Garnier, Ambre Solaire, Spray nawilżający - wysoka ochrona faktor 20

Garnier, Ambre Solaire, Spray nawilżający - wysoka ochrona faktor 20

Brawo za spray (łatwo i przyjemnie się nakłada) i duże, ale płaskie opakowanie; Mój chłopak został fanem tego produktu, a to się rzadko zdarza. Stosowałam na wakacjach w Grecji po paru dniach pobytu (wcześniej wyższy faktor) i chroniło świetnie; Mleczko bardzo szybko się wchłania, nawilża, ale nie przesadnie. Jedyny minus to dość wysoka cena, jak na ten przedział i inne produkty Garnier.

Cena 47 zł

Ulubiony! :)

To zdecydowanie mój ulubiony kosmetyk do opalania! Używałam go w Grecji i nie miałam żadnych poparzeń (faktor 20). Fajne opakowanie, dobrze lezy mi w dłoni, jest higieniczne i ładne. Płaska butelka, nosiłam w torebce i nie zajmowała dużo miejsca. Teraz zreszta kiedy tylko mam wyceczke w plener, zabieram tez spray ze sobą.
Wspaniała konsystencja - lekka, nie klejąca, nietłusta. Nadaje się do stosowania na twarz. Ładny zapach.
Okazał się wydajny - używam jednej butelki przez całe lato (chociaz to oczywiście zalezy jak czesto ma się potrzebę go używać ;) )
Gdybym kupiła go za cenę ze zgłoszenia, to pewnie odjęłabym gwiazdkę. Ale na pewno nie był taki drogi. Może była promocja?? W każdym razie na pewno nie dałam za niego wiecej niż 40 zl.

Wygodny i skuteczny

Garnier juz od kilku dobrych lat ma wspaniala game ambre solaire.Mialam juz wiele produktow z tej linii.Ten zapamietalam jako swietnie nawizajacy i dobrze chroniacy przed promieniami lotion.Ma dla mnie jeden minus i za to odbieram gwiazdke-nie jest jakos specjalnie wodoodporny.I dlatego czesciej niz inne bardziej zawiesiste preparaty,trzeba go aplikowac.Zapach mily,troche przypomina kosmetyki dla niemowlat.Duze brawa za pomyslowa aplikacje w postaci spreyu.

ilość zużytych opakowań: jedno faktor 5,jedno faktor 20 a obecnie faktor 20

boski

jeden z moich ulubionych balsamow, dobrze chroni przed sloncem i wspaniale nawilza i do tego bosko pachnie. Czego mozna chciec wiecej? Gorąco polecam

Well 01

mój ulubiony

Miałam wersje z niższymi faktorami. Nie miał postaci emulsji, raczej wodnistego płynu.
Świetne opakowanie, spray pozwala na pokrycie kosmetykiem pleców, gdy jesteś skazana na własne towarzystwo ;)
Cudowny zapach. Nietłusta konsystencja pozwala na psikanie twarzy, co zresztą daje wrażenie (niestety krótkotrwałe) schłodzenia i odświeżenia niczym woda termalna.
Ochrona przeciwsłoneczna naprawde skuteczna.
Wadą może być słabe nawilżanie lub brak natłuszczania i po prostu przy dłuższym pobycie na słońcu odczuwa się potrzebę ciągłego używania tego kosmetyku. Choć może to ja mam taką manię, że psikam się nim jak głupia. Przez to dla mnie mało wydajny. No i trochę kosztuje. Ale i tak go znowu kupię, już niedługo :)

ulubiony

Niekoniecznie faktor 20, jednak Ambre Solaire to jedyny preparat do opalania, któremu faktycznie ufam. Nie jest nadmiernie tłusty, zapach także znośny, a przede wszystkim - żadnych oparzeń. Dodatkowo cenię za wodoodporność, dużą zaletą jest utrzymanie się kosmetyku po kąpieli.

Oceniam na 5.00

Moim zdaniem świetny, wydajny, skuteczny. Naprawdę polecam.

Oceniam na 4.00

Też jestem zadowolona, bardzo przyjemny w stosowaniu kosmetyk, wygodnie się go nakłada, lekko nawilża i natłuszcza skórę poza tym co najważniejsze dobrze chroni przed słońcem, a opalenizna jest złocista.

Oceniam na 4.00

Używalam go w zeszłym roku. Pomimo bardzo jasnej karnacji nie miałam problemów z zaczerwienieniem skóry. Dobrze nawilża. Polecam