Aussie, Repair Miracle, Conditioner (Odżywka do włosów zniszczonych)

Aussie, Repair Miracle, Conditioner (Odżywka do włosów zniszczonych)

Odżywka do włosów suchych i zniszczonych Aussie Conditioner Repair Miracle zawiera specjalną formułę z olejem makadamia, olejkiem jojoba i olejem z awokado. Intensywnie nawilża, wygładza włosy i ułatwia ich rozczesywanie.

do włosów suchych i zniszczonych
nawilżające, regenerujące, wygładzające
zapachowa
Skóra głowy
sucha i wrażliwa

Jest i efekt i zapach :)

Używałam już kilka różnych kosmetyków do włosów Aussie - pierwszy raz bodajże trafiły w moje ręce jeszcze w Irlandii gdzie są naprawdę bardzo popularne - używałam kilku szamponów, odżywek, masek i chyba nawet sprayu z solą morską. Z tego co pamiętam kosmetyki dobrze się sprawdzały i raczej byłam z nich zadowolona :) Tym razem sięgnęłam po odżywkę do włosów Aussie Repair Miracle - do włosów, które wiele przeszły :) Moje na pewno - drastyczna zmiana koloru, słońce i tony lakieru :) Kupiłam ją w jednym z dużych marketów w ofercie specjalnej - cena podstawowa jest i tak w sumie nie wysoka także dla mnie był to dodatkowy plus :)

Moje opakowanie różni się od klasycznego i zawiera 200 ml produktu - nie wiem czy jest to nowa wersja czy wersja limitowana na lato - w każdym razie mam opakowanie tubę, proste, białe z fioletową zakrętką - jakość jest raczej średnia - po wyciskaniu ostatków opakowanie jest całe pogięte i wygląda dość smętnie.

W składzie znajdziemy najważniejsze składniki czyli olej jojoba, olej z awokado i olej z orzechów makadamii - ale gdzieś na samym, szarym końcu! Na początku mamy za to różne rodzaje alkoholi... Trochę słabo - pokazuje to ile tak naprawdę tych bardzo przydatnych składników możemy znaleźć w kosmetyku - szkoda, że oleje są tak nisko.

Odżywka ma dość bogatą konsystencję, nie potrzeba jej wcale dużo na rozprowadzenie na wilgotnych włosach - i do tego ten fantastyczny zapach! Ogromny plus! Włosy pachną przepięknie, jak po wyjściu od fryzjera i na dodatek zapach utrzymuje się na nich całkiem długo. Jeżeli mowa o działaniu to odżywkę powinniśmy zostawić chwilę na włosach a następnie spłukać (producent nie określa dokładnie jak długo). Co daje nam jej użycie - włosy faktycznie o wiele łatwiej się rozczesują, są gładsze, miękkie w dotyku i jakby lepiej nawilżone - nie mówię tutaj o jakiejś drastycznej zmianie, ale w sumie i tak tego nie oczekiwałam - nie ma sensu się oszukiwać i zakładać, że kosmetyk, który pobędzie chwilę na włosach odczaruje błędy w pielęgnacji i koloryzacji. Z pewnością jednak pomaga i daje dobre efekty. Jak najbardziej mogę polecić (szkoda tylko, że ma taki skład).

Cudowna odżywka do włosów porowatych

Ciągle jestem w poszukiwaniach dobrej odżywki dla porowatych włosów, ale zawsze po zakupie nowej stwierdzam, że Aussie zdecydowanie wygrywa! Ta odżywka daje błysk i miękkość moim włosom, ma słodki intensywny zapach, który jednak dość szybko znika z włosów. Opakowanie ma 250 ml, przy użyciu raz na dwa dni wystawa mniej więcej na miesiąc. Konsystencja jest dość gęsta, śliska, pod koniec opakowania lepiej przechowywać spodem do góry. Odżywka dobrze się rozprowadza po włosach, ułatwia rozczesywanie. Próbowałam używać w komplecie z szamponem z tej serii i z innymi szamponami, sprawdza się zawsze dobrze.

Cóż za zapach! ????

Odżywkę zakupiłam, bo skusiła mnie promocja w drogerii. Pierwsze wrażenie po otwarciu.... ZAPACH! włosy pachną cudownie, jak po wyjściu z salonu fryzjerskiego! Konsystencja idealna ani nie za kremowa, ani wodna coś pomiędzy. Włosy po zastosowaniu są miękkie, pięknie pachną i nie sprawiają żadnych problemów z rozczesywaniem. Jedynym minusem jak dla mnie jest małe opakowanie

Spodziewałam się większych rezultatów.

Odżywkę kupiłam na jakiejś promocji 2+2 w rossmannie. Na wizażu ma bardzo dobre opinie więc spodziewałam się czegoś super. Przed nią używałam odżywki YOPE mleko owsiane i chyba to ta odżywka bardzo wysoko postawiła poprzeczkę.

Do rzeczy. Opakowanie odżywki jest standardowe jak na odżywki aussie. Zamknięta jest w plastikowej butelce. Konsystencja odżywki jest w kierunku gęstej. Zapach ma bardzo ładny, słodki. Po spłukaniu nie czuć jej na włosach.

Wg zasad włosomaniactwa końcówki włosów myje odżywką. Ta odżywka daje mi podczas mycia poczucie wygładzenia i rozplątania włosów. Jednak po wysuszeniu włosy są matowe, zwyczajne, czasami puszą się. Nie zauważyłam aby w znaczny sposób ułatwiła mi rozczesywanie włosów.

Mam porównanie do innych, lepszych odżywek i ta na pewno nie spełnia moich oczekiwań.

Odżywka

Dzięki tej odżywce kondycja moich włosów znacznie się poprawiła, wyglądają dużo zdrowiej niż przed użyciem tej odżywki. Najbardziej spodobało mi się to,że tylko 3 minuty trzyma się ją na włosach to świetne zaoszczędzenie czasu. Szybka i dobra pielęgnacja. Jak najbardziej polecam

Typowy średniak

Kupiłam ta odżywkę, bo byłam ciekawa firmy Aussie. Po świetnie działającym olejku na włosy na promocji kupiłam odżywkę. Spodziewałam się lepszych efektów... niestety przy dłuższym stosowaniu wysusza moje włosy i nie czuję, że robi coś z nimi. Sprawdza się raz na jakiś czas, jeśli nie mamy czasu na odżywienie.

nie dla moich włosów

Niestety odżywka zamiast nawilżać i regenerować włosy, wysusza je i usztywnia. Mam wrażenie, że moje włosy zaczęły się po niej kruszyć, końcówki rozdwajać. Dodatkowo miałam problem z ich rozczesaniem (bez odżywki ułatwiającej rozczesywanie, chyba bym sobie większość włosów wyrwała). Do tego zapach jest dla mnie zdecydowanie za mocny.

RATUJ SIĘ KTO MOŻE!

Szukając ratunku dla moich suchych i zniszczonych włosów zdecydowałam się sięgnąć po coś "droższego" niż zazwyczaj. Odżywka skusiła mnie swoimi obietnicami, które myślałam, że będą poparte wysoką ceną i jakie było moje zaskoczenie kiedy okazało się, że jest to NAJGORSZA odżywka jakiej przyszło mi w życiu używać...
Nie kończąc opakowania pobiegłam po jakąś tanią i dość zadowalającą odżywkę.
Dodam, że mam falowane włosy, więc nawilżenie jest tu dość ważne, a włosy po odżywce były suche jak wiór.

Dobra odżywka

Jedna z lubianych przeze mnie odżywek. Ładnie wygładza włosy i ułatwia rozczesywanie. Stosuję zazwyczaj jak nie mam maski albo nie mam czasu na maseczkę na włosy.
Odżywki maja ładny ,ale specyficzny zapach.

Totalny ulubieniec!

Totalny ulubieniec! Moje włosy po jej użyciu są miękkie (ludzie w autobusie musieli mieć ubaw patrząc jak nie mogę oderwać od nich swoich rąk), sypkie, błyszczące i odżywione. Miałam wcześniej 3-minutową wersję, ale nie była w połowie dobra jak ta.

Średniak !

Moje włosy są zmęczone częstym rozjaśnianiem, zniszczyły się i stały się przez to przesuszone zwłaszcza końcach . Zazwyczaj nie gustuję w odżywkach tylko sięgam po maski gdyż moje włosy lubią bogatsze formuły. Ale i tak skusiłam się wypróbować tą odżywkę.

Zacznę od butelki która jest wygodna i poręczna ale aplikator wyciskacz już nie. Złamałam na nim paznokcia :/ Zawsze wciskam przed kąpielą bo z mokrymi palcami jest trudno. Zapach.. Zapach akurat ma boski taki słodki cukierkowy i trochę kojarzy mi się z gumą balonową :) Nie utrzymuje się długo na włosach. Konsystencja jest bardzo gęsta i z racji tego że nie jest śliska i średnio się rozprowadza potrzeba dużo tej odżywki na włosy.

Jeśli chodzi o działanie to jestem troszkę zawiedziona, Włosy rozczesywały mi się średnio po niej. Nie były wystarczająco dociążone na końcach i po wysuszeniu puszyły się trochę. Nie poprawiła w widocznym stopniu kondycji włosów ale też nie zaszkodziła. Po prostu zwykła odżywka. Myślę że przy mniej przesuszonych włosach da lepsze efekty. Aha.. I muszę wspomnieć o cenie która jest dosyć wysoka jak za taki produkt o średnim działaniu.

Sprawdza się jako odżywka

Odżywkę poleciła mi znajoma i jestem jej bardzo wdzięczna. Odżywka po kilku zastosowaniach dużo polepszyła stan moich włosów które przestały się puszyć, końce nie rozdwajają się i są miękkie w dotyku a do tego ten cudowny zapach utrzymujący się na włosach polecam ;)