je dosłownie doprowadza do ruiny)
- mimo, że używałam dość nieregularnie przez 2 lata pościerała się powłoka teflonowa

Ogólnie jest to straszny szajs, dzisiaj kupiłam na allegro inną prostownicę a tą chyba wywalę :(

Ilość zużytych opakowań: heheh

Zdecydowanie odradzam

Kupiam ta prostownice w 2004r kiedy to jeszcze nie znalam sie za dobrze na tych urzadzeniach.
Wytrzymala u mnie rok badz 1,5 juz nie pamietam ile dokladnie po czym wyladowala na scianie(teraz zaluje,bo moglam domagac sie zwrotu pieniedzy,ale coz bylam szalenie zla na nia).
Nagrzewala sie bardzo dlugo,praktycznie w ogole nie prostowala,funkcja pary-tragedia,nasadka grzebieniowa tak samo.Platala mi wlosy,niemilosiernie palila,ciezko sie przesuwala po wlosach(efekt tarcia).Teraz wlasnie patrze na pudelko,ze powinnam miec do tego nakladki karbujace,ktorych nie dostalam ;(
GORACO ODRADZAM kupilam ja za 190zl a okazalo sie,ze moja poprzednia prostownica za 50zl jest stokroc lepsza!!!!!!Używam tego produktu od:2004

Nie polecam!

Włosy mam z natury lekko falowane. Kupiłam prostownicę, żeby je wygładzić i okiełznać co bardziej niegrzeczne kosmyki. Zaufałam marce. Jednak prostownica nie spełniła moich oczekiwań. Długo się nagrzewała, a efekt prostowania był mizerny. Myślę, że jest to spowodowane w dużej mierze małą mocą urządzenia. Poza tym nie nadaje się do krótszych włosów.

Używałam tego produktu od:1 roku

pieniądze wyrzucone w błoto

kupiłam ją jakieś 3-4 lata temu.zapłaciłam 169zł. ta prostownica to koszmar, włosy nigdy nie były całkowicie wyprostowane. po kilku godzinach zaczynały się z powrotem zawijać. sam proces prostowania trwał zbyt długo- efekty utrzymywały się krócej :. nie polecam. kilka miesięcy temu kupiłam na allegro dużo tańszą prostownice jest o niebo lepsza od philipsa.

Używam tego produktu od: 3-4 lata
Ilość zużytych opakowań:

Źle, że ją kupiłam

Ponieważ jest zła pod każdym względem. Przede wszystkim wogule nie prostuje :/ Albo prostuje tylko trzeba sie strasznie namęczyć i namachać. Ogolnie trwa to godzinę a efekty nie są powalające i włosy się kręcą spowrotem już po 10 minutach, nie mówiąć już o tym co się stanie po wyjściu na deszcz!
Strasznie długo się nagrzewa 10 minut!!
Nie polecam , muszę kupić sobie nową

Używam tego produktu od: 2 lata