[A-9] Krem ochronny do twarzy (na mróz i wiatr)

[A-9] Krem ochronny do twarzy (na mróz i wiatr)

Zimą skóra twarzy narażona jest na silne podmuchy mroźnego wiatru i niskie temperatury. Krem A9 doskolale chroni skórę przed pękaniem i pierzchnięciem. Idealny jako baza pod makijaż w chłodne dni. Nie zatyka porów, zmywalny środkami do demakijażu. Należy nakładać 20 minut przed przystąpieniem do makijażu. Nadmiar ścieramy chusteczką. Jeśeli nie stosujemy makijażu krem można nakładać bezpośrednio przed wyjściem z domu.

skóra pod kołderką :)

Bardzo przyjemny kremik. Szybko się wchłania, skóra jest jakby trochę zmatowiona. Świetnie działa na cerę: bardzo dobrze nawilża, zmiękcza. Czuję się jakby moja twarz była pod jakąś ochronną kołderką, ale jednocześnie nie zapycha i nie powoduje uczucia "nieprzepuszczalności" dla powietrza :D
Czy chroni przed mrozem i wiatrem? Nie wiem, jedno jest pewne - skóra nie jest wysuszona, po przebywaniu w tych warunkach.

Konsystencja treściwa - nie za gęsta i nie rzadka, zapach ładny, delikatny. Super wydajność.

Naprawdę fajny krem :) Jednak nie kupię go więcej, bo zdaje się że nie ma już go w regularnej sprzedaży.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

super!!!

przedewszstkim co mnie zachwycilo to bardzo szybkie wchlaniane sie kremu, nie pozostwaia tlustej warstwy. pozatym faktycznie chroni. Moja buzka co roku cierpiala powaznie w zimie - łuszcząca sie skora, zaczerwienienia, nie moglam sie malowac bo cera nienadawala sie do uzycia podkladu. Od chwili kiedy odkrylam kremy faberlic a w szczegolnosci a9 jestem zachwycona.
Krem ktory naprawde spelnia moje oczekiwania i obietnice producenta.