Faberlic, LU-2, Kuracja nocna z retinolem

Faberlic, LU-2, Kuracja nocna z retinolem

Kuracja multiaktywna z Aquaftemem i Retanolem zapobiega starzeniu się skóry. Trwale redukuje widoczne zmarszczki, ujędrnia skórę, rozjaśnia przebarwienia. Odżywia, dotlenia, poprawia mikrocyrkulację komórkową i usprawnia wydalanie toksyn. Bazą preparatu jest ciekłokrystaliczny dwufazowy system zbliżony do struktury skóry. Daje uczucie komfortu bez względu na rodzaj cery.

MEGA wydajny

Super-hiper-mega WYDAJNY. W polowie opakowania mi sie znudzil, marzylam zeby sie wreszcie skonczyl. Ma same zalety. Dobra konsystencja, troszke natluszcza, ale nie za bardzo. Delikatny, mily zapach. Odzywia i pielegnuje. Swietnie poradzil sobie z przesuszona (kaloryfery...) skora. Bardzo chcialam ocenic go obiektywnie, daje jednak tylko *** i nie wiem czy jeszcze kupie bo... Jedyne co mi przychodzi na mysl, to porownanie z facetem. Bywaja tacy- niby bez wad, a nudni i trudno z nimi spedzic kolejna noc... Taki jest ten krem, wlasciwie same zalety, ale nie ma w sobie nic porywajacego...

dla mnie super

Bardzo dobry krem, którego działanie zauważyłam już po pierwszej nocy. Świetnie nawilża, delikatnie natłuszcza i rozjaśnia cerę. Skóra jest bardziej elastyczna.
Jestem dopiero w trakcie pierwszego opakowania, ale już teraz wiem, że seria LU zagości na dłużej w mojej łazience.